صفحه 181 از 207 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهما

نقل قول نوشته اصلی توسط d_taheri نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر،
    تو سایت سفارت نوشته ترجمه ی مدارک به آلمانی؛ من برای مقطع ارشد به زبان انگلیسی اقدام کردم و ترجمه ی مدارکی که دارم هم همه انگلیسیه باید ببرم دوباره ترجمه ی آلمانی هم بگیرم برای مصاحبه ی سفارت؟!
    سلام
    تا زمانی که من اطلاع داشتم که هم ترجمه ی انگلیسی رو قبول میکرد سفارت، هم آلمانی. اگه جدیدا عوض شده، دوستان تصحیح کنن.

Junior Member

من ۱۷ خرداد رفتم سفارت برای مصاحبه برای مقطع دکتری. حدود ۲ هفته پیش استادم به من گفت که امروز جواب اداره امنیت رو دادیم. خود من هم امروز با سفارت تماس گرفتم و گفت که جواب مهاجرت اومده جواب اداره امنیت نیومده. به نظرتون به استادم بگم پیگیری کنه یا زوده؟ چی بهش بگم ؟من باید اکتبر اونجا باشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iwes نمایش پست ها
    من ۱۷ خرداد رفتم سفارت برای مصاحبه برای مقطع دکتری. حدود ۲ هفته پیش استادم به من گفت که امروز جواب اداره امنیت رو دادیم. خود من هم امروز با سفارت تماس گرفتم و گفت که جواب مهاجرت اومده جواب اداره امنیت نیومده. به نظرتون به استادم بگم پیگیری کنه یا زوده؟ چی بهش بگم ؟من باید اکتبر اونجا باشم.
    به نظر من یکم صبر کنید. جواب اداره امنیت یکم طول میکشه. استادتون هم الان پیگیری کنه بهش میگن باید منتظر بمونید.

Junior Member

سلام دوستان
    برای دکترا مدارک لازم صادر شدن ویزا (که خیلی حساس و مهم هستند چی هست)
    ضمنا به استادم بگم تو نامه پذیرش چی رو بنویسه که برای صدور ویزا مهمه؟؟؟؟!
    ایا مدرک زبان که میگن سفارت المان باید مدرک بروز براشون ببری درسته!!!!
    چون مثلا برای دکترا مصاحبه میشی و اگر زبانت خوب نباشه اصلا پذیرشی صادر نمیشه//کسی بوده بدون مدرک زبان ویزا بگیره!
    اینو به این دلیل میگم چون کشور های دیگه هم شانس دارم میخوام ببینم اگر سنگ اندازی میکنن تا قید آلمان رو بزنم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام

میشه لطف کنید بگیدبرای پیگیری ویزا که به اداره امنیت و مهاجرت ایمیل میزنند ایمیل هاشونو از کجا می شه پیدا کرد؟ یا به زبان آلمانی اداره امنیت و مهاجرت چی می شه که من بتونم سرچ کنم پیدا کنم ایمیل هاشونو. متسفانه با دیکشنری موفق نبودم که بتونم یه ایمیلی پیدا کنم که مطمین باشم به اونجا باید ایمیل زد. ممنون

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط m.beh نمایش پست ها
    سلام

میشه لطف کنید بگیدبرای پیگیری ویزا که به اداره امنیت و مهاجرت ایمیل میزنند ایمیل هاشونو از کجا می شه پیدا کرد؟ یا به زبان آلمانی اداره امنیت و مهاجرت چی می شه که من بتونم سرچ کنم پیدا کنم ایمیل هاشونو. متسفانه با دیکشنری موفق نبودم که بتونم یه ایمیلی پیدا کنم که مطمین باشم به اونجا باید ایمیل زد. ممنون
    سلام
    اداره اقامت میشه ausländerbehörde. همین کلمه رو با اسم شهرتون سرچ کنین، به راحتی می تونین اطلاعات تماسشونو پیدا کنین. اداره امنیتو نمی دونم از کجا میشه ایمیلشو پیدا کرد.

سلام
    دوستان اگه کسی برای دکترای المان بورسیه داشته باشه، میبایست گواهی قبولی کنکور رو هم داشته باشه و ترجمه رسمی (دادگستری + وزارت خارجه) کنه برای روز سفارت؟ و اینکه شناسنامه که نوشته شده کپی ساده، منظور فارسی هست یا ترجمه بشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1989 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه کسی برای دکترای المان بورسیه داشته باشه، میبایست گواهی قبولی کنکور رو هم داشته باشه و ترجمه رسمی (دادگستری + وزارت خارجه) کنه برای روز سفارت؟ و اینکه شناسنامه که نوشته شده کپی ساده، منظور فارسی هست یا ترجمه بشه؟
    سلام بورسیه داشتن ربطی به سایر مدارک نداره. هر مدرکی رو که سفارت نوشته می خواد، از همه می خواد.تا جایی که می دونم گواهی قبولی توی کنکور هم یکی از مدارکه و باید ترجمه ی رسمی بشه با همه ی مهرها. در مورد اینکه باید به تایید سفارت برسه یا نه، مطمئن نیستم.
    در مورد شناسنامه نظری ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1989 نمایش پست ها
    سلام
    خیر گواهی قبولی کنکور برای مقطع دکتری نیاز نیست کپی فارسی شناسنامه از تمام صفحات.

سلام کسی هست ویزای سه ماهه رو به یک ساله تمدید کرده باشه از دوستان فرصت مطالعاتی دکتری وزارت علوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)