صفحه 114 از 207 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط bravemank نمایش پست ها
    به نظر من بالای 90 درصد نگیم بالای 80 درصد افرادی که سفارت آلمان برای دکتری میرند میان داخل این سایت
    در ضمن منظور من مقایسه با ماهای پیش این سایت بود که خداقل در یک ماه چند نفر نتیجه ویزای دکتری رو میزدند اگه برید ببینید همین ماه پیش 5 نفر نتیجه ویزای دکتریشون رو زدند و حداقل تعداد 2 نفر در ماه بوده نه اینکه الان 37 روزه که هیچکس نیجه ویزاشو نزده یا کلا کسی هنوز نتیجه میزای دکتیشو بهش اعلام نکردند....!
    من حداقل 2-3 نفر از دوستانم می دونم که ویزا دکتری گرفتن و در این سایت هم رفت و امد داشتن اما اعلام نکردن در تاپیک مورد نظر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Cognition Technology, University of Mysore

سلام به همه دوستان خوب بالاخره ویزای من هم بعد 6/5 امد میخواستم بپرسم من تا چند روز وقت دارم برم ویزامو بگیرم

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

نقل قول نوشته اصلی توسط bravemank نمایش پست ها
    به نظر من بالای 90 درصد نگیم بالای 80 درصد افرادی که سفارت آلمان برای دکتری میرند میان داخل این سایت
    در ضمن منظور من مقایسه با ماهای پیش این سایت بود که خداقل در یک ماه چند نفر نتیجه ویزای دکتری رو میزدند اگه برید ببینید همین ماه پیش 5 نفر نتیجه ویزای دکتریشون رو زدند و حداقل تعداد 2 نفر در ماه بوده نه اینکه الان 37 روزه که هیچکس نیجه ویزاشو نزده یا کلا کسی هنوز نتیجه میزای دکتیشو بهش اعلام نکردند....!
    سلام دوست عزیز،

دو موضوع "مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی" و "فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دکتری (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)" به پیشنهاد دوستان و تماس من با مدیر انجمن و همینطور چندین ساعت زمان برای جدا کردن پستهای قبلی سالهای دور و نزدیک دوستان و اعلان شماره پستها به مدیریت جهت مجزا سازی ایجاد شد. علت هم سهولت استفاده دوستان به جهت تفاوت پروسه ویزا بود. از زمان مجزا سازی این تاپیک ها از تاپیکهای مشابه دوستان متقاضی کارشناسی و کارشناسی ارشد، تا چند ماه بعد اومدنم به آلمان، به محض اینکه یکی از دوستان متقاضی دکتری هر جای فروم اعلان می کردند که ویزاشون را دریافت کردن، توسط پیغام خصوصی ضمن تبریک ازش خواهش می کردم در موضوع اعلان نتایج هم نتیجه را مرقوم بکنه. حتی از دوستانی که متاسفانه جواب منفی می گرفتند همین خواهش را داشتم. الان بجهت مشغله های زندگی در اینجا، فرصت اینکار را ندارم. و کمی هم از این حس شاید تنبلی که در وجود ماهاست شاکی هستم. قبل از اینکه ویزا بگیریم وقت می گذاریم و سوالاتمون را بصورت پیام خصوصی یا عمومی می پرسیم (جدا از اینکه کسی هست که جواب سوالمون را بدونه یا نه). و وقتی جواب چه مثبت یا منفی گرفتیم، حاضر نیستم چند دقیقه وقت بگذاریم و نتیجه را تایپ کنیم. بنظر من این نتایج (هم مثبت و هم منفی) می تونه به دوستانی که در آینده جهت ویزا اقدام می کنند مثل یک دیتابیس کمک کنه. اما ......
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

سلام دوستان عزیز
    کسی میدونه اگر بخوام در مورد مدرک زبان از سفارت سوال بپرسم به چه آدرسی ایمیل بزنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    کسی میدونه اگر بخوام در مورد مدرک زبان از سفارت سوال بپرسم به چه آدرسی ایمیل بزنم؟
    منظورتون رو دقیق متوجه نشدم ولی فکر کنم زبان به انستیتو گوته مربوط بشه میتونید به اونجا زنگ بزنید
    اگه منظورتون مدرک زبان مرتبط با ویزاتون هست با قسمت اینفو که در قسمت ویزا سمت چپ در سایت سفارت هست میتونید مکاتبه کنید

سلام.من جواب مثبت ویزام اومده توی سایت.یه تاریخی جلوی شمارم هست 1/9/2014..این یعنی از این روز به بعد باید مراجعه کنم یا ینی تا این روز وقت دارم که برم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi_bobo20 نمایش پست ها
    سلام.من جواب مثبت ویزام اومده توی سایت.یه تاریخی جلوی شمارم هست 1/9/2014..این یعنی از این روز به بعد باید مراجعه کنم یا ینی تا این روز وقت دارم که برم؟
    یعنی ازین روز به بعد مراجعه کنید برای دریافت ویزا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    منابع طبیعی

سلام من تازه اینجا عضو شدم و زیاد با این فروم آشنا نیستم. نمیدونم جاش هست که اینجا سوالمو بپرسم یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    من دانشجوی سال سوم دکتری هستم دوست دارم برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم اما متاسفانه هنوز جایی بورس نشدم. انگار وزارت علوم فقط وقتی بورس باشی هزینه فرصت رو میده...یعنی اگر کسی بورس نباشه نمیتونه بره؟ اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره خصوصا در مورد هزینه ها ممنون میشم جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط haghdoust نمایش پست ها
    سلام من تازه اینجا عضو شدم و زیاد با این فروم آشنا نیستم. نمیدونم جاش هست که اینجا سوالمو بپرسم یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    من دانشجوی سال سوم دکتری هستم دوست دارم برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم اما متاسفانه هنوز جایی بورس نشدم. انگار وزارت علوم فقط وقتی بورس باشی هزینه فرصت رو میده...یعنی اگر کسی بورس نباشه نمیتونه بره؟ اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره خصوصا در مورد هزینه ها ممنون میشم جواب بدید
    وزارت علوم نیمی از کمک هزینه دانشجویان بورس رو به شما میده. توجه داشته باشید که شما بایستی تا آخر ترم 6 از کشور خارج شید پس هر چه سریعتر اقدام کنید بهتره. این فروم در مورد فرصت مطاعاتی آلمان هست. اگر به طور کلی درباره فرصت اطلاعات میخواین به بخش "مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)" مراجعه کنید.

جهت اطلاع کسایی که برای PhD اقدام کردن:

من دیروز رفتم باجه اطلاعات چون 3 ماه بود از اقدامم برای ویزا گذشته بود و خواستم جویا بشوم. نکاتی که گفت رو عرض کنم برای دوستان
    1- گفت که چون شما (من) بورسیه هستین یعنی فاند دارید جواب امنیت هنوز نیومده براتون گفتم از اداره مهاجرت چی جواب اومده؟ گفت فقط جواب امنیت کافیه برای شما که بورس هستید. گفتن به محض اینکه جواب امنیت بیاد ظرف یک هفته کارهای شما اینجا انجام میشه و بهتون اطلاع می دن بیایید ویزاتون بگیرید.
    2- گفتم در مورد همسرم چطور جواب ایشون اومده؟ گفتند که تا مال شما نیاد مال ایشون نمی اد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)