صفحه 202 از 207 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط matin1111 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من صفحات مختلف را مطالعه کردم ولی به جواب مشخصی نرسیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید:
    من پذیرش پستداک از آلمان دارم. اگر اکتبر بخوام اونجا باشم:
    1-آیا وقت اضطراری به من و همسرم با هم میدن؟
    2-معمولا گرفتن ویزا چند ماه طول میکشه (در صورت موافقت با وقت اضطراری)؟
    3-اگر استادم بازبان مشکلی نداشت، سفارت از من و همسرم مدرک زبان میخواد؟
    سلام دوست عزیز شرایط بنده هم دقیقا مثل شماست از این نظر که پست داک هستم با خانواده و داشتن وقت محدود ... لطفا راهنمایی بفرمایید که اولا چه نوع ویزایی درخواست دادین و ایا موفق شدید که وقت اضطراری بگیرید؟ ممنون میشم جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Laser & optic-AUT

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط matin1111 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من صفحات مختلف را مطالعه کردم ولی به جواب مشخصی نرسیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید:
    من پذیرش پستداک از آلمان دارم. اگر اکتبر بخوام اونجا باشم:
    1-آیا وقت اضطراری به من و همسرم با هم میدن؟
    2-معمولا گرفتن ویزا چند ماه طول میکشه (در صورت موافقت با وقت اضطراری)؟
    3-اگر استادم بازبان مشکلی نداشت، سفارت از من و همسرم مدرک زبان میخواد؟
    سلام

1- بله، در ایمیل وقت اضطراری ذکر کنید که همراه دارید و کپی پاس همسرتون هم بفرستید
    2-به من گفتن تا 6 ماه
    3-از ما نخواستن

موفق باشید

سلام بچه ها. کسی اینجا هست که دکتری با فاند باشه. تو سفارت ازش قرارداد کاری بخوان علاوه بر دعوتنامه؟
    بخاطر قرارداد کاری نقص مدرک خوردم در حالی که بستن قراداد منوط به حضور در آلمانه. ممنون میشم کسی تجربه ای داشت بهم بگه.

Junior Member Ghmerti آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadabdoli نمایش پست ها
    سلام بچه ها. کسی اینجا هست که دکتری با فاند باشه. تو سفارت ازش قرارداد کاری بخوان علاوه بر دعوتنامه؟
    بخاطر قرارداد کاری نقص مدرک خوردم در حالی که بستن قراداد منوط به حضور در آلمانه. ممنون میشم کسی تجربه ای داشت بهم بگه.
    از من همون دعوتنامه رو گرفتند، ولی ۶ روز بعد زنگ زدن که قرارداد رو بفرست و پرونده‌ت خوابیده. ولی من برای قرارداد نیازی به حضور در آلمان نداشتم (کسایی که می‌شناسم هم همینطور بودن). اونا برای من قراردادو ای‌میل کردن،‌من امضاش کردم و با پست فرستادم براشون تا اونا کارای اداری‌ش رو انجام بدن و اسکن قراردادو برام بفرستن.

با دانشگاه تماس گرفتم. گفتن بدون اینکه در آلمان حضور داشته باشی و ویزا داشته باشی ما باهات قرارداد امضا نمیکنیم. و برای حل مشکل گفت که یه نامه مستقیم به سفارت میزنیم و اطلاعات خواسته شده رو در اختیارشون میذاریم. حالا من نمیدونم با این حل مییشه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadabdoli نمایش پست ها

سلام

بله قرداد بخشی از مدارک مورد نیاز برای ارائه هست،جایی که باید تمکن مالی تامین بشه. البته برای من قرار داد رو ایمیل کردن، من پرینت گرفتم و امضا کردم و براشون فرستادم تا حداقل برای سفارت موردی وجود نداشته باشه. ولی در سفارت وقتی به باجه دانشجویی رفتم به من گفتن که شما چون قرار داد داری و دریافتی داری باید به باجه کار بری و اونجا کارت رو انجام بدی.

Junior Member

سلام

من پذیرش دکتری مجدد از المان دارم.
    ۱-برای روز مصاحبه ایا افیسر خیلی به این موضوع گیر خواهد داد و احتمال دارد که ریجکت بشم.
    ۲-هم‌چنین هنوز مدرک دکتری ام را ازاد نکرده ام. ایا میتوانم نامه تاییدیه‌ای از استاد راهنمایم ارايه بدهم. دانشنامه ارشد و لیسانسم آزاد هستن.

پیشاپیش سپاسگزارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_64 نمایش پست ها
    سلام

من پذیرش دکتری مجدد از المان دارم.
    ۱-برای روز مصاحبه ایا افیسر خیلی به این موضوع گیر خواهد داد و احتمال دارد که ریجکت بشم.
    ۲-هم‌چنین هنوز مدرک دکتری ام را ازاد نکرده ام. ایا میتوانم نامه تاییدیه‌ای از استاد راهنمایم ارايه بدهم. دانشنامه ارشد و لیسانسم آزاد هستن.

پیشاپیش سپاسگزارم
    سلام
    ۱- گیر دادنش بستگی به خود افسر داره، ولی لزوما دلیل ریجکتی نمیشه. اما خودتون رو برای سوال های احتمالیش آماده کنین و اگر رشته تون یا کارتون حساس بوده، سعی کنین تا جای ممکن به صورت غیرحساس توضیحش بدین و وارد مسائلی که حساسیت برانگیز هستن نشین.
    ۲- شما نیازی به ارائه ی مدرک دکتراتون ندارین برای دکترای مجدد. اصلا لزومی هم نداره که حتما تموم کرده باشین که. می تونین بگین هنوز تموم نکرده ام و میخوام ول کنم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان مدت زمان لازم برای صدور ویزای تحصیلی دکترا چه مدت هست؟ از من این سوالو پرسیدن
    Please let us know the earliest possible date you could start a PhD project. Please consider all obligations you may have before this date and the time required for visa application.

Junior Member

توی سایت سفارت زده بیش از 12 ماه داخل یه فایل pdf
    گفته به دلیل حجم بالای تقاضا برای ویزای ملی و ویزای اقامت‌های بلندمدت، ارائه‌ی درخواست در نظام کنونیِ ثبت‌ نام برای همه‌ی شاخه‌های ویزاهای مربوطه با مدت انتظار زیادی همراه است. در اینجا می‌توانید جدول وقت انتظار را مشاهده نمایید. آیا 12 ماه طول میکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)