صفحه 199 از 207 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام
    در رابطه با مدرک زبان مطمئنم که نمیخواد، اگر استاد یا دانشگاه یا اون مرکز تایید کنه.
    من هفته قبل سفارت بودم برای ویزای دکتری، علیرغم داشتن نمره تافل، چون استاد تایید کرده بود اصلا نخواستن ازم. حتی گفتم دارم کپی رو بدم، گفتن نهف نیاز نیست

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام
    من 15 اکتبر برای ویزای ذکترا اقدام کردم. نکته ای که هست من از سفارت المان در لندن اقدام کردم به امید اینکه سریعتر جواب بگیرم. سفارت مدارکم را سریع به المان فرستاد و میدونم که دو روز بعد از اقدام (یعنی 17 اکتبر) با سوپروایزرم در المان تماس گرفتن برای چک امنیتی ولی هنوز جوابی نگرفتم. از طرفی ویزای انگلیس من یک ماه دیگه منقضی میشه.
    با سفارت که تماس گرفتم گفتند که اگه تا اول ژانویه خبری نشد با اداره مسئول برای چک امنیتی تماس میگیرن ولی من نگرانم که ویزای المانم تا یک ماه دیگه نرسه و مجبور به ترک انگلیس بشم. برای همین ازشون پرسیدم در صورتیکه این اتفاق بیفته، امکانش هست که من ویزام را از سفارت المان در تهران کالکت کنم که جواب دادند احتمالا باید ممکن باشه ولی جواب قطعی ندادن.
    میخواستم کسی از دوستان چنین تجربه ای داره؟

با تشکر
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام
    خوب ویزای منم بعد از سه ماه اومد.
    همونطور که تو پستهای قبل گفتم من از سفارت المان در لندن اقدام کردم. با توجه به اینکه اقامتم در انگلیس رو به پایان بود، فشار زیادی این اواخر بهم وارد شد، چون اگه تا دو هفته دیگه نمی اومد، مجبور بودم برگردم ایران.
    امیدوارم ویزای تمامی دوستان، بدون مشکل و دردسر اماده بشه.
    با تشکر
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Junior Member

سلام.
    من پذیرش پی اچ دی با فاند از ال ام یو دارم و باید وقت اضطراری بگیرم.شما نمونه ایمیلی دارین برای درخواست وقت اضطراری که یه آیدیا بهم بده چطور باید بنویسم؟ ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliymf نمایش پست ها
    من چهار ماه پیش از این ایمیل استفاده کردم و توی دو روز جواب دادن و این هم متن ایمیل هست:

visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de

Thank you for your mail.

In order to allow us to check whether an exceptional special appointment can be assigned, please attach a copy of the applicant’s passport, the written letter of admission and scholarship letter with your e-mail.

For more information please visit our website at:

www.teheran.diplo.de

If you have further questions please use the following e-mail address:
    visa-info@tehe.auswaertiges-amt.de

Yours faithfully,

Visa-Section
    German Embassy Teheran
    Ave. Ferdowsi 320 - 324
    P.O. Box: 11365 - 179
    Teheran 11365

البته من برای ویزای دکتری درخواست داده بودم اما فکر کنم همین مدارکی که شما گفتین باید برای پست داک ارایه بشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط badpa نمایش پست ها
    سلام.
    من پذیرش پی اچ دی با فاند از ال ام یو دارم و باید وقت اضطراری بگیرم.شما نمونه ایمیلی دارین برای درخواست وقت اضطراری که یه آیدیا بهم بده چطور باید بنویسم؟ ممنونم
    دقیقا همین چیزایی که اینا رو نوشتین، تو ایمیل می نویسین. تمپلت خاصی نداره.
    Dear Sir or Madam,
    I have been admitted as a fully-funded phd student at the faculty of ... at the university of ... .As I have to start my ph.d. in March, 2019,, I would like to apply for an emergency appointment at the German Embassy in
    Tehran.
    Here is my information:
    First Name
    LastName
    Date of Birth
    Place of Birth

You can find my admission letter and a copy of my passport attached to this email.

I am looking forward to your email.

Sincerely Yours,
    XX SS
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ببخسید برای بیمه باید از کجا بیمه بگیریم؟ شرکتش مهمه؟ باید روز مصاحبه سفار ت بیمه همراه داشته باشیم؟

Junior Member

سلام

من مدارکمو 28 feb فرستادم سفارت برای ارزیابی برای صدور ویزای دانشجویی حالا چطوری باید بفهمم که به من ویزا میدن یعنی کجا میتونم وضعیت ویزامو پیگیری کنم؟

Junior Member

سلام
    برای ویزای محقق لازمه بیمه مسافرتی 180 روزه تهیه بشه. میشه لطفا بگید ارزونترین بیمه مسافرتی 180 روزه رو از کجا میشه تهیه کرد؟ شرکتش مهم نیست؟ سطح پوشش بیمه (مثلا تا چند هزار یورو) مهم نیست؟ لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمای کنه. تشکر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gooblin نمایش پست ها
    سلام

من مدارکمو 28 feb فرستادم سفارت برای ارزیابی برای صدور ویزای دانشجویی حالا چطوری باید بفهمم که به من ویزا میدن یعنی کجا میتونم وضعیت ویزامو پیگیری کنم؟
    سلام
    یعنی چی فرستادین؟ یعنی رفتین مصاحبه منظورتونه؟ خب روش خاصی نداره. فقط باید صبر کنین. البته اگر دانشجوی دکترا هستین می تونین به استادتون بگینک ه شما درخواستتونو دادین و هر وقت باهاش تماس گرفتن به شما خبر بده. چون اگه چک امنیتی خورده باشین یه بار با استادتون تماس می گیرن و بهتره بهشون بگین که در جریان هم باشن. چون بعضی وقتا اونا ایمیل می زنن و مثلا استاد تو مسافرته، بعدا هم چون ایمیلو نمیشناسه اصلا ایمیل ناشناسو باز نمی کنه و پروسه ی شما همین جور رو هوا می مونه تا وقتی استادتون جواب بده. ولی اگه دانشجوی ارشد باشین هیچ روش خاصی نداره. البته شاید اگر کسی رو تو اون شهر داشته باشین و مثلا بره اداره اقامت بهش بگن که مدارکش رسیده یا نه ولی بیشتر از این اطلاعی رسانی نمی کنن. جواب ویزا رو به هیچ کس نمیگن تا وقتی که بفرستن سفارت و سفارت خودش بهتون جواب بده.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

سلام دوستان
    من خیلی گشتم که قسمت فرصت مطالعاتی مربوط به ارشد و پیدا کنم ولی خب نتونستم،
    خب مشکل من اینه،
    من دانشجوی ترم چهار ارشد هستم و یه فرصت مطالعاتی یک ساله برام فراهم شده، این درجالیه که من فقط میتونم 6 ماه مجوز خروج از کشور داشته باشم.
    اگر با علم به این قضیه، من یک سال خارج از کشور بمونم، آیا به طبع اون، فقط 6 ماه ممنوع الخروج میشم و یا اینکه غیبت سربازی هم میخورم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)