صفحه 180 از 207 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهما

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، معذرت میخوام میپرسم، شما مطمئن هستین؟ راستش انقدر با بدبختی تونستیم وقت بگیریم، نمیخوام کسری مدرک داشته باشم، از اون طرفم تا به استاد بگم که به دانشگاه بگه و بخوام با خود دانشگاه طرف بشم خیلی زمان بره، واسه همین ترجیح میدم که اگر همین برگه استاد کافیه ، دیگه دنبال پذیرش از خود دانشگاه نرم. یک سوال دیگه، پرینت رنگی نامه استاد اوکیه؟

بازم ممنون از راهنماییتون
    اگر دکترا هست همون کافیه. موقع گرفتن ویزا بسته به اینکه چه زمانی گذشته باشه ازتون دعوت نامه ی جدید میخوان.

Junior Member

ممنون از پاسختون، معذرت میخوام میپرسم، شما مطمئن هستین؟ راستش انقدر با بدبختی تونستیم وقت بگیریم، نمیخوام کسری مدرک داشته باشم، از اون طرفم تا به استاد بگم که به دانشگاه بگه و بخوام با خود دانشگاه طرف بشم خیلی زمان بره، واسه همین ترجیح میدم که اگر همین برگه استاد کافیه ، دیگه دنبال پذیرش از خود دانشگاه نرم. یک سوال دیگه، پرینت رنگی نامه استاد اوکیه؟

بازم ممنون از راهنماییتون
    خیالتون راحت باشه. چون همین قضیه برای خودم پیش اومد از استادم خواستم که نامه رسمی از دانشگاه بهم بده.

گفت نامه و امضا من رسمی هست که بتونی برای ویزای اقدام کنی. تو آلمان پروفسورها رئیس گروه خودشون هستن بخاطر همین قدرت زیادی دارن. نگران نباش.سیاه سفید هم مهم نیست. سفارت فقط نقش واسطه رو داره شما فقط مدارک رو طبق لیست اماده کنین. جای هیچ نگرانی نداره. فقط حواستون باشه باید فرم امنیتی تو سفارت پر کنید که چیز خاصی نیست. چنتا سوال راجع به پروژه دکتری و سابقه کاریتونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من، بله، یه نامه ی جدید بگیرین که یه زمان معقولی رو نوشته باشه. چون ممکنه مثلا پروسه ی ویزای شما شیش ماه طول بکشه (البته ان شاءالله که زودتر انجام میشه کارتون). اینکه چقدر انعطاف پذیری دارن توی نامه ی فعلیتون مشخص نیست. زمانش هم که گذشته. من اگه خودم بودم، به استاد میگفتم مثلا یه نامه بده که بگه مثلا سپتامبر شروع کنه، ولی انعطاف پذیری هم داره و می تونه دیرتر شروع کنه.
    قبلا که باید یورو میدادین. اونم دقیق و بدون سکه. مبلغش رو تو سایت چک کنین.
    ممنون از پاسختون.
    ولی نکته اینه که توو سایت یه جا نوشته پرداخت هزینه ویزا تنها با پول رایج کشور میزبان(ریال ایران) قابل پرداخت هست. البته مقدار هزینه رو ننوشته!
    لطفا سریعتر بهم جواب بدید اگر کسی اطلاع دقیق داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz1365 نمایش پست ها
    خیالتون راحت باشه. چون همین قضیه برای خودم پیش اومد از استادم خواستم که نامه رسمی از دانشگاه بهم بده.

گفت نامه و امضا من رسمی هست که بتونی برای ویزای اقدام کنی. تو آلمان پروفسورها رئیس گروه خودشون هستن بخاطر همین قدرت زیادی دارن. نگران نباش.سیاه سفید هم مهم نیست. سفارت فقط نقش واسطه رو داره شما فقط مدارک رو طبق لیست اماده کنین. جای هیچ نگرانی نداره. فقط حواستون باشه باید فرم امنیتی تو سفارت پر کنید که چیز خاصی نیست. چنتا سوال راجع به پروژه دکتری و سابقه کاریتونه.

بسیار ممنون از راهنماییتون و نکاتی که گفتین.

سلام جدیدا دیگه وزارت علوم پول بلیت و بیمه رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان. آیا در اولین وقتی که سفارت میده باید همه ی مدارک رو همراه داشته باشیم؟ مثلا الان من چک کردم برای ۱۰ روز دیگه وقت خالی هست ولی من فقط نامه ی پذیرش رو دارم و هنوز هیچ مدرکی رو ترجمه نکردم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه آیا برای دعوتنامه که به جای تمکن مالی میخان حتما باید از کشور آلمان باشه و نمیشه مثلا از کانادا یا کشور دیگه ای باشه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط thewinner نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا در اولین وقتی که سفارت میده باید همه ی مدارک رو همراه داشته باشیم؟ مثلا الان من چک کردم برای ۱۰ روز دیگه وقت خالی هست ولی من فقط نامه ی پذیرش رو دارم و هنوز هیچ مدرکی رو ترجمه نکردم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه آیا برای دعوتنامه که به جای تمکن مالی میخان حتما باید از کشور آلمان باشه و نمیشه مثلا از کانادا یا کشور دیگه ای باشه؟ ممنون
    سلام،
    در مورد سوال اولتون تجربه زیادی ندارم، ولی قاعدتا باید همه مدارک رو همراهتون داشته باشید، چون وقت مصاحبه در اصل برای تحویل دادن مدارک هست و بدون این مدارک اصولا سفارت نمیتونه کار خاصی بکنه؛ اما در مورد اینکه تحت چه شرایطی سفارت نقص مدارک میزنه و اجازه میده که مدارکتون رو تکمیل کنید اطلاعی ندارم.
    اما در مورد سوال دومتون دعوتنامه باید حتما از آلمان باشه و از کشور دیگه قبول نیست. دلیلش هم این هست که شخص دعوت کننده در اصل شما رو ضمانت حقوقی میکنه که مثلا در آلمان پناهنده نشید و یا اینکه اگه از لحاظ مالی به مشکل بر خوردید برای دولت آلمان هزینه ایجاد نکنید. بدیهی هستش که اگه شخصی از کانادا بخواد ضمانت شما رو در آلمان انجام بده، اصولا دست دولت آلمان به جایی بند نیست و اگر شما از لحاظ مالی به مشکلی بر بخورید یا شکایتی ازتون بشه، دولت آلمان نمیتونه از شخصی که در کانادا هست طلب خسارت کنه. تا جایی که من میدونم حتی دعوتنامه از یک کشور دیگه اروپایی برای سفارت آلمان قابل قبول نیست و اگر شما مثلا دعوتنامه از فرانسه داشته باشید باید تشریف ببرید از سفارت فرانسه تقاضای ویزا بکنید و اگر ویزا گرفتید، اونوقت میتونید با اون ویزاتون به آلمان هم مسافرت داشته باشید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام و وقت بخیر،
    تو سایت سفارت نوشته ترجمه ی مدارک به آلمانی؛ من برای مقطع ارشد به زبان انگلیسی اقدام کردم و ترجمه ی مدارکی که دارم هم همه انگلیسیه باید ببرم دوباره ترجمه ی آلمانی هم بگیرم برای مصاحبه ی سفارت؟!

با سلام خدمت دوستان

من برای دوره دکتری پذیرش دارم و یکی از مدارک لازم " کپی مدرک تحصیلی همسر" هستش. میخواستم بدونم اگر مدرک خانومم ترجمه بشه و فقط مهر مترجم داشته باشه، کافیه؟ چون برای مهر دادگستری و وزارت خارجه باید مدرکو ببریم وزارت علوم تایید کنن که زمانبر هستش.

با تشکر

با سلام خدمت دوستان

من برای دوره دکتری پذیرش دارم و یکی از مدارک لازم " کپی مدرک تحصیلی همسر" هستش. میخواستم بدونم اگر مدرک خانومم ترجمه بشه و فقط مهر مترجم داشته باشه، کافیه؟ چون برای مهر دادگستری و وزارت خارجه باید مدرکو ببریم وزارت علوم تایید کنن که زمانبر هستش.

با تشکر
    اصلن ترجمشم لازم نیس من کپی فارسیشو بردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)