صفحه 19 از 207 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

بچه ها یکی میتونه روند ویزا رو برا من توضیح بده.
    یعنی مثلا رشته من که خاص نیست(حتی یه جورایی هم صلح جویانست)نمیره اداره امنیت؟فقط میره اداره مهاجرت شهرم؟
    و دیگه اینکه من 21 جولای وقت مصاحبه دارم و 4 اکتبر کلاسام شروع میشن.وقتم کم نیست؟

Junior Member

بعد از 4 ماه و اندی دیروز استادم فهمیده یه مدرک رو گم کردن تا بتونن مرحله آخرو انجام بدن.. استاد گفت که دفتر امور خارجه شهر مربوطه داره پیگیری میکنه که پروسه رو سرعت ببخشه اما این مساله هم هست و معلوم نیست چقدر طول بکشه!
    نمیدونم حالاچی میشه ؟ کسی تجربه مشابه داره یا دیده ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6889 نمایش پست ها
    تبریک میگم دوست عزیز
    میشه بفرمایید تاریخ مصاحبتون کی بود؟
    و اینکه برای مستر هستید یا دکتری؟
    با تشکر
    14 آوریل . دکتری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidr86 نمایش پست ها
    شما يا ميخواى مقطع تكرارى بخونى يا فاند دارى(تو هر مقطعى بالاى ليسانس) رفته واسه بررسى. درسته يا نه؟
    من دانشجوی دکترا هستم و واسه فرصت مطالعاتی میخوام برم رشته ام هم مهندسی مکانیکه !

نقل قول نوشته اصلی توسط mar_a نمایش پست ها
    من دانشجوی دکترا هستم و واسه فرصت مطالعاتی میخوام برم رشته ام هم مهندسی مکانیکه !
    يعنى به شما پول ميده ديگه طرفت اون ور. پس طبيعيه كه بررسي كنن ببينن به كى ميخوان پول بدن اعتبار هم بدن(مدرك يا هرچى) و ويزاى شما يك مرحله بررسى بيشتر داره. ويزاى شما رو هم بهتون اعلام كردن كه ممكنه بيش از حد طول بكشه ديگه مگه نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    ظاهرا سفارت داره به کارش ادامه میده. همین امروز با یکی از دوستان نزدیکم تماس گرفتن برای دریافت ویزا. بعد از حدود 5 ماه!!!
    خیلی خوشحال شدم. میشه بگید دوستتون تو چه مقطعی بود و چه رشته ای؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.s نمایش پست ها
    خیلی خوشحال شدم. میشه بگید دوستتون تو چه مقطعی بود و چه رشته ای؟
    دکتری - علوم کامپیوتر (گرایشش هم فوق خیلی خیلی زیاد اصلا یه وضعیتی امنیتی: SoC)

نقل قول نوشته اصلی توسط kakukaka نمایش پست ها
    نمی دونم ولی خیلی ریلکس با خنده می گفت که نمی رسی همچین انگار از اینکه استرس بده خوشش میاد!
    من یبار اینا واسه ویزا گرفتن شنگن واسه مصاحبه دکترا کلی اذیتم کردن . روزه مصاحبه کلا 18 روز وقت داشتم خانومه به من گفت اصلا درخواست نده که نمیاد(1ماه طول میکشه) تازه بهم فرم امنیتیم دادن پر کن و کلی بهانه دیگه گرفتن منم دیگه بیخیالش شدم ولی سر 18روز اومد تازه ساعت 11:30 پنجشنبه میگن بیا ویزاتو ببر رفتم با 2روز تاخیر ، همون روزم بیلیط رزرو کرده بودم رفتم از صبح تا ظهرش الافم کردن هیچ کسی مسولیت قبول نمیکرد ساعت 3:30 با کلی التماس که گفتم امشب پروازمه بهم ویزامو دادن . فقط یه چیزی فهمیدم که اینا حرفاشون معلوم نیست و نمیشه رو حرفاشون حساب کرد .

Junior Member

منم مدام دارم میگیرم. من 5 می مصاحبه داشتم واسه دکتری هستم. یک ماه پیش خانم هاشمی بهم گفتن که هنوز از آلمان جوابی نیومده واست. دو روز پیش استادم از امور خارجه پیگیری کرد و اونا گفتن مدارکی از من اونجا نیست. مهاجرتم همین تور. حالا سفارت بهم ایمیل داده که در جواب پیکیری شما از امور خارجه: مدارک شما هنوز ایرانه .....!(78 روز گذشته و هنوز اینجاست)

Junior Member

نه. نمی دونم راستش. به استادت بگین می دونه دیگه. چون من از استادم خواستم که ببینه چی شده. ولی هر چی بود که باعث شد سفارت روز تعطیلش بهم جواب بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)