صفحه 205 از 207 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin17 نمایش پست ها
    خیلی ممنون especial
    راستش الان سوال دیگه ای برام پیش اومد، تو این چک لیست اپدیت جدید که از سایت سفارت دانلود کردم اشاره ای به توضیح پروژه نشده! الان شک کردم که چک لیست درست رو دارم یا نه؟
    خواهش می کنم.
    من نمی دونم چک لیست درست رو انتخاب کردین یا نه ولی ممکنه شرایط عوض شده باشه. من اطلاعاتم در این مورد به روز نیست. نگران نباشین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام

من ۸ مرداد مصاحبه ویزا داشتم برای ویزای بلند مدت. پذیرش پسا دکترا برای سه سال با پول خوب که از اول اکتبر باید شروع می شد. متاسفانه هنوز هم ویزا ندادن! ایمیل هم زدم که ظاهرا تاثیری نداشته. استادم هم ایمیل زد که فعلا هیچ!
    شما پیشنهادی ندارید!؟ خیلی دیر بشه ممکنه دردسر بشه.
    ممنون

سلام،

به کدوم آدرس ایمیل زدین؟ شاید ایمیلی که زدین اشتباه بوده.
    متاسفانه کار سفارت افتاده دست چند تا نابلد کارآموز، تا پیگیر نشید خودتون اونها هم جدی نمی گیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alisuri1 نمایش پست ها
    سلام

من ۸ مرداد مصاحبه ویزا داشتم برای ویزای بلند مدت. پذیرش پسا دکترا برای سه سال با پول خوب که از اول اکتبر باید شروع می شد. متاسفانه هنوز هم ویزا ندادن! ایمیل هم زدم که ظاهرا تاثیری نداشته. استادم هم ایمیل زد که فعلا هیچ!
    شما پیشنهادی ندارید!؟ خیلی دیر بشه ممکنه دردسر بشه.
    ممنون

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

سلام دوستان گرامی،

من پذیرش دکتری با فاند TVL-13 گرفتم. مبلغ فاند در قرار داد ذکر نشده فقط ذکر شده بر مبنای TVL-13. مبلغ رو که از دانشگاه پرسیدم از حداقل حقوق مورد نیاز برای تخصص‌های Shortage در سال ۲۰۱۹ بیشتر هستش. قرارداد رو هم هر دو طرف امضاء کردیم. می‌خواستم بدونم من می‌تونم برای ویزای Blue Card اقدام کنم؟

برای اطمینان می‌پرسم که اگر مشکلی نداره بعد برای تایید ZAB اقدام کنم. بیش از یک هفته‌ایی میشه به سفارت ایمیل زدم ولی جواب ندادن. ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.

Member meysam620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی،

من پذیرش دکتری با فاند TVL-13 گرفتم. مبلغ فاند در قرار داد ذکر نشده فقط ذکر شده بر مبنای TVL-13. مبلغ رو که از دانشگاه پرسیدم از حداقل حقوق مورد نیاز برای تخصص‌های Shortage در سال ۲۰۱۹ بیشتر هستش. قرارداد رو هم هر دو طرف امضاء کردیم. می‌خواستم بدونم من می‌تونم برای ویزای Blue Card اقدام کنم؟

برای اطمینان می‌پرسم که اگر مشکلی نداره بعد برای تایید ZAB اقدام کنم. بیش از یک هفته‌ایی میشه به سفارت ایمیل زدم ولی جواب ندادن. ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.
    با این TVL-13 میتونید درخواست بلوکارت بدید و چون دقیقاً نمیدونید حقوقتون چقدر هست و همچنین بسته به رشته تحصیلی شما، فقط اداره مهاجرت میتونه بهتون بگه البته در اینده که به اداره مهاجرت رفتید و مدارک رو ارائه دادید، شخص مصاحبه کننده هم خواهد گفت من هم نمیدونم و باید مدارک ارسال بشه و منتظر پاسخ بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliymf نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. قرارداد من در سال اول براساس پنجاه درصده اما از سال دوم ۶۷ درصد میشه. پس به نظرتون موقع تمدید این مشکل حل شدنیه؟
    سلام، ببخشید من الان از یک استادی پذیرش با فاند گرفتم ولی گفتن نمیدونن نوع ویزای من چی میشه ، وقتی قرارداد رو بفرستن میشه متوجه شد ؟ چطوری؟

Junior Member

سلام به همه

آیا راهی برای پیگیری ویزا از هر طریقی هست؟ از من خواسته شده بود نوع قراردادم رو تو hosting agreement براشون بفرستم، منم هم ایمیل کردم و دوبار هم تو صندوق پستی شون انداختم ولی نمیتونم پیگیری کنم دریافتش رو و اینکه آیا درخواستم در حال بررسی هست یا تو همون مرحله ی نقصی مونده! شماره ای که تو سایت هست رو جواب نمیدن! ایمیل رو هم همینطور؟ شما ایمیلی که جواب بدن یا بشه پیگیری کرد سراغ دارین؟

الان 6 هفته از درخواست من میگذره

Junior Member

سلام به همه

آیا راهی برای پیگیری ویزا از هر طریقی هست؟ از من خواسته شده بود نوع قراردادم رو تو hosting agreement براشون بفرستم، منم هم ایمیل کردم و دوبار هم تو صندوق پستی شون انداختم ولی نمیتونم پیگیری کنم دریافتش رو و اینکه آیا درخواستم در حال بررسی هست یا تو همون مرحله ی نقصی مونده! شماره ای که تو سایت هست رو جواب نمیدن! ایمیل رو هم همینطور؟ شما ایمیلی که جواب بدن یا بشه پیگیری کرد سراغ دارین؟

تجربه ی من؛پاسخ ایمیلشون به من بعد از 85 روز بود
    نزدیک به سه ماه طول کشید.
    البته تجربه دوستان دیگه که من اطلاع دارم تا 6 ماه هم بوده.
    مطمئن باشید که حتما رسیده .

سلام،
    حتما به دستشون رسیده نگران اون مساله نباشین.
    یکبار نگهبان دم در گفت کسی اینجا جواب تلفن‌ نمیده و فقط ایمیل جواب میدن! کاری که از دست ما برمیاد فقط پیگیری از طریق ایمیل هست هرچند که معلوم نیست با این بی نظمی و کندی که دارن چه موقع جواب بدن!

سلام به همه

Senior Member

در قسمت مدارک بلو کارد گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر, سقف پوشش: حداقل 30000 یورو را چطور باید تهیه کرد؟
    امضا نامرئی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)