صفحه 127 از 207 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، فرصت مطالعاتی و متخصصین مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط emaghdam نمایش پست ها
    سوال اول جوابش بله هست سوال دوم خیر
    خیر نیازی به داشتن بیمه موقع مصاحبه نیست. هر زمان ویزاتون اومد بیمه رو می برید.
    موفق باشید
    ممنون از جوابتون.
    ممکنه درخصوص این بیمه و اینکه چطور و از کجا باید فراهم شه بیشتر توضیح بفرمایید. سپاس.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط delusional نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.
    ممکنه درخصوص این بیمه و اینکه چطور و از کجا باید فراهم شه بیشتر توضیح بفرمایید. سپاس.
    بیمه مسافرتی برای ویزا
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

سلام دوستان.در ابتدا امیدوارم همتون مشکلاتتون سریع حل شه. من واسه فرصت مظالعاتی اقدام کردم و امروز نامه پذیرشم از دانشگاهی در آلمان اومد و میخوام برم کارای وزارتو واسه نامه حمایت مالی بگیرم.من بورس نیستم ولی دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتم ماهانه قراره 500 یورو کمک کنه. میخواستم بدونم که اول باید نامه حمایت مالیو بگیرم بعد وقت سفارت بگیرم؟در چک لیستی که سفارت آلمان گذاشته مدرک زبان میخوان!! من آیلتس دارم ولی زمانش منقضی شده!! به نظرتون اگه به استاد آلمانی بگم که تو نامه تسلطم به زبانو تایید کنه کمکی میکنه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

کسی از دوستان هست که یه خورده در مورد پروسه گرفتن ویزا واسه فرصت مطالعاتی یه کم اطلاعات بده؟ وقت سفارتو کی بایستی بگیریم؟تا چه حد به حد مدرک زبان گیر میدن؟من آیلتس دارم ولی منقضی شده!!

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefrahmani نمایش پست ها
    کسی از دوستان هست که یه خورده در مورد پروسه گرفتن ویزا واسه فرصت مطالعاتی یه کم اطلاعات بده؟ وقت سفارتو کی بایستی بگیریم؟تا چه حد به حد مدرک زبان گیر میدن؟من آیلتس دارم ولی منقضی شده!!
    در مورد وقت سفارت شما امروز که اقدام کنی برای وقت حدودا 1.5 ماه دیگه وقت گیرت میاد تو این فاصله میتونی نامه حمایت مالی هم از دانشگاهت بگیری . سفارت رو مدرک زبان حساسه حالا شما این آیلتس رو با نامه استاد مبنی بر توانایی زبانت بده ببین چی میگن.

Junior Member

در مورد زمان بندی خیلی دقت کنین. ویزای سفارت آلمان ممکنه خیلی طول بکشه. من الان بیش از دو ماه هست که منتظرم و رشته خاص هم نبودم ولی هنوز هیچ خبری نیست. هرچند بعضی از دوستان چندین ماه هست که منتظر ویزاشون هستن. در حالی که متقاضیان فرصت برای کشورهای دیگه اروپا بعد از من اقدام کردن و الان هم رفتن. سفارت آلمان از شما مدارک تحصیلی مقاطع قبل رو هم میخواد که اگه آزاد نباشه دردسره. خلاصه اینکه در مقایسه با خیلی از کشورهای اروپایی ویزای فرصت مطالعاتی برای آلمان نیاز به زمان بیشتری داره.
    در مورد نمره زبان برای فرصت روز سفارت هنوز نمره زبانم نیومده بود و من فقط پرینت ثبت نام آیلتس رو نشون دادم. هفته بعد هم کارنامه ام اومد و بهشون ارایه کردم. اگر نمیخواین دوباره امتحان بدین همون آیلتس قبلی رو روز مصاحبه بدین. اگه قبول نکنن میگن دوباره امتحان بده و نمره اش رو بیار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biostatistics

سلام دوستان.در ابتدا امیدوارم همتون مشکلاتتون سریع حل شه. من واسه فرصت مظالعاتی اقدام کردم و امروز نامه پذیرشم از دانشگاهی در آلمان اومد و میخوام برم کارای وزارتو واسه نامه حمایت مالی بگیرم.من بورس نیستم ولی دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتم ماهانه قراره 500 یورو کمک کنه. میخواستم بدونم که اول باید نامه حمایت مالیو بگیرم بعد وقت سفارت بگیرم؟در چک لیستی که سفارت آلمان گذاشته مدرک زبان میخوان!! من آیلتس دارم ولی زمانش منقضی شده!! به نظرتون اگه به استاد آلمانی بگم که تو نامه تسلطم به زبانو تایید کنه کمکی میکنه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    ببخشید ازتون سوال می کنم شما چطور تونستید کمک هزینه از دانشگاه آلمان بگیرید
    وزارت بهداشت هیچ یک از هزینه ها رو نمیده و باید خودمون تامین کنیم حالا می خوام ببینم راهی داره که از استادی که به من پذیرش داده درخواست کنم حداقل نامه حمایت مالی بده

سلام.همه چی بسگی به مکاتباتتون داره.از من پرسیدن ماهانه چقدر فاند داری من گفتم 500 یورو که گفتن کمه.ما هم بهت 500 یورو کمک میکنیم.فک کنم میخوان کلی کار ازم بکشن

سلام دوستان.میشه بگید چه مدارکیو باید به تایید سفارت (قبل از مصاحبه) برسونیم؟شناسنامه؟مدارک تحصیلی؟...گذرنامه

Junior Member

سلام دوستان.میشه بگید چه مدارکیو باید به تایید سفارت (قبل از مصاحبه) برسونیم؟شناسنامه؟مدارک تحصیلی؟...گذرنامه
    سلام ! فقط ترجمه مدارک تحصیلی و در صورت متاهل بودن ترجمه شناسنامه باید به تایید سفارت برسه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)