صفحه 186 از 207 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

[QUOTE=ALC;2507824]سلام دوستان، ایمیل دومی که میادوروزمصاحبه رومی گه فقط یه لینک داره که می زنی وتاییدمی کنه روزمصاحبه روولی اسکن پاس رونمی خواد، آیااین عادیه؟ چون ازدیگران شنیده بودم که توی اون ایمیل ازت می خوان اسکن پتسپورت روبراشون بفرستیم.[/QUOTE
    سلام منم با این قضیه مشکل دارم ایمیل دوم اسکن پاس نمیخواد؟؟

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

[QUOTE=mohamadima;2507930]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALC نمایش پست ها
    سلام دوستان، ایمیل دومی که میادوروزمصاحبه رومی گه فقط یه لینک داره که می زنی وتاییدمی کنه روزمصاحبه روولی اسکن پاس رونمی خواد، آیااین عادیه؟ چون ازدیگران شنیده بودم که توی اون ایمیل ازت می خوان اسکن پتسپورت روبراشون بفرستیم.[/QUOTE
    سلام منم با این قضیه مشکل دارم ایمیل دوم اسکن پاس نمیخواد؟؟
    نه خیر. هیچی نمیخواد. فقط تایید

سلام دوستان، من امروز با سفارت تماس گرفتم تا از وضعیت پروندم مطلع بشم ( استادم از آلمان پیگیر شده بود و اونا گفتم از طرف آلمان کارش تمومه زنگ بزنه سفارت) بعد اینکه شماره پرونده رو خوندم گفتن که تو لیست تماس هستین باهاتون تماس میگیرن! فقط مدارک آپوستیل رو داشته باشین( مسکو کارشناسی و ارشد رو تموم کردم)! حالا سوالم اینه که این نقص مدرک حساب میشه که اینوو برگشته گفته بهم یا نه میخوان چک کنن؟ کسی شرایط اینجوری داشته؟
    مرسی

سلام. دوستان من دکترای خودمو ایتالیا گرفتم و تا ۱ سال دیگه اقامت ایتالیا را دارم. برای پوست داک از یک دانشگاه المان پذیرش دارم. آیا میشه بیام آلمان و از انجا ویزا کار اقدام کنم یا حتما باید از ایتالیا اقدام کنم ؟ چون میخام هرچه زوتر کارمو تو دانشگاه شروع کنم واسه همین گفتم، بهتره بیام آلمان و از انجا اقدام کنم...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من دکترای خودمو ایتالیا گرفتم و تا ۱ سال دیگه اقامت ایتالیا را دارم. برای پوست داک از یک دانشگاه المان پذیرش دارم. آیا میشه بیام آلمان و از انجا ویزا کار اقدام کنم یا حتما باید از ایتالیا اقدام کنم ؟ چون میخام هرچه زوتر کارمو تو دانشگاه شروع کنم واسه همین گفتم، بهتره بیام آلمان و از انجا اقدام کنم...
    سلام
    تا جایی که میدونم در حالت عادی خیر. نمی تونین بیاین آلمان. باید از همون ایتالیا اقدام کنین.
    برای درخواست ویزا، شما باید پرونده داشته باشین تو اداره اقامت که شما ندارین. برای تشکیل پرونده، باید meldebescheinigung داشته باشین که معنیش اینه که شما یه آدرس ثبت شده دارین تو آلمان. برای داشتن آدرس ثبت شده، شما باید یه ویزای معتبر برای آلمان داشته باشین که نشون بده شما قراره طولانی مدت اینجا باشین. با ویزای توریستی مثلا، شما نمی تونین خودتون رو ملده کنین.
    البته فکر می کنم یه بار یکی از دوستان تو همین فروم ها نوشته بود که اومده آلمان و این کارو کرده. ولی من اصلا یادم نمیاد که قضیه اش چی بود. بازم به نظرم زنگ بزنین از اداره اقامت شهری که می خواین برین بپرسین. شاید راهی داشته باشه.

مرسی از پاسختون. من فکر نمیکنم حالت من شرایط ویزا توریستی را داشته باشه. البته دانشگاه خودش گفته ی خانه در اختیارم میزاره. یعنی میتونم واسه اقامته کاری تو خاک آلمان اقدام کنم اگه خانه ok باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که میدونم در حالت عادی خیر. نمی تونین بیاین آلمان. باید از همون ایتالیا اقدام کنین.
    برای درخواست ویزا، شما باید پرونده داشته باشین تو اداره اقامت که شما ندارین. برای تشکیل پرونده، باید meldebescheinigung داشته باشین که معنیش اینه که شما یه آدرس ثبت شده دارین تو آلمان. برای داشتن آدرس ثبت شده، شما باید یه ویزای معتبر برای آلمان داشته باشین که نشون بده شما قراره طولانی مدت اینجا باشین. با ویزای توریستی مثلا، شما نمی تونین خودتون رو ملده کنین.
    البته فکر می کنم یه بار یکی از دوستان تو همین فروم ها نوشته بود که اومده آلمان و این کارو کرده. ولی من اصلا یادم نمیاد که قضیه اش چی بود. بازم به نظرم زنگ بزنین از اداره اقامت شهری که می خواین برین بپرسین. شاید راهی داشته باشه.
    مرسی از پاسختون. من فکر نمیکنم حالت من شرایط ویزا توریستی را داشته باشه. البته دانشگاه خودش گفته ی خانه در اختیارم میزاره. یعنی میتونم واسه اقامته کاری تو خاک آلمان اقدام کنم اگه خانه ok باشه؟
    سلام،

به نظر من هم طبق پیشنهاد especial گرامی حتما با ادراره اقامت آلمان تماس بگیرید و بپرسید. از طرفی چون شما اقامت ایتالیا رو دارید، میتونید راحت و قانونی به آلمان رفت و آمد کنید و برای ورود به آلمان احتیاج به ویزا ندارید. از طرف دیگه شما اجازه اقامت دائم ایتالیا رو ندارید و به همین دلیل نمیتونید به سادگی بیاید آلمان و اقامت کنید. ولی چون قرارداد کاری از آلمان دارید، به احتمال زیاد روند صدور اجازه اقامت در آلمان براتون خیلی راحتتر خواهد بود از شخصی که مثلا بخواد از ایران بیاد آلمان. من پیشنهاد میکنم با سفارت آلمان در ایتالیا هم یک تماسی بگیرید و ازشون مشاوره بگیرید.

موفق باشید
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

ApplyAbroad Superstar

شما شرایطتون مثل ویزای توریستی نیست. من به عنوان مثال عرض کردم.
    غیر از خونه، شما لازمه بیمه هم داشته باشین. من نمی دونم بیمه ی ایتالیا رو قبول می کنن یا نه.
    شما اگر همین الان از سفارت آلمان تو ایتالیا درخواست وقت کنین و برین مدارکتونو تحویل بدین، فکر می کنم خیلی سریع تر کارتون انجام بشه. روند درستش هم همینه که شما از سفارت آلمان تو ایتالیا درخواست ویزا کنین. زیاد هم طول نمی کشه وقتی تو اروپا باشین.
    اما اگر اصرار به کار حضوری دارین. اول برین از اداره اقامت بپرسین بیمه ی ایتالیاتونو قبول دارن یا نه. اگر نداشتن. برین آدرستونو ثبت کنین، اگر ثبت کردن براتون، بعدش برین درخواست بیمه بدین. نامه ی بیمه رو ببرین اداره اقامت، به همراه فرم های درخواست ویزا که پر کردین و قرارداد کاری و یکی دو قطعه عکس. همه رو تحویل اداره ی اقامت بدین.

ممنون دوست عزیز. من ایتالیا الان قرارداد خونم تمام شده واسه همین میخام زودتر برم آلمان. چون مجبور میشم تو هتل بمونم اینجا. پس بهتره برم آلمان و از اونجا اقدام کنم. در مورد بیمه هم من الان هیچ بیمه ندارم ایتالیا ، و دانشگاه آلمان فکر میکنم خودشون بیمه واسم صادر میکنن. اگه نکنن، میتونم از همون آلمان اقدام کنم و چقدر هزینه باید پرداخت کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    شما شرایطتون مثل ویزای توریستی نیست. من به عنوان مثال عرض کردم.
    غیر از خونه، شما لازمه بیمه هم داشته باشین. من نمی دونم بیمه ی ایتالیا رو قبول می کنن یا نه.
    شما اگر همین الان از سفارت آلمان تو ایتالیا درخواست وقت کنین و برین مدارکتونو تحویل بدین، فکر می کنم خیلی سریع تر کارتون انجام بشه. روند درستش هم همینه که شما از سفارت آلمان تو ایتالیا درخواست ویزا کنین. زیاد هم طول نمی کشه وقتی تو اروپا باشین.
    اما اگر اصرار به کار حضوری دارین. اول برین از اداره اقامت بپرسین بیمه ی ایتالیاتونو قبول دارن یا نه. اگر نداشتن. برین آدرستونو ثبت کنین، اگر ثبت کردن براتون، بعدش برین درخواست بیمه بدین. نامه ی بیمه رو ببرین اداره اقامت، به همراه فرم های درخواست ویزا که پر کردین و قرارداد کاری و یکی دو قطعه عکس. همه رو تحویل اداره ی اقامت بدین.

ApplyAbroad Superstar

ممنون دوست عزیز. من ایتالیا الان قرارداد خونم تمام شده واسه همین میخام زودتر برم آلمان. چون مجبور میشم تو هتل بمونم اینجا. پس بهتره برم آلمان و از اونجا اقدام کنم. در مورد بیمه هم من الان هیچ بیمه ندارم ایتالیا ، و دانشگاه آلمان فکر میکنم خودشون بیمه واسم صادر میکنن. اگه نکنن، میتونم از همون آلمان اقدام کنم و چقدر هزینه باید پرداخت کنم ؟
    به نظر من شما حتما اول یه بار تماس بگیرین از اداره اقامت شهرتون تو آلمان بپرسین که یه وقتی الکی هزینه نکنین برین، بعدم بگن باید از طریق سفارت آلمان تو ایتالیا اقدام کنین.
    اما در مورد سوالتون، خیر. دانشگاه براتون بیمه صادر نمیکنه. دانشگاه ازتون بیمه رو می خواد. خودتون باید برین یکی از دفترهای بیمه ی هر شرکتی که می خواین و بگین بیمه می خواین که اونا هم همون طور که بهتون گفتم یکی از مواردی که می خوان برگه ی ثبت آدرس شما تو شهرداری هست. اگر اونو نتونین تو آلمان بگیرین، عملا هیچ کار اداری ای نمی تونین انجام بدین، نه ویزا، نه بیمه، نه حساب بانکی، نه هیچ چیز دیگه ای. شما اول مطمئن بشین که اون برگه رو بهتون میدن، بعد بیاین آلمان.
    هزینه ی بیمه بستگی به خصوصی یا دولتی بودنش داره. برای دولتی حدود ماهی 80 90 یورو هست. برای خصوصی خیلی متفاوته. از 40 50 یورو میشه گرفت تا چند صد یورو. بستگی به پوششی که می خواین براتون داشته باشه.
    لطفا سوالای نامرتبطو دیگه تو تاپیک های خودش بپرسین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)