صفحه 126 از 207 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، فرصت مطالعاتی و متخصصین مهمان

سلام دوستان. متاسفانه به دلیل نداشتن ریزنمرات مدارک من رو تحویل نگرفتند. من برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودم. با اینکه نامه ساپورت دانشگاه رو هم داشتم.
    این ریزنمرات باید ترجمه بشه ؟ میشه در موردش کمی توضیح بدهید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط boshrooyeh نمایش پست ها
    سلام دوستان. متاسفانه به دلیل نداشتن ریزنمرات مدارک من رو تحویل نگرفتند. من برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودم. با اینکه نامه ساپورت دانشگاه رو هم داشتم.
    این ریزنمرات باید ترجمه بشه ؟ میشه در موردش کمی توضیح بدهید؟
    ترجمه رسمی همراه مهر دادگستری و قوه قضاییه
    سپس تایید سفارت هم می خواهد

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و بیش از 6 ماه هست که منتظره ویزام. رشته من مهندسی مواده و هر بار که به سفارت ایمیل میزنم همون جواب همیشگی رو میده و میگه باید بیشتر منتظر بمونید!
    از طریق استادم پیگیری کردم و دو هفته پیش بهم گفتن که قطعاً تا یکی دوهفته دیگه نتیجه رو اعلام می کنند اما هنوز خبری نشده!
    دوستای من که واسه فرصت به کشورهای دیگه رفته بودند 6 ماهشون تموم شده و دارن برمیگردن اما من همچنان منتظر ویزا هستم. نمیدونم تا کی باید منتظر بمونم و در شرایط فعلی چه کاری از دست من بر می یاد؟ اگه کسی تجربه مشابهی داره ممنون میشم اگه در اختیار من قرار بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mb_ نمایش پست ها
    ترجمه رسمی همراه مهر دادگستری و قوه قضاییه
    سپس تایید سفارت هم می خواهد
    سلام دوستان
    آیا ریز نمرات که دانشگاه ارائه می دهد حتما باید مهر وزارت (بهداشت) بخورد یا خیر وبدن مهر وزارت هم ترجمه می شوند و قابل پذیرش است؟
    متاسفانه احتمالا بدلیل تعهدات نتوانم ریزنمرات دکتری تخصص را از دانشگاه بگیرم. نمی دانم با ارائه فقط ریزنمرات دوره داروسازی مشکل من حل خواهد شد؟ آیا قبلش از سفارت میشه پرسید؟
    ممنون می شوم اگر اطلاعاتی دارید پاسخ دهید

Junior Member

سلام دوستان
    آیا ریز نمرات که دانشگاه ارائه می دهد حتما باید مهر وزارت (بهداشت) بخورد یا خیر وبدن مهر وزارت هم ترجمه می شوند و قابل پذیرش است؟
    متاسفانه احتمالا بدلیل تعهدات نتوانم ریزنمرات دکتری تخصص را از دانشگاه بگیرم. نمی دانم با ارائه فقط ریزنمرات دوره داروسازی مشکل من حل خواهد شد؟ آیا قبلش از سفارت میشه پرسید؟
    ممنون می شوم اگر اطلاعاتی دارید پاسخ دهید
    برای ترجمه رسمی مهر وزارت بهداشت حتما لازمه. اگر برای فرصت مطالعاتی می رید ریزنمرات داروسازی کفایت می کنه. باید اشتغال به تحصیل دوره دکترا رو هم همراه داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emaghdam نمایش پست ها
    برای ترجمه رسمی مهر وزارت بهداشت حتما لازمه. اگر برای فرصت مطالعاتی می رید ریزنمرات داروسازی کفایت می کنه. باید اشتغال به تحصیل دوره دکترا رو هم همراه داشته باشید.
    ممنون از راهنمایی شما
    من مدرک PHD هم دارم ولی احتمال زیاد نتوانم زیرنمرات آن را بگیرم. بنظر شما با همان مدارک داروسازی مشکل من حل شود؟. بار اول که به خاطر نداشتن همین ریزنمرات رد شدم. من هیات علمی هستم و با نامه دانشگاه که قید شده PHD هستم دارم اقدام می کنم و باز از من ریزنمرات می خواهند. آن هم برای فرصت مطالعاتی !

Junior Member

ممنون از راهنمایی شما
    من مدرک PHD هم دارم ولی احتمال زیاد نتوانم زیرنمرات آن را بگیرم. بنظر شما با همان مدارک داروسازی مشکل من حل شود؟. بار اول که به خاطر نداشتن همین ریزنمرات رد شدم. من هیات علمی هستم و با نامه دانشگاه که قید شده PHD هستم دارم اقدام می کنم و باز از من ریزنمرات می خواهند. آن هم برای فرصت مطالعاتی !
    من فکر کردم برای فرصت دوره دکترا تشریف می برید. اگر که فارغ التحصیل هستید و قبلا ازتون خواسته شده احتمالا مجبورید داشته باشید. برای داشتن ریزنمرات احتمالا باید وثیقه بگذارید. ببخشید در این مورد اطلاع زیادی ندارم.

Junior Member

با سلام به همگی دوستان
    دو تا سوال مهم داشتم. ممنون میشم اگه کسی بتونه جواب بده:

1- این قانون دوسال home residency فقط برای آمریکاست یا کشور دیگه ای هم هست که اینو داشته باشه؟
    2- کارای فرصت از اولین مرحله (زدن ایمیل به استادا) تا اتمام کار (گرفتن ارز و خروج از کشور) ماکزیمم چقدر طول میکشه؟ مثلا برای آلمان زیر 9 ماه رو میشه مطمئن بود؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من برای ویزای بلند مدت دکترا میخوام اقدام کنم. 2 تا مشکل درخصوص پر کردم فرم مربوط به درخواست ویزا دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید:

1. توی قسمت 7 از فرم میپرسه که: Do you intend to maintain your permanent residence outside the Federal Republic of Germany (yes/no)?a
    2. توی قسمت 13 از فرم میپرسه که: Do you have health insurance that covers the Federal Republic of Germany (yes/no)?a

در خصوص مورد دوم میدونم که باید یه بیمه (ولی نمیدونم چجور بیمه ای) در مرحله تحویل گرفتن ویزا ارائه بدیم بهشون. آیا منظور این سئوال همون بیمه هست؟ آیا برای روز مصاحبه باید این بیمه رو داشته باشیم ولی حین دریافت ویزا ارائه بریم یا نه باید همون موقع که اسممون رو اعلام کردن بریم دنبالش؟ الان چی باید بنویسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delusional نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای ویزای بلند مدت دکترا میخوام اقدام کنم. 2 تا مشکل درخصوص پر کردم فرم مربوط به درخواست ویزا دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید:

1. توی قسمت 7 از فرم میپرسه که: Do you intend to maintain your permanent residence outside the Federal Republic of Germany (yes/no)?a
    2. توی قسمت 13 از فرم میپرسه که: Do you have health insurance that covers the Federal Republic of Germany (yes/no)?a

در خصوص مورد دوم میدونم که باید یه بیمه (ولی نمیدونم چجور بیمه ای) در مرحله تحویل گرفتن ویزا ارائه بدیم بهشون. آیا منظور این سئوال همون بیمه هست؟ آیا برای روز مصاحبه باید این بیمه رو داشته باشیم ولی حین دریافت ویزا ارائه بریم یا نه باید همون موقع که اسممون رو اعلام کردن بریم دنبالش؟ الان چی باید بنویسم؟
    سوال اول جوابش بله هست سوال دوم خیر
    خیر نیازی به داشتن بیمه موقع مصاحبه نیست. هر زمان ویزاتون اومد بیمه رو می برید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)