صفحه 179 از 207 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهما

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه که برای فرصت مطالعاتی، اگه موقع مصاحبه از تاریخ دعوتنامه یه ۲ هفته رد شده باشه، سفارت ایراد میگیره؟ تو خود دعوتنامه هم ذکر شده تاریخ قابل تغییر است.
    آخه اگه بخوام دعوتنامه جدید بگیرم باید کل فرآیند وزارت علوم رو از اول برم.
    سلام
    لطفا دقیق تر توضیح بدین. شاید کسی بتونه کمک کنه.
    دعوتنامه برای چه زمانی تا چه زمانیه؟ شما قراره بیاین آلمان ویزاتونو تمدید کنین یا از همون ایران قراره برای کل مدت فرصتتون ویزا بگیرین؟ اگر قراره بیاین آلمان تمدید کنین و به اندازه ی کافی از دعوتنامه تون هنوز مونده باشه، احتمالا مشکلی نباشه. وگرنه بهتون میگن یه جدید بیارین. البته من نمی دونم دعوتنامه تو این بافت دقیقا چه معنی میده. برای پذیرش دکترا اینا، استاد یه نامه ی پذیرش میده دیگه. دعوتنامه به اون معنی که برن از اداره اقامت بگیرن ندارن. شما دعوتنامه ی رسمی اون مدلی دارین؟ یا منظورتون همون نامه ی پذیرش استاده؟

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

سلام
    برای فرصت مطالعاتی استاد یه دعوتنامه میده که تاریخ داره. برای من نوشته از اول سپتامبر ۲۰۱۷ تا اول می ۲۰۱۸ با امکان تقییر. من نامه بورس وزارت علوم هم گرفتم که توش نوشته از سپتامبر ۲۰۱۷. چون من ۸ می وقت گرفتم احتمالا هفته سوم یا چهارم سپتامبر مصاحبه دارم. حالا کسی میدونه نیازی است دعوتنامه عوض بشه یا نه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    لطفا دقیق تر توضیح بدین. شاید کسی بتونه کمک کنه.
    دعوتنامه برای چه زمانی تا چه زمانیه؟ شما قراره بیاین آلمان ویزاتونو تمدید کنین یا از همون ایران قراره برای کل مدت فرصتتون ویزا بگیرین؟ اگر قراره بیاین آلمان تمدید کنین و به اندازه ی کافی از دعوتنامه تون هنوز مونده باشه، احتمالا مشکلی نباشه. وگرنه بهتون میگن یه جدید بیارین. البته من نمی دونم دعوتنامه تو این بافت دقیقا چه معنی میده. برای پذیرش دکترا اینا، استاد یه نامه ی پذیرش میده دیگه. دعوتنامه به اون معنی که برن از اداره اقامت بگیرن ندارن. شما دعوتنامه ی رسمی اون مدلی دارین؟ یا منظورتون همون نامه ی پذیرش استاده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه که برای فرصت مطالعاتی، اگه موقع مصاحبه از تاریخ دعوتنامه یه ۲ هفته رد شده باشه، سفارت ایراد میگیره؟ تو خود دعوتنامه هم ذکر شده تاریخ قابل تغییر است.
    آخه اگه بخوام دعوتنامه جدید بگیرم باید کل فرآیند وزارت علوم رو از اول برم.
    نه بابا..دو هفته که چیزی نیست. برا من 1ماه گذشته بود. روزی که ویزاتون بیاد اگه لازم باشه خودشون میگن دعوتنامه به روز بیارید..

Junior Member

سوالی در مورد تحویل مدارک تحصیلی (مدارک لیسانس و فوق لیسانس و ریزنمرات) داشتم. مطابق وبسایت آلمان دو سری مدرک باید تحویل بدهیم. اول، یک سری اصل بهمراه ترجمه تایید شده دادگستری و خارجه و یک سری هم کپی از آنها. سوالم این هست که آیا ترجمه مدارک تایید شده دادگستری و خارجه رو بهمون پس میدهند و فقط برای مطابقت دادن میخواهند یا اینکه ترجمه های تایید شده رو میگیرند و دیگر پس نمیدهند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dehgh نمایش پست ها
    سوالی در مورد تحویل مدارک تحصیلی (مدارک لیسانس و فوق لیسانس و ریزنمرات) داشتم. مطابق وبسایت آلمان دو سری مدرک باید تحویل بدهیم. اول، یک سری اصل بهمراه ترجمه تایید شده دادگستری و خارجه و یک سری هم کپی از آنها. سوالم این هست که آیا ترجمه مدارک تایید شده دادگستری و خارجه رو بهمون پس میدهند و فقط برای مطابقت دادن میخواهند یا اینکه ترجمه های تایید شده رو میگیرند و دیگر پس نمیدهند؟
    نه پس نمیدن.

Junior Member

با سلام
    دوتا سوال داشتم.
    من 27 جولای وقت سفارت دارم. در دعوتنامه ای که استادم فرستاده تاریخ شروع به کارم رو 1 جولای گفته و ذکر کرده تاخیر ناشی از کارهای صدور ویزا که ممکنه پیش بیاد پذیرفته شده است. میخوام بدونم لازمه که نامه جدیدی از استادم بگیرم؟
    و اینکه مبلغ صدور ویزا چقدره و باید بصورت یورو بدیم یا ریال؟
    خیلی ممنون

با سلام
    دوستان من برای دوره دکتری پذیرش دارم و فقط یک نامه از استاد دارم با امضای خودش و سربرگ دانشگاه، که توش تاریخ شروع دکتری رو نوشته. میخواستم مطمئن بشم همین برگه کافیه؟ چون تو مدارک سفارت نوشته که برگه پذیرش از دانشگاه هم میخواد.

ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من برای دوره دکتری پذیرش دارم و فقط یک نامه از استاد دارم با امضای خودش و سربرگ دانشگاه، که توش تاریخ شروع دکتری رو نوشته. میخواستم مطمئن بشم همین برگه کافیه؟ چون تو مدارک سفارت نوشته که برگه پذیرش از دانشگاه هم میخواد.

ممنون از راهنماییتون
    سلام
    همون کافیه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadun نمایش پست ها
    با سلام
    دوتا سوال داشتم.
    من 27 جولای وقت سفارت دارم. در دعوتنامه ای که استادم فرستاده تاریخ شروع به کارم رو 1 جولای گفته و ذکر کرده تاخیر ناشی از کارهای صدور ویزا که ممکنه پیش بیاد پذیرفته شده است. میخوام بدونم لازمه که نامه جدیدی از استادم بگیرم؟
    و اینکه مبلغ صدور ویزا چقدره و باید بصورت یورو بدیم یا ریال؟
    خیلی ممنون
    سلام
    به نظر من، بله، یه نامه ی جدید بگیرین که یه زمان معقولی رو نوشته باشه. چون ممکنه مثلا پروسه ی ویزای شما شیش ماه طول بکشه (البته ان شاءالله که زودتر انجام میشه کارتون). اینکه چقدر انعطاف پذیری دارن توی نامه ی فعلیتون مشخص نیست. زمانش هم که گذشته. من اگه خودم بودم، به استاد میگفتم مثلا یه نامه بده که بگه مثلا سپتامبر شروع کنه، ولی انعطاف پذیری هم داره و می تونه دیرتر شروع کنه.
    قبلا که باید یورو میدادین. اونم دقیق و بدون سکه. مبلغش رو تو سایت چک کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    همون کافیه.
    ممنون از پاسختون، معذرت میخوام میپرسم، شما مطمئن هستین؟ راستش انقدر با بدبختی تونستیم وقت بگیریم، نمیخوام کسری مدرک داشته باشم، از اون طرفم تا به استاد بگم که به دانشگاه بگه و بخوام با خود دانشگاه طرف بشم خیلی زمان بره، واسه همین ترجیح میدم که اگر همین برگه استاد کافیه ، دیگه دنبال پذیرش از خود دانشگاه نرم. یک سوال دیگه، پرینت رنگی نامه استاد اوکیه؟

بازم ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)