صفحه 116 از 207 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط endeavour1 نمایش پست ها
    ببخشید شما چه مقطعی هستید؟
    منم دارم برای دکترا میرم و ایلتس م اکسپایر شده. به جایی که پذیرش شدم گفتم گفت نباید ازت مدرک انگلیسی بخوان! و حتی برای مصاحبه دکترا هم رفتم المان و اونجا انگلیسی مصاحبه شدم. تا الان هم نخواستن ازم مدرک.

راستی دوستان نتایج ویزاهای فوق لیسانس رو دیدید؟ بنظرم برای اون ها خیلی داره سریع میاد 15 روز، 20 روز، 30 روز و غیره. قبلنا بیش تر خیلی طول میکشید!

زمان ویزا برای دکتری و فرصت مطالعاتی دوره دکتری با زمان ویزای فوق اصلا قابل مقایسه نیست
    من برای دکتری اقدام کردم
    سفارت اصلا کاری به اونور و استاد اونور و دانشگاه اونور نداره و کار خودشو میکنه و شوخی هم نداره!
    همه کارهاتون با سفارت اینجا هماهنگ باشه و هر چی گفتند ببرید بهشون بدید
    برید حضوری سوال کنید و اگر گفتند که مدرک زبان جدید ببرید برید و براشون ببرید وگرنه اذیت میکنند و اگر هم ویزاتون بیاد هم بهتون نمیدند
    8 ماه پیش که من برای مصاحبه رفتم سفارت اصلا مدرک زبان گفتند استاد توی دعوتنامه بنویسه اکی هست ولی الان که ویزام اومده میگه فقط آیلتس و تافل و اصرار هم فایده نداشت!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bravemank نمایش پست ها
    زمان ویزا برای دکتری و فرصت مطالعاتی دوره دکتری با زمان ویزای فوق اصلا قابل مقایسه نیست
    من برای دکتری اقدام کردم
    سفارت اصلا کاری به اونور و استاد اونور و دانشگاه اونور نداره و کار خودشو میکنه و شوخی هم نداره!
    همه کارهاتون با سفارت اینجا هماهنگ باشه و هر چی گفتند ببرید بهشون بدید
    برید حضوری سوال کنید و اگر گفتند که مدرک زبان جدید ببرید برید و براشون ببرید وگرنه اذیت میکنند و اگر هم ویزاتون بیاد هم بهتون نمیدند
    8 ماه پیش که من برای مصاحبه رفتم سفارت اصلا مدرک زبان گفتند استاد توی دعوتنامه بنویسه اکی هست ولی الان که ویزام اومده میگه فقط آیلتس و تافل و اصرار هم فایده نداشت!
    میدونم قابل مقایسه نیست با دکترا مقایسه نکردم
    ولی برای فوق لیسانس ها هم اکثر اوقات 2 ماه طول میکشید الان فکر کردم داره سریع تر میاد با توجه به نتایجی که بچه ها میزنن
    البته شاید هم براورد دقیقی نیست

چقدر بهتون واسه مدرک زبان وقت دادن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان من برای فرصت مطالعاتی میخام برم آلمان ولی از مراحل گرفتن ویزا و غیره بیخبرم
    میشه لطفا من را کامل راهنمایی کنید از وقتی که دعوت نامه از استاد آلمانی گرفتم باید چیکار کنم؟ چه مدارکی را باید آماده کنم؟ و هرچیز دیگه ای که فکر میکنید مهمه
    ممنون

با سلام خدمت دوستان
    من واسه دکترای عمران به زبان انگلیسی پذیرش دارم (نامه پذیرشم 1 جولای صادر شده) و سه روز دیگه وقت مصاحبمه. استادم تو نامه پذیرشش ذکر نکرده که تاریخ شروع دوره کیه اما موقع نوشتن بخش تایم لاین واسه پروپوزالم بهم گفت بعلت فرایند طولانی ویزا، شش ماه دوره زبان آلمانی تو آلمان و بررسی پرپوزالم تو دانشگاه بهتره زمان شروع دوره رو از اکتبر 2015 بزنم تو پروپوزالم. حالا ممکنه سفارت ایراد بگیره که چرا از الان واسه اکتبر 2015 اقدام کردم واسه ویزا؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

درود
    دوستان من روز مصاحبه در جریان داستان یه دوستی که واسه فرصت مطالعاتی اقدام کرده بود قرار گرفتم. بد ندیدم الان که فرصت شد واسه آیندگان مطرح کنم.
    استاد ایشون تو میل ذکر کرده بود که اطلاعات زبان ایشون کافی هست و احتیاجی به مدرک زبان ندارن. ولی آفیسر که خیلی هم خانم خوش برخوردی بود واسش نقص مدرک زد و گفت که باید مدرک زبانت رو بیاری. و تاکید کرد که قبلا یه همچین نامه هایی رو قبول میکردن ولی الان دیگه قبول نمیکنن.
    پیروز باشید
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

بعبارت بهتر اینطوریه وضعیتم:
    مصاحبه ویزا (28.08.2014)
    زمان شروع دوره آلمانی (01.04.2015) که البته اینو من از استادم شنیدم که همچین دوره ای هست
    زمان شروع درسم که تو پروپوزالم نوشتم (01.10.2015)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    درود
    دوستان من روز مصاحبه در جریان داستان یه دوستی که واسه فرصت مطالعاتی اقدام کرده بود قرار گرفتم. بد ندیدم الان که فرصت شد واسه آیندگان مطرح کنم.
    استاد ایشون تو میل ذکر کرده بود که اطلاعات زبان ایشون کافی هست و احتیاجی به مدرک زبان ندارن. ولی آفیسر که خیلی هم خانم خوش برخوردی بود واسش نقص مدرک زد و گفت که باید مدرک زبانت رو بیاری. و تاکید کرد که قبلا یه همچین نامه هایی رو قبول میکردن ولی الان دیگه قبول نمیکنن.
    پیروز باشید
    اساساً من دیدم بچه هایی رو که الان آلمانند همین 2-3 ماهه قبل هم اومدند و با نامه تایید استاد اومدن کلاً سفارت آلمان خیلی سلیقه ای برخورد میکنه ولی به نظر من اگر مدارکتون کامل باشه ایده آل خواهد بود ولی اگر مدرک زبان ندارید خوب میتونید برید و امتحان کنید!!!

پ.ن: من در جایگاهی نیستم که نصیحتی بکنم اونم به بچه های خوب این سایت که خیلی هاشون از من باسوادتر و عاقلترند ولی این چیزیی که من به چشم خودم اینجا دیدم 2 نمونه دانشچو دکترا و فوق دکترا دیدم که الان آلمانند ولی خوب وقتی خوب نمیتونند صحبت کنند از گرفتن ارتباط به سایر همکارها در دانشگاه عاجزند و همش میترسند که اشتباه حرف بزنند اینه که بد نیست آدم با یک آزمونی زبان خودش رفرش کنه.......

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe shahfar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من واسه دکترای عمران به زبان انگلیسی پذیرش دارم (نامه پذیرشم 1 جولای صادر شده) و سه روز دیگه وقت مصاحبمه. استادم تو نامه پذیرشش ذکر نکرده که تاریخ شروع دوره کیه اما موقع نوشتن بخش تایم لاین واسه پروپوزالم بهم گفت بعلت فرایند طولانی ویزا، شش ماه دوره زبان آلمانی تو آلمان و بررسی پرپوزالم تو دانشگاه بهتره زمان شروع دوره رو از اکتبر 2015 بزنم تو پروپوزالم. حالا ممکنه سفارت ایراد بگیره که چرا از الان واسه اکتبر 2015 اقدام کردم واسه ویزا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe shahfar نمایش پست ها
    بعبارت بهتر اینطوریه وضعیتم:
    مصاحبه ویزا (28.08.2014)
    زمان شروع دوره آلمانی (01.04.2015) که البته اینو من از استادم شنیدم که همچین دوره ای هست
    زمان شروع درسم که تو پروپوزالم نوشتم (01.10.2015)
    سلام،

سفارت ایرادی نمی گیره ولی معمولا ویزا رو یه ماه قبل از شروع دوره بهتون می ده.

Junior Member

سلام دوستان من دو روز پيش سفارت بودم
    ٩ هفته از مصاحبه ويزام گذشته . با بورس دكترى اقدام كردم، هنوز ويزام نيومده. سفارت گفت پرونده ات رفته برا چك امنيتى و از دست ما خارجه همه چى. فقط بايد صبر كنى!
    گفتم دوستانى كه وضع مشابه دارن شايد بخوان بدونن و مقياسى داشته باشن.
    به دانشگاه هم خبر دادم، گفتن بهتره صبر كنيم چون يه كم كارمنداى مهاجرت حساس ان و ممكنه خوششون نياد از پيگيرى ما!
    پيشنهادى داريد كه به جز صبر خالى چه كار ميشه كرد؟!

Junior Member

سلام
    من از مصاحبه ام 12 هفته گذشته هنوز با استادم تماس نگرفتند !
    ولی اداره مهاجرت جواب داده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)