صفحه 200 از 207 نخستنخست ... 100150190191192193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام به همگی،
    دوستان نوع ویزای پسا دکترا با ویزای دکترا فرق میکنه؟ من یک فرصت پسا دکترا دارم که تقریبا دو ماه دیگه شروع میشه. میخاستم بدونم که برای چه جور ویزای باید اقدام کنم. ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Alipostdoc نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    دوستان نوع ویزای پسا دکترا با ویزای دکترا فرق میکنه؟ من یک فرصت پسا دکترا دارم که تقریبا دو ماه دیگه شروع میشه. میخاستم بدونم که برای چه جور ویزای باید اقدام کنم. ممنونم
    سلام، ويزاي كار

Junior Member

سلام دوستان
    بنده یه سوالی داشتم و خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    من از یه شرکت تحقیقاتی پذیرش دکتری گرفتم که مدرکش از دانشگاه آخن صادر میشه و کلا کارم تو اون شرکته و قرارداد خواهم داشت. الان نمیدونم که برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟ دانشجویی (دکتری) یا کار؟
    و اینکه لازمه وقت فوری بگیرم چون شروع قرارداد تقریبا 2 ماه دیگه میشه؟

ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یه سوالی داشتم و خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    من از یه شرکت تحقیقاتی پذیرش دکتری گرفتم که مدرکش از دانشگاه آخن صادر میشه و کلا کارم تو اون شرکته و قرارداد خواهم داشت. الان نمیدونم که برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟ دانشجویی (دکتری) یا کار؟
    و اینکه لازمه وقت فوری بگیرم چون شروع قرارداد تقریبا 2 ماه دیگه میشه؟

ممنون از کمکتون
    بله میتونید وقت فوری بگیرید
    دکترا تو المان همه جا همینه شما قرارداد کاری میبندید و از دانشگاه مدرک دکترا میگیرید. برای ویزای نوع 18 باید اقدام کنید حدود یک ساله که برای دکترا هم میشه ویزای کار گرفت. قبلش همون ویزای دانشجویی بود اما الان فرق کرده.

Junior Member

خیلی ممنون
    پس باید همون مدارک مربوط به ویزای کار (بلو کارد) رو آماده کنم. درسته؟

خیر برای پستداک یک فرم host agreement میخواد و مدرک دکتری ( نیاز به تایید یا ترجمه رسمی نیست) و research plan و مدارک شناسایی. میشه ویزای ریسرچر که با بلو کارت فرق داره. حتی برای مصاحبه میری پشت باجه ای که برای ویزاهای تحصیلی هست نه کاری.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadibn نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    پس باید همون مدارک مربوط به ویزای کار (بلو کارد) رو آماده کنم. درسته؟

کسی میدونه از نتیجه ویزای پستداک چجوری باید با خبر شیم؟ تو سایت میزنن یا جور دیگه خبرمون میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz4545 نمایش پست ها
    کسی میدونه از نتیجه ویزای پستداک چجوری باید با خبر شیم؟ تو سایت میزنن یا جور دیگه خبرمون میکنن؟
    ایمیل میزنن و تماس هم میگیرن.

Junior Member

با سلام
    من 2 ماه پیش پذیرش دکترا برای دانشگاه ینا گرفتم در رشته فیزیک. چند روز پیش تازه دعوت نامه رسمی از طرف دانشگاه برام ارسال شد. و همون دوماه پیش دانشگاه مدارک لیسانس و فوق لیسانس من رو از طریق ایمیل در درخواست کرد و گفت برای سفارت می فرسته. من نمیدونم آیا باید به سفارت ایمیل بزنم برای وقت یانه؟ چون که منشی دانشگاه گفت باید صبر کنی تا سفارت بررسی کنه. و من هیچ گونه تماسی تا حالا با سفارت نداشتم. اگه میشه دوستان راهنمایی کنن من باید چه کار کنم؟ در ضمن قرار دادم شروعش 1 جون هستش

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط oghaebi نمایش پست ها
    با سلام
    من 2 ماه پیش پذیرش دکترا برای دانشگاه ینا گرفتم در رشته فیزیک. چند روز پیش تازه دعوت نامه رسمی از طرف دانشگاه برام ارسال شد. و همون دوماه پیش دانشگاه مدارک لیسانس و فوق لیسانس من رو از طریق ایمیل در درخواست کرد و گفت برای سفارت می فرسته. من نمیدونم آیا باید به سفارت ایمیل بزنم برای وقت یانه؟ چون که منشی دانشگاه گفت باید صبر کنی تا سفارت بررسی کنه. و من هیچ گونه تماسی تا حالا با سفارت نداشتم. اگه میشه دوستان راهنمایی کنن من باید چه کار کنم؟ در ضمن قرار دادم شروعش 1 جون هستش
    دانشگاه برای سفارت میفرسته ؟ عجیبه یکم من تاحالا نشنیدم دانشگاه مدارک رو برای سفارت بفرسته .
    ببینید اصولا روش اینجوریه که شما پذیرش میگیرد و دعوتنامه دانشگاه یا همون قراردادکار دکترا . بعد با اون میتونید برای دکترا وقت اضطراری سفارت بگیرید بعد خودتون وقت میگیرید برای تایید مدارکتون (مدارک تایید شده رو بعدا تحویل دانشگاه میدید برای ثبت نام). بعد هم که خب ویزاتون میاد تو حداکثر 3 ماه اگه چک امنیتی هم بشه خب بیشتر. شما یک بار دیگه با منشی صحبت کنید و بگید فرایند ویزا تو ایران حداااااقل در بهترین حالت3-4 ماه طول میکشه ! ( اگه با وقت اضطراری موافقت بشه و چک امنیتی هم خیلی طول نکشه.)
    همین امروز بهشون ایمیل بزنین و قشنگ همه چیز رو توضیح بدید و ازشون توضیح کامل بخواهید. ممکنه این شخص خیلی در موردش ندونه به استادتون هم ایمیل بزنید یا بذاریدش تو سی سی . ببینید تنها حالتی که داره اینه که دانشگاه خودش میخواد برای شما وقت سفارت بگیره و مدارک رو هم خودش میخواد بفرسته برای تایید که اگه این هست بهتره واضح براتون تو ایمیل بنویسند که هم مطمئن باشید هم بعدا اگه مشکلی پیش اومد شما میتونید این ایمیل رو داشته باشید که ببینید خودتون گفتین !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)