صفحه 198 از 207 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام و احترام خدمت کابران عزیز این سایت مفید
    کسی که مدرک دکتراشو از خارج از کشور گرفته (کشوری بجز آلمان)، و دانشگاه محل تحصیلات دکتراش براش یک نسخه انگلیسی همراه اصل مدرک دکتراش داده. حالا باید چکار کرد؟ مدرک دکترا رو اینجا ترجمه رسمی میشه کرد؟ آخه ترجمه رسمی مدرکی که یک سازمان ایرانی صادر نکرده چه معنایی داره؟ اینو باید توی همون کشور صادرکننده ترجمه رسمی کنند؟!!!! لطفا هر کس اطلاعات مطمئنی داره راهنمایی کنه. به سفارت ایمیل زدم، ایمیلمو جواب دادند اما سوالمو جواب ندادند؟! سوالم این بود که آیا لازمه مدرک تحصیلی دکترا رو که از خارج دریافت کردیم ترجمه رسمی کنیم (برای ویزای پستداک)؟ جواب این سوال یه بله یا خیر بود، اما طرف بجای این جواب کوتاه، برام نوشته بود "برید به سایت سفارت رجوع کنید و اونجا همه موارد رو مطالعه کنید"!!!! نمیفهمم چرا اینجوری پاسخ میدند!
    لطفا کمک کنید.
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام دوستان. آیا مدارک تحصیلی کسی که برای پستداک پذیرش داره باید ترجمه رسمی بشه و به تایید سفارت برسه؟

Junior Member

سلام. من دعوتنامه پذیرش پستداک فعلا برای مدت 3-4 ماه با کمک هزینه یا همون stipend دریافت کردم. آیا با این شرایط بهم وقت اضطراری میدند؟ من درخواست وقت دادم خبری نشده. ضمنا لطفا به چند تا سوال دیگرم جواب بدید: 1) آیا مدارک لیسانس و فوق را هم در کنار مدرک تحصیلی دکترا باید ترجمه رسمی بکنم؟ 2) آیا همه کپی مدارک باید به تایید سفارت برسه (برای پستداک فرقی نمیکنه؟) 3) آیا نیاز به ارزیابی و تایید مدارکم توسط zab هست؟ چگونه؟ و 4) آیا اگه دانشگاههای محل تحصیلم در سایت آنابین باشه، باز هم نیاز به تایید مدارکم توسط zab دارم؟ متشکرم. لطفا هر کس چیزی درباره سوالاتم میدونه زودتر جواب بده چون وقتم خیلی کمه برای انجام این کارها. ممنونم

سلام. لطفا راهنماییم کنین. آیا برای ویزای محقق و دکترا لازمه که سند طلاق رو هم ترجمه رسمی کنیم و بعدش به تایید سفارت برسونیم؟ سوال دیگه ام اینه که توی لیست مدارک لازم برای ویزای محقق و دکترا شناسنامه رو لزوما ننوشته و گفتن فقط در صورتی که تغییر نام توی شناسنامه داده شده نیاز به ترجمه رسمی و بعدش تایید توسط سفارت هست. حالا سوال اینه کسی که توی شناسنامه اش ثبت ازدواج و طلاق نوشته شده هم باید شناسنامه اشو ترجمه رسمی کنه و به تایید سفارت برسونه؟ لطفا خواهش میکنم کمکم کنین. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر.
    من با یه شرکت که کارای تحقیقاتی دانشگاهی انجام میده، صحبت کردم و قرار برم اونجا کار کنم. نکته ایی که هست اینه که واسه این کارهم فاند تحقیقاتی از اتحادیه اروپا تعلق میگیره و من قراره پروژه های تحقیقاتی کار کنم ولی در حال حاضر به عنوان دانشجوی PhD نخواهم بود( یعنی 100% کار)
    1-موضوعی که هست الان من باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟ ویزای ریسرچر یا کاری؟(پست های گروه رو که مطالعه می کردم به این نتیجه رسیدم احتمالاً ویزا تایپ 20 رو باید اقدام کنم. درسته؟؟)
    2-پروسه این ویزا چقدر زمان میبره حدوداً؟ (هم وقت سفارت گرفتنش و هم پروسه صدور ویزا)
    3-قرار شده که خودشون هم برای ساپورت ویزا و وقت اضطراری ایمیل بزنن به سفارت یا نامه بدن. می خواستم بدونم کلن وقت اضطراری به من تعلق میگیره؟
    4-داشتن ساپورت مالی از اتحادیه اروپا تأثیری در تسریع روند ویزا داره؟

ممنون از لطف تون.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sSajjad_J نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر.
    من با یه شرکت که کارای تحقیقاتی دانشگاهی انجام میده، صحبت کردم و قرار برم اونجا کار کنم. نکته ایی که هست اینه که واسه این کارهم فاند تحقیقاتی از اتحادیه اروپا تعلق میگیره و من قراره پروژه های تحقیقاتی کار کنم ولی در حال حاضر به عنوان دانشجوی PhD نخواهم بود( یعنی 100% کار)
    1-موضوعی که هست الان من باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟ ویزای ریسرچر یا کاری؟(پست های گروه رو که مطالعه می کردم به این نتیجه رسیدم احتمالاً ویزا تایپ 20 رو باید اقدام کنم. درسته؟؟)
    2-پروسه این ویزا چقدر زمان میبره حدوداً؟ (هم وقت سفارت گرفتنش و هم پروسه صدور ویزا)
    3-قرار شده که خودشون هم برای ساپورت ویزا و وقت اضطراری ایمیل بزنن به سفارت یا نامه بدن. می خواستم بدونم کلن وقت اضطراری به من تعلق میگیره؟
    4-داشتن ساپورت مالی از اتحادیه اروپا تأثیری در تسریع روند ویزا داره؟

ممنون از لطف تون.
    سلام
    ۱- ویزای کاری.
    ۲- مشخص نیست. باید ایمیل بزنین و ببینین کی بهتون وقت میدن دیگه.
    ۳- وقت اضطراری رو خودتون باید ایمیل بزنین و مدارک و کپی پاسپورتتونو هم به پیوست بفرستین ولی اینکه میدن یا نه قانونی نداره. بستگی به اولویت ها داره. اگر کسی با اولویت بالاتر از شما نباشه، ممکنه بهتون بدن.
    ۴- همه ی اونایی که درخواست ویزای کاری/اضطراری میدن قطعا ساپورتشون یه پروژه توی آلمانه دیگه. بنابراین، تفاوتی با رقیباتون ندارین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام. من به ایمیل visa-info@tehe.auswaertiges-amt.de مدارکمو (دعوتنامه دانشگاه برای پستداک با فاند) فرستادم اما بیشتر از ده روزه که جوابی دریافت نکردم. لطفا راهنمایی کنین که چکار کنم. آیا دوباره ایمیل بزنم؟ آیا باید به آدرسهای ایمیل دیگه-ای درخواستمو میفرستادم؟ آیا برم توی سیستم آنلاین هم وقت مصاحبه عادی بگیرم؟ یا اینکه از طریق شرکت ویزامتریک اقدام کنم بهتره؟ لطفا خواهش میکنم راهنمایی کنین. اگه نتونم برای 4-5 ماه دیگه آماده رفتن بشم فاندم کنسل میشه چون استادم بیشتر از یکی دو ماه صبر نمیکنه (یه جورایی حق هم داره چون میتونه پروژه رو بده به نفرم دومی که از یک کشور دیگه است و سریعتر میتونه ویزاشو بگیره). با تشکر از همه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BME

سلام من به ادرس visainfo (بدون خط فاصله) ایمیل زدم و بهم جواب دادن شاید اون رو امتحان کنید بهتون زودتر جواب بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliymf نمایش پست ها
    سلام من به ادرس visainfo (بدون خط فاصله) ایمیل زدم و بهم جواب دادن شاید اون رو امتحان کنید بهتون زودتر جواب بدن

سلام. میشه لطفا بگید شما در چه تاریخی ایمیل زدید و چند روزه جواب گرفتید؟ من حدودا ده روز پیش به visainfo و visa-info دو بار ایمیل زدم و هنوز خبری نشده!

Junior Member

سلام وقت بخیر
    اینطور که با خوندن پستها متوجه شدم در صورت گرفتن پذیرش پست داک با فاند، برای ویزای کاری باید اقدام کرد. درسته؟
    من برای هامبولت اپلای کردم. آیا سفارت، مدرک زبان انگلیسی میخواد؟ یا اینکه هاست یا هامبولت تایید کنن کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)