صفحه 188 از 207 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام دوستان
    من پذیرش و فاند برای دکترا از المان گرفتم
    استادم گفتن که چون دکترا اونجا شغل هست باید برای ویزای کار اقدام کنم.
    از دوستان کسی تجربه رو داره؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط arpameh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش و فاند برای دکترا از المان گرفتم
    استادم گفتن که چون دکترا اونجا شغل هست باید برای ویزای کار اقدام کنم.
    از دوستان کسی تجربه رو داره؟ ممنون
    بله اگر دکتراتون با قرارداد کاری باشه باید برای ویزای کاری اقدام کنین. همه همین کار رو میکنن. ولی معمولا تو همون باجه ی دانشجویی مصاحبه میکنین و فرم امنیتی هم پر میکنین اگر رشته تون خاص باشه.

سلام دوستان،

وقتتون بخیر و خسته نباشید

من دیروز مصاحبه دکتری داشتم سفارت آلمان، رشته م کامپیوتره نرم افزار، چک امنیتی هم پر کردم، فقط فراموش کردم که آخرش فرم امنیتی رو امضا کنم، آیا مشکلی پیش میاد یا خدای نکرده مدارکم رو بدون امضا فرم امنیتی نمیفرستن اداره مهاجرت آلمان؟ آفیسر هم که فرم امنیتی رو ازم تحویل گرفت اصلا نگفت چرا امضا نداره، سوال دیگه م اینه که چقدر ممکنه طول بکشه تا ویزا بیاد؟ ممنون میشم راهنماییم کنین و از تجربیاتتون بگین. در ضمن موضوع پروژه م امنیتی نیست و یه موضوع کلیه.

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh_mp نمایش پست ها
    سلام دوستان،

وقتتون بخیر و خسته نباشید

من دیروز مصاحبه دکتری داشتم سفارت آلمان، رشته م کامپیوتره نرم افزار، چک امنیتی هم پر کردم، فقط فراموش کردم که آخرش فرم امنیتی رو امضا کنم، آیا مشکلی پیش میاد یا خدای نکرده مدارکم رو بدون امضا فرم امنیتی نمیفرستن اداره مهاجرت آلمان؟ آفیسر هم که فرم امنیتی رو ازم تحویل گرفت اصلا نگفت چرا امضا نداره، سوال دیگه م اینه که چقدر ممکنه طول بکشه تا ویزا بیاد؟ ممنون میشم راهنماییم کنین و از تجربیاتتون بگین. در ضمن موضوع پروژه م امنیتی نیست و یه موضوع کلیه.

با تشکر

منم یادم رفته بود امضا کنم یه هفته بعدش خانمه زنگ زد خونمون عصبانی گفت فردا اول وقت بیا امضا کن میخوایم پرونده رو بفرستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    منم یادم رفته بود امضا کنم یه هفته بعدش خانمه زنگ زد خونمون عصبانی گفت فردا اول وقت بیا امضا کن میخوایم پرونده رو بفرستیم.
    ممنونم namoplus عزیز از راهنماییتون. پس منتظر باشم تا تماس بگیرن. اگه تماس نگیرن چی میشه اونوقت؟ عذر میخام شما چن وقته مصاحبه شدین؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh_mp نمایش پست ها
    ممنونم namoplus عزیز از راهنماییتون. پس منتظر باشم تا تماس بگیرن. اگه تماس نگیرن چی میشه اونوقت؟ عذر میخام شما چن وقته مصاحبه شدین؟
    اگه تماس نگیرن لابد مشکلی نبوده دیگه نمیدونم. من دو سال پیش.

Junior Member

سلام دوستان،

من برای یک اسکالرشیپ برای دوره پست دکتری در آلمان اقدام کردم. البته هنوز جواب تایید این اسکالرشیپ نیومده و احتمالا هم تا 5-6 ماه نمیاد اینجوری که تو سایتشون زدن. حالا که زمانهای وقت مصاحبه سفارت آلمان رو دیدم به این فکر افتادم تا قبل اینکه نتیجه تایید اسکالرشیپ بیاد وقت مصاحبه بگیرم. چون با توجه به وقتها نزدیکترین وقت تخمینی مصاحبه اگه الان ثبت نام کنم تازه آخرای 2019 و اوایل 2020 هستش. حالا چند تا سوال داشتم شاید شما بتونید راهنمایی کنید. اول اینکه به نظرتون از الان وقت مصاحبه بگیرم؟ دوم اینکه برای پست دکتری که 2 ساله چه نوع ویزایی اقدام باید بکنم؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva3963 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برای یک اسکالرشیپ برای دوره پست دکتری در آلمان اقدام کردم. البته هنوز جواب تایید این اسکالرشیپ نیومده و احتمالا هم تا 5-6 ماه نمیاد اینجوری که تو سایتشون زدن. حالا که زمانهای وقت مصاحبه سفارت آلمان رو دیدم به این فکر افتادم تا قبل اینکه نتیجه تایید اسکالرشیپ بیاد وقت مصاحبه بگیرم. چون با توجه به وقتها نزدیکترین وقت تخمینی مصاحبه اگه الان ثبت نام کنم تازه آخرای 2019 و اوایل 2020 هستش. حالا چند تا سوال داشتم شاید شما بتونید راهنمایی کنید. اول اینکه به نظرتون از الان وقت مصاحبه بگیرم؟ دوم اینکه برای پست دکتری که 2 ساله چه نوع ویزایی اقدام باید بکنم؟
    خیلی ممنون
    سلام
    پست داک تا جایی که من دیده ام خودش با خودش حقوق داره و برای ویزای کاری باید اقدام کنین. اصلا هم بحث اسکولارشیپ براش مطرح نیست. در مورد اینکه دانشجویی نیست که صد در صد اطمینان دارم. اما من نمی دونم شما چه جور پست داکی پیدا کردین که پول نمی دن و نمیشه کاری اقدام کرد.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva3963 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

خیلی ممنون
    اگه برای هامبولت اقدام کردین که باید ویزای کاری بگیرین. کلا برای پست داک باید کاری بگیرین. بعدم برای هامبولت و قراردادهای دانشگاهی معمولا وقت اضطراری میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    اگه برای هامبولت اقدام کردین که باید ویزای کاری بگیرین. کلا برای پست داک باید کاری بگیرین. بعدم برای هامبولت و قراردادهای دانشگاهی معمولا وقت اضطراری میدن.

سلام خیلی ممنون از پاسختون
    بله برای هامبولت اقدام کردم و حقوق هم داره البته اگه قبول بشم. واقعا اگه نتیجه رو بدن و من قبول شده باشم ویزای اضطراری میدن؟ چون من وقتهای تخمینی رو نگاه کردم و ترسیدم برای ویزای بلند مدت نوشته اگه الان رجیستر کنی سال بعد وقت مصاحبه میدن!!!
    به نظرتون پس من منتظر نتیجه جواب اسکالرشیپ بشم و اگه قبول شده بودم تقاضای ویزای اضطراری کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)