صفحه 110 از 207 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

دوستان زتگ زدم اوسلندرامت گفتن مدارکت رسیده حالا سوالم اینه از رسیدن مدارک به المان تا وقتی که جواب اونها به سفارت برسه و تا جواب به دست من برسه چقدر طول میکشه لطفا دوستانی که اطلاع صحیح دارن جواب بدن چون من باید سپتامبر المان باشم ممنون

Junior Member

با سلام
    من میخوام برای فرصت مطالعاتی وقت مصاحبه بگیرم می دونم که برا خودم باید برای residence permit اقدام کنم ولی برای همسرم که میخواد برای اول سفر منو همراهی کنه نمی دونم باید وقت شینگن بگیرم یا همین Residence permit؟ البته دانشگاه گفته برای همسرم هم دعوتنامه میفرسته ولی من نمیدونم دقیقا مدت زمان موندنش رو قید خواهند کرد یا نه!
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام به دوستان. من یه سوال دارم و این مدتی که صفحات فروم رو نگاه کردم جوابمو ندیدم. اما از قبل معذرت میخوام اگه جواب داده شده و تکراریه. سوالم اینه که من پذیرشمو گرفتم و روزی که حضوری برم دانشگاه گفتن باید اصل ترجمه رو ببرم براشون. حالا من کلن یه نسخه ترجمه گرفتم و مهر دادگستری و اینا رو زدم براش. این نسخه رو طبیعتن باید برای ویزام بدم سفارت. سوالم اینه که آیا سفارت این نسخه رو در نهایت به من برمیگردونه که بتونم با خودم ببرمش و به اون دانشگاه بدم یا مجبورم باز برم دارالترجمه و یه نسخه دیگه اصل ترجمه با اون هزینه و هزینه تمبر دادگستری و اینا بگیرم؟؟؟!!
    ممنون میشم اگه لطف کنین و سریع بهم جواب بدین چون سریع باید اقدام کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط raiana نمایش پست ها
    سلام به دوستان. من یه سوال دارم و این مدتی که صفحات فروم رو نگاه کردم جوابمو ندیدم. اما از قبل معذرت میخوام اگه جواب داده شده و تکراریه. سوالم اینه که من پذیرشمو گرفتم و روزی که حضوری برم دانشگاه گفتن باید اصل ترجمه رو ببرم براشون. حالا من کلن یه نسخه ترجمه گرفتم و مهر دادگستری و اینا رو زدم براش. این نسخه رو طبیعتن باید برای ویزام بدم سفارت. سوالم اینه که آیا سفارت این نسخه رو در نهایت به من برمیگردونه که بتونم با خودم ببرمش و به اون دانشگاه بدم یا مجبورم باز برم دارالترجمه و یه نسخه دیگه اصل ترجمه با اون هزینه و هزینه تمبر دادگستری و اینا بگیرم؟؟؟!!
    سفارت مدارک رو پس نمی دهد، یک نسخه دیگه ترجمه و تایید بکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط raiana نمایش پست ها
    اگه پذیرش دارید براتون تا چندتا کپی رو هم تایید می کنن اگه دانشگاه قبول کنه میتونی کپی مدارک ترجمه شده که مهر سفارت داره بدی بهشون.
    HOPE, GIVES YOU WINGS

نقل قول نوشته اصلی توسط emaghdam نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام برای فرصت مطالعاتی وقت مصاحبه بگیرم می دونم که برا خودم باید برای residence permit اقدام کنم ولی برای همسرم که میخواد برای اول سفر منو همراهی کنه نمی دونم باید وقت شینگن بگیرم یا همین Residence permit؟ البته دانشگاه گفته برای همسرم هم دعوتنامه میفرسته ولی من نمیدونم دقیقا مدت زمان موندنش رو قید خواهند کرد یا نه!
    ممنون از راهنماییتون
    باید وقت اقامتی بگیرید مثل خودتون دقیقا.
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO نمایش پست ها
    باید وقت اقامتی بگیرید مثل خودتون دقیقا.
    ممنونم از راهنماییتون
    هرچند وقت گرفتن این روزا خیلی سخته

Junior Member

سلام دوستان 2 تا سوال دارم"
    واسه دکترا تو بعضی سایت دانشگاهها دیدم که حداکثر سن که میتونه و.اسه دکترا پذیرش بگیره 30 ساله درسته؟
    در ضمن حتی اگه کسی بتونه پذیرش بگیره من از افراد شنیدم سفارت ویزا نمیده؟؟؟
    لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه قضیه به چه صورت هست؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من 17 جون مصاحبه داشتم. الان چه جوری باید پیگیری کنم که پروندم در چه وضعیتیه و مدارکم رفته آلمان یا نه؟ ایمیل زدم به بخش ویزا چند بار اما جواب ندادن! لطفا اگه شماره ای یا ایمیلی دارید که بشه پیگیری کرد بهم اطلاع بدید.
    خیلی ممنون...

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering / Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

نقل قول نوشته اصلی توسط ominafshe نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من 17 جون مصاحبه داشتم. الان چه جوری باید پیگیری کنم که پروندم در چه وضعیتیه و مدارکم رفته آلمان یا نه؟ ایمیل زدم به بخش ویزا چند بار اما جواب ندادن! لطفا اگه شماره ای یا ایمیلی دارید که بشه پیگیری کرد بهم اطلاع بدید.
    خیلی ممنون...
    نتیجه رو از اینجا ببینید:
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...lbereit_DD.pdf

البته در صورتی که درخواستتون رد شده باشه از طریق پست باخبر میشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)