صفحه 203 از 207 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ziziglow نمایش پست ها
    سلام دوستان مدت زمان لازم برای صدور ویزای تحصیلی دکترا چه مدت هست؟ از من این سوالو پرسیدن
    Please let us know the earliest possible date you could start a PhD project. Please consider all obligations you may have before this date and the time required for visa application.

سلام
    نمیشه گفت. بستگی به شلوغ بودن شهرتون داره و چک امنیتی. اگر چک امنیتی نداشته باشین و شهرتون هم شلوغ نباشه، در حد همون دو سه ماه جواب میدن. اما اونایی که چک امنیتی می خورن یا شهرشون شلوغه گاهی ۶ تا ۹ ماه طول می کشه. من تا الان از کسی نشنیده ام که براش ۱۲ ماه طول کشیده باشه. هرچند یه بار تو همین فروم فکر کنم خوندم که مال طرف ۱۱ ماه طول کشیده بود. اما از زمانی که تقاضا داده میشه معمولا زودتر از یه سال جواب میدن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام
    من برای دکتری در المان اپلای کردم، وقتی که جور بشه، من باید ویزای کار بگیرم یا دانشجویی؟؟ بعضی ها میگن چون دکتری تو المان کار محسوب میشه باید واسه ویزای کار اقدام کنم،
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکتری در المان اپلای کردم، وقتی که جور بشه، من باید ویزای کار بگیرم یا دانشجویی؟؟ بعضی ها میگن چون دکتری تو المان کار محسوب میشه باید واسه ویزای کار اقدام کنم،
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    همه ی دکتری ها تو آلمان کار نیستن. شما باید ببینین پذیرشتون چیه. اگر قرارداد کاری گرفتین از دانشگاه برای ویزای کاری اقدام کنین و اگر پذیرش دانشجویی گرفتین، دانشجویی باید اقدام کنین.

ببخشید اگر الان بخوام چک کنم که اگر بهم پذیرش بدن کاری هست یا دانشجویی چجوری باید چک کنم؟

ApplyAbroad Superstar

ببخشید اگر الان بخوام چک کنم که اگر بهم پذیرش بدن کاری هست یا دانشجویی چجوری باید چک کنم؟
    شما اول باید استاد و دانشگاهتونو پیدا کنین. بعد ببینین چه جوریه. آگهیش رو بخونین توش نوشته. مثلا اگر نوشته بود حقوقتون بر حسب TVL پرداخت میشه یا عنوانی که بهتون داده میشه Wissenschaftlicher Mitarbeiter هست، یعنی قرارداد کاری. اگه مستقیما کلمه ی اسکولارشیپ یا Stipendium رو به کار برده بود،‌یعنی بورسش جدا هست و شما ویزاتون دانشجویی میشه.
    من فکر می کنم شما هنوز هیچ کاری نکردین و دارین سوال می کنین. با اگر و مگر نمیشه گفت. شما باید دویست تا جا اپلای کنین تا شاید یکی دو تا پذیرش بگیرین. این طوری نیست که برین سایت یه دانشگاهو نگاه کنین،‌بگین خب دو تا آگهی کاری داره، پس من برای ویزای کاری از الان اقدام کنم. اصلا معلوم نیست از اولش که کجا پذیرش بگیرین. تا وقتی با استاد همه چیو اکی نکردین، مطمئن نباشین که یه پوزیشن رو می گیرین.

من تو پست قبل نوشتم اپلای کردم، یعنی استاد پیدا کردم و اوکی بوده، دارم سوال میپرسم که ویزای من دانشجویی میشه یا کاری، چون نمیدونستم سوال پرسیدم

یک سوال، وقتی هنوز جواب پذیرش نیومده که قبول شدیم یا نه، باید پول بدیم و نوبت واسه سفارت بگیریم؟!پس از الان باید بریم نوبت واسه ویزای تحصیلی؟

ApplyAbroad Superstar

یک سوال، وقتی هنوز جواب پذیرش نیومده که قبول شدیم یا نه، باید پول بدیم و نوبت واسه سفارت بگیریم؟!پس از الان باید بریم نوبت واسه ویزای تحصیلی؟
    برای نوبت سفارت گرفتن پول نمی دین. پول رو یادم نیست دقیق یا روز مصاحبه میدایدن، یا روز تحویل ویزا. فکر می کنم البته روز مصاحبه میدین. در هر صورت برای وقت گرفتن پول نمیدین.

ApplyAbroad Superstar

من تو پست قبل نوشتم اپلای کردم، یعنی استاد پیدا کردم و اوکی بوده، دارم سوال میپرسم که ویزای من دانشجویی میشه یا کاری، چون نمیدونستم سوال پرسیدم
    یعنی شما با استاد مکاتبه کردین و گفته من شما رو به عنوان دانشجو قبول می کنم؟
    خب همونو باید تحت عنوان یه نامه ی پذیرش به شما بده. در مورد فاند ازش بپرسین. یا میگه من پول ندارم و خودت پیدا کن که در این صورت قطعا ویزاتون دانشجوییه، یا میگه من بهت پول میدم. حالا این پول دادنش باز باید ببینین چطوریه. اگه گفت بورس میدم بهت، میشه دانشجویی، اگر براتون قرارداد کاری فرستاد، میشه کاری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiracongress نمایش پست ها
    من برای ویزای کار (قرارداد کاری با دانشگاه)، یک ماه پیش درخواست وقت اضطراری کردم و هفته بعد از درخواست وقت دادن و رفتم سفارت. به همسر و پسرم هم برای همان روز وقت دادن و روز مصاحبه همراه من بودن

در ایمیل وقت اضطراری ب سفارت قید کنید که میخواهید در صورت امکان همسرتون هم همراهتون باشن. ان شاء الله موافقت میکنن
    سلام ببخشید مزاحمتون میشم من پذیرش پست داک دارم و شروع کار ماه اینده است خیلی نگرانم و میخوام درخواست وقت اضطراری بدم من یه دختر دوساله دارم ومیخوام به همسر و فرزندم همزمان وقت و ویزا بدن شما تو ایمیل چی نوشتین و چه مدارکی بردین واسه مصاحبه ایا نامه ریسرچ پلن و دعوتنامه هم باید از استاد بگیرم..ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)