صفحه 16 از 207 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط raha2013 نمایش پست ها
    سلام من هم 11 فوریه مصاحبه داشتم ...برای دکتری می خوام برم اما رشتم خاصه هنوز با استادم تماس نگرفتن..هم به من هم به استاد گفتن باید صبر کرد اما تا کی نمی دونم! خیلی طولانی شده اینطور که من فهمیدم قبلا خیلی راحتتر میشد رفت!!
    یه سوال!؟ میشه برای ویزای کشور های دیگه اروپا اقدام کنم همزمان تا ببینم کدوم جواب میده؟ پذیرش و بورس دارم میترسم اگه به یکیش امید شم ریجکت شم و بیچاره عالم....
    ممنون و با ارزوی موفقیت برای همگی
    استاد شما با سفارت تماس گرفت و گفتند که باید صبر کنید؟
    استاد می تواند با اداره امنیت تماس بگیرد؟ اصلا می شه با این اداره تماس گرفت؟

من دو ماه پیش مدارکمو تحویل دادم. از اونجایی که برای دکتری میرم و توی نامه پذیرش هم در مورد زبان چیزی نگفته سفارت از من مدرک زبان نخواست ولی آقای مالکی گفت که یه اثبات برا زبانت باید بیاری. میخواستم ببینم واقعا لازمه مدرک زبان تهیه کنم؟
    ویرایش توسط mahmood182000 : April 23rd, 2013 در ساعت 04:54 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط neli2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز با خانم هاشمی تماس گرفتم وپیگیر پرونده ویزام شدم. خانم هاشمی گفت که ok من از اداره اقامت آمده ولی بررسی رشته ام مونده!! من برای دکترا رشته مهندسی صنایع پذیرش دارم. ازخانم هاشمی پرسیدم چطوری و از کجا می تونم پیگیری کنم گفت اصلا نمی تونی و فقط باید صبر کنی. کسی از دوستان تجربه مشابه داشته؟ من بیشتر از دو ماهه که منتظر ویزامم. می خواهم به استادم بگم که پیگیری کنه ولی نمیدونم باید بهش بگم به کجا زنگ بزنه و از کجا پیگیری کنه؟ بررسی رشته با اداره امنیته؟ اگر هست چطوری می تونم با این اداره تماس بگیرم؟
    با سلام ، من هم براي دكتري مهندسي پزشكي پذيرش دارم و 14 فبريه درخواست ويزا دادم اما پس از پيگيري از سفارت گفت كه هنوز جواب امنيتي نيامده راجع به جواب اداره اقامت پرسيدم گفت ما فرستاديم ولي وقتي از اداره اقامت ارلانگن پرسيدم گفت هنوز نرسيده و از سفارت پيگير شم سفارت ميگه گاهي وقتا بيش از 3 هفته طول ميكشه ولي فكر ميكنم هنوز اصلا نفرستاده باشن چون مگه با اسب و الاغ مي فرستند كه اين همه طول ميكشه باز هم خوش به حالتون كه لااقل يه جواب ok تون رسيده.

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط YouJ نمایش پست ها
    من 15 روزه که منتظرم ، منم میخوام ایمیل بزنم به اداره مهاجرت یا بدم دانشگاه پیگیری کنه ولی نمی دونم بعد از چند روز انتظار باید این کار رو کرد، شما اگه واسه مستر اقدام کردین بهتره الانا دیگه پی گیری رو شروع کنین.
    من برای دکتری اقدام کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    من برای دکتری اقدام کردم
    منم واسه دکتری هستم ، خانومه به من گفت بین 2 تا 3 ماه منتظر باشم ،

نقل قول نوشته اصلی توسط tabshab نمایش پست ها
    وقتی من وقت مصاحبه گرفتم تا هنگام ثبت نام دانشگاهم 7 هفته فاصله داشت و ویزام هم 17 روزه اومد...فکر نکنم که بیشتر از 10 هفته طول بکشه ولی بازم اگه میخوای ریسک نکنی با خود آقای مالکی هم یه مشورتی بکن
    کسی می دونه چه طوری می شه با اداره امنیت آلمان تماس گرفت؟ آیا این کار به صلاح هست؟
    استادم میگه هنوز ایملی دریافت نکرده از اداره امنیت آلمان، الان حدود 4 ماهه که از مصاحبم می گذره!

نقل قول نوشته اصلی توسط Groundwater نمایش پست ها
    کسی می دونه چه طوری می شه با اداره امنیت آلمان تماس گرفت؟ آیا این کار به صلاح هست؟
    استادم میگه هنوز ایملی دریافت نکرده از اداره امنیت آلمان، الان حدود 4 ماهه که از مصاحبم می گذره!
    با اداره امنیت نمیشه تماس گرفت. به استادتون بگین که به مرکز بین المللی دانشگاه بگه که ویزاتونو پیگیری کنن.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط neli2011 نمایش پست ها
    من بیشتر از 13 هفته است که منتظرم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed29tehran نمایش پست ها
    13 هفته؟؟ واقعا زیاده . آخه مگه خودشون نمیگن 6 تا 8 هفته؟ من تا حالا 6 هفته و اندی شده.
    تا جایی که من دیدم معمولا 6 تا 8 هفته برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشده.
    دکتری و فرصت های مطالعاتی حدود 12 هفته یا بیشتر طول میکشه. من الآن وارد هفته 14م شدم و هنوز هیچ خبری نیست. نمونه هایی از دوستان تو همین تالار بودن که 20-24 هفته منتظر بودن ولی بالاخره گرفتن. از اون طرف استثنائاتی هم دیدم، دوستی که ارشد میخواسته بره و الآن 12 هفته است که همچنان منتظره و دوستی که دکتری نانو میخواست بره و در حدود 7 هفته ویزاش اومد!! پس اصلا نگران نباشین و پرونده ی هیچ کس رو هم با خودتون مقایسه نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed29tehran نمایش پست ها
    13 هفته؟؟ واقعا زیاده . آخه مگه خودشون نمیگن 6 تا 8 هفته؟ من تا حالا 6 هفته و اندی شده. ایمیل خانم هاشمی رو از کجا میشه گیر اورد؟ میتونین به منم بدین؟ شما اگه تهرانین یه باجه اطلاعات دارن 8 تا 10 صبح میتونین برین وارد شین پیگیری کنین.
    منم برای دکترا اقدام کردم و در هفته 14 هستم. برای کارشناسی ارشد معمولا همون 6 تا 8 هفته طول می کشه.
    ایمیل خانم هاشمی: rk-s2@tehe.auswaertiges-amt.de

سلام
    دوستان آیا همیشه در همه موارد حتما در طول پروسه ویزا با استاد تماس گرفته میشه؟ واگر هنوز (مثلا بعد از حدود ۴ ماه) تماس نگرفتن یعنی پرونده هنوز خیلی کار داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)