صفحه 177 از 207 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member $Farzad$ آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهما

دوستان سلام

بعد از سه ماه و ده روز صبح کله سحر از سفارت زنگ زدن که ویزای دکتریت آماده هست و با (1) رسید و (2) مدرک پذیرش و (3) نامه بورسیه آپدیت شده بیا دو هفته بعد بگیر، ولی هیچ حرفی از بیمه نامه 6 ماهه نزدن! منم خوابالود! اصن به ذهنم نرسید بپرسم! حالا بشک افتادم که نکنه از من بیمه نامه نمیخوان؟! چون تو نامه پذیرشم تأکید شده بود که مؤسسه بعد از رفتنم به آلمان برای خرید بیمه بهم یاری خواهد کرد؟ یا اینکه بنظرتون نگفتن بیمه نامه بیار چون مدرک بیمه جزء واضحات هست و بصورت دیفالت لازمه دریافت هر ویزای دانشجویی هست؟؟

اگه بهرحال بیمه نامه ضروریه، بنظرتون خرید آنلاین از بیمه سامان مشکلی نداره؟ این بیمه نامه ای که آنلاین میدن دیگه لازم نیس هیچ مهر و امضایی پاش بخوره؟!
    من دوتا آدرس خرید آنلاین بیمه سامان پیدا کردم! نمیدونم آیا هردو معتبرن یا نه؟! یه وقت تقلبی نباشن به فنا برم؟! این آدرس هاشون:

(1) https://shop.sb24.com/travise/travel...ewRequest=true
    (2) http://samandirect.ir/

در ضمن اگه احیاناً کنجکاو شدید که بنده شیرازی هستم یا نه، باید عرض کنم که، خیر!

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط $Farzad$ نمایش پست ها
    دوستان سلام

بعد از سه ماه و ده روز صبح کله سحر از سفارت زنگ زدن که ویزای دکتریت آماده هست و با (1) رسید و (2) مدرک پذیرش و (3) نامه بورسیه آپدیت شده بیا دو هفته بعد بگیر، ولی هیچ حرفی از بیمه نامه 6 ماهه نزدن! منم خوابالود! اصن به ذهنم نرسید بپرسم! حالا بشک افتادم که نکنه از من بیمه نامه نمیخوان؟! چون تو نامه پذیرشم تأکید شده بود که مؤسسه بعد از رفتنم به آلمان برای خرید بیمه بهم یاری خواهد کرد؟ یا اینکه بنظرتون نگفتن بیمه نامه بیار چون مدرک بیمه جزء واضحات هست و بصورت دیفالت لازمه دریافت هر ویزای دانشجویی هست؟؟

اگه بهرحال بیمه نامه ضروریه، بنظرتون خرید آنلاین از بیمه سامان مشکلی نداره؟ این بیمه نامه ای که آنلاین میدن دیگه لازم نیس هیچ مهر و امضایی پاش بخوره؟!
    من دوتا آدرس خرید آنلاین بیمه سامان پیدا کردم! نمیدونم آیا هردو معتبرن یا نه؟! یه وقت تقلبی نباشن به فنا برم؟! این آدرس هاشون:

(1) https://shop.sb24.com/travise/travel...ewRequest=true
    (2) http://samandirect.ir/

در ضمن اگه احیاناً کنجکاو شدید که بنده شیرازی هستم یا نه، باید عرض کنم که، خیر!
    بیمه تا جایی که من می دونم اجباری هست و حتما برای همه حالات ویزا باید ارائه بشه. توی برگه های مدارک مورد نیاز هم اومده. من بلوکارت دارم و بعد از ورود خودکار بیمه دولتی می شم ولی باز سفارت بیمه مسافرتی رو خواست از من. این بیمه برای مراحل سفر شما هست تا وقتی بیمه اصلی رو بگیرید که ممکنه ۱ ماهی طول بکشه حتی.

بیمه ملت رو پیشنهاد می کنم چون ارزونتره. اینترنتی نمی دونم شرایطش رو اما از شعبه ای بگیرید که یک چیز اصل بدن دستتون. فردا مشکل دار باشه الکی تو دردسر می افتید.

با سلام خدمت دوستان عزیزم
    با خوندن مطالب یکم گیج شدم.
    1- برای فرصت مطالعاتی آیا احتیاج به نمره زبان هست؟ اینجوری که نوشته بودین، هست! ولی من دوستانی که امسال رفتند ازشون نخواسته بودند.
    2- آیا توی دعوت نامه باید تاریخ دقیق شروع دوره شش ماهه ذکر بشه؟
    3- اگه همسرم بعد از من به عنوان همراه بیاد. باید 8000 یورو داشته باشه و اینکه چقدر می تونه اونجا بمونه(همون سه ماه)
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط davood1368 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیزم
    با خوندن مطالب یکم گیج شدم.
    1- برای فرصت مطالعاتی آیا احتیاج به نمره زبان هست؟ اینجوری که نوشته بودین، هست! ولی من دوستانی که امسال رفتند ازشون نخواسته بودند.
    2- آیا توی دعوت نامه باید تاریخ دقیق شروع دوره شش ماهه ذکر بشه؟
    3- اگه همسرم بعد از من به عنوان همراه بیاد. باید 8000 یورو داشته باشه و اینکه چقدر می تونه اونجا بمونه(همون سه ماه)
    ممنون از پاسختون
    سلام
    1- مدارکو از سایت خود سفارت چک کنین که چیا می خواد.
    2- بله، باید حتما هر دعوتنامه ای تاریخ داشته باشه. حالا می تونه مثلا طرف بنویسه از یک اکتبر یا هرچه زودتر بعدش (or as soon as possible thereafter) که معنیش اینه که راه میایم باهاش. اما اینکه کلا تاریخ نداشته باشه، نمیشه.
    3- نمی دونم چقدر باید بلوکه کنن، اما کسی که ویزای همراه می گیره، حداکثر تا تاریخی که شما هستین می تونه بمونه دیگه. اصولا ویزای همراه تاریخ ویزای شخص اصلی یکی هست. یعنی ویزای شخص اصلی رو نگاه می کنن، بر اساس همون ویزای نفر دومو هم میدن. البته این مال بعد از اومدنه دیگه. وقتی تو ایرانن که خب یه ویزای سه ماهه بهشون میدن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان سلام و وقت بخير
    سوال من در خصوص نامه تمكن مالي هست كه بايد از بانك براي سفارت بگيريم. آيا همين كه دو سه روز قبل از مصاحبه مبلغ رو به حساب واريز بكنيم اوكي هست؟ يا بايد طولاني مدت پول تو حساب بخوابه؟ ميدونم كه قبلا ميشد يكي دو روز قبل مصاحبه مبلغ رو واريز كنيم، گواهي رو بگيريم و بعد از مصاحبه هم پول رو از حساب بكشيم بيرون تا نتيجه ويزا مشخص بشه. خواستم ببينم هنوز هم همين قانون صادقه يا تغيير كرده.
    ممنون ميشم دوستاني كه اطلاعات شون به روز هست راهنمايي بفرمايند.

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل

سلام دوستان، من برای پست داک اقدام کردم و درروز 5 فوریه 2017 درخواست ویزا دادم و ازونجایی که رشته ام مهندسی مواده لذا پرسشنامه مربوط به رشته های خاص رو هم پر کردم. طبق روال گفتند جواب تا 8 هفته طول میکشه...اما الان دقیقا 122 روز شده و من نمیدونم چرا ایمیل هام رو هم دیگه جواب نمیدند؟؟؟ پس از گذشت 8 هفته، تقریبا هر دو هفته یکبار من به بخش ویزای سفارت ایمیل زدم و پیگیری کردم. اوایل جواب میدادند و میگفتند معلوم نیست چقدر طول بکشه اما الان دیگه اصلا جواب هم نمیدند.

خواستم ببینم کسی پیشنهادی داره؟ و اینکه اصلا چطور اطلاع میدند که بیا و ویزاتو بگیر؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanpbamp نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای پست داک اقدام کردم و درروز 5 فوریه 2017 درخواست ویزا دادم و ازونجایی که رشته ام مهندسی مواده لذا پرسشنامه مربوط به رشته های خاص رو هم پر کردم. طبق روال گفتند جواب تا 8 هفته طول میکشه...اما الان دقیقا 122 روز شده و من نمیدونم چرا ایمیل هام رو هم دیگه جواب نمیدند؟؟؟ پس از گذشت 8 هفته، تقریبا هر دو هفته یکبار من به بخش ویزای سفارت ایمیل زدم و پیگیری کردم. اوایل جواب میدادند و میگفتند معلوم نیست چقدر طول بکشه اما الان دیگه اصلا جواب هم نمیدند.

خواستم ببینم کسی پیشنهادی داره؟ و اینکه اصلا چطور اطلاع میدند که بیا و ویزاتو بگیر؟؟؟
    سلام
    اول از استادتون بپرسید ببینین باهاش مکاتبه کردن راجع به شما؟ اصلا ایمیلشونو جواب داده؟ بعد اگه خیلی وقت بود جواب داده بود، بهش بگین خودش پیگیری کنه از اداره اقامت.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام. دوستان فرم درخواست اقامت براي فرصت مطالعاتي همين فرم با عنوان Application for national visa رو بايد پر كنيم ديكه درسته؟
    چون قبلا عنوان Application for residence permit رو داشت شك كردم.
    ممنون ميشم راهنمايي فرماييد.

باسلام

دوستان برای روز مصاحبه باید پرینت ایمیل دوم رو با خودمون ببریم حتما که بذران بریم داخل؟

Junior Member

چرا هيچكس اينجا جواب نميده؟ خيلي بديهيه سوالم؟ شايد!!! ولي باور كنيد دل مايي كه سوال داريم با جوابتون قرص ميشه و خيالمون راحت ميشه. پس تو رو خدا زودتر جواب بديد من وقت ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)