صفحه 206 از 207 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    در قسمت مدارک بلو کارد گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر, سقف پوشش: حداقل 30000 یورو را چطور باید تهیه کرد؟
    بیمه مسافرتی از شرکت های بیمه! ! !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

سلام دوستان
    من دو ماه و نیم پیش برای ویزای phd با گرنت ماری کوری درخواست ویزا دادم و هنوز هیچ جوابی نیومده.
    جواب درخواست رو در لینک "تارنما" در صفحه زیر باید چک کنیم یا جای دیگه ای هم هست یا مثلا ایمیل میاد؟
    https://teheran.diplo.de/ir-fa/servi...eise/-/2077426

با سلام، توی لیست مدارک دکتری و یا ویزای بلوکارت، یکی از موارد خواسته شده " مدارک مربوط به سوابق کاری و فعالیت های شغلی در ایران و یا خارج" هستش، کسی اطلاع داره این شامل چه چیزهایی هست؟ مثلا آیا ترجمه ریز سوابق بیمه کفایت میکنه؟ یا باید از تک تک مشاغل قبلی نامه با شرح شغلی داشت؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    ویزای دکتری: https://teheran.diplo.de/blob/191160...ium-f-data.pdf
    ویزای بلوکارت: https://teheran.diplo.de/blob/207408...hme-f-data.pdf

با سلام،
    برای من شرایط نامعمولی پیش اومده و به مشاوره فوری حتی کوچکترین کمکی در این زمینه نیاز دارم،
    من برای فرصت مطالعاتی در یکی از دانشگاه های آلمان تونستم از استاد مربوطه اوکی بگیرم و حتما باید با فاند وزارت علوم برم . بعد از 6 ماه دوندگی تونستم نامه حمایت وزارت علوم هم بگیرم ولی مشکل اینجاست که من اقامت 1 ساله آلمان از نوع پیوست به خانواده دارم و وزارت علوم نمیدونم این اقامت را قبول می کنه یا نه، چون خیلی ها میگن حتما باید ویزای دانشجویی 6 ماهه داشته باشی. الان واقعا باید چیکار کنم ؟
    میترسم برم سفارت واسه ویزا دانشجویی ولی اقامتم رو باطل کنه، لطفا اگر تجربه ای در این زمینه دارین لطفا راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط master2008 نمایش پست ها
    با سلام،
    برای من شرایط نامعمولی پیش اومده و به مشاوره فوری حتی کوچکترین کمکی در این زمینه نیاز دارم،
    من برای فرصت مطالعاتی در یکی از دانشگاه های آلمان تونستم از استاد مربوطه اوکی بگیرم و حتما باید با فاند وزارت علوم برم . بعد از 6 ماه دوندگی تونستم نامه حمایت وزارت علوم هم بگیرم ولی مشکل اینجاست که من اقامت 1 ساله آلمان از نوع پیوست به خانواده دارم و وزارت علوم نمیدونم این اقامت را قبول می کنه یا نه، چون خیلی ها میگن حتما باید ویزای دانشجویی 6 ماهه داشته باشی. الان واقعا باید چیکار کنم ؟
    میترسم برم سفارت واسه ویزا دانشجویی ولی اقامتم رو باطل کنه، لطفا اگر تجربه ای در این زمینه دارین لطفا راهنمایی کنید.
    سلام
    شما اگر اقامت آلمان رو دارین، برای تغییر نوع اقامتتون باید از آلمان اقدام کنین، نه ایران. برین اداره اقامت شهرتون تو آلمان و ببینین چی میگن. به طور معمول، میگن همراه رو تبدیل به دانشجویی نمی کنیم، چون با همون همراه شما اجازه ی تحصیل دارین و این دلیل که من میخوام درس بخونم، پس ویزامو تغییر بدین منطقی نیست. اما شما می تونین شرایطتون رو توضیح بدین و بگین که برای استفاده از این بورس، باید حتما ویزاتون دانشجویی باشه. احتمال داره که باهاتون راه بیان.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام دوستان یک سوالی داشتم اگر کسی اطلاع دقیقی داره لطفا راهنماییم کنه

دعوتنامه رو ایا از جایی امکانش هست ادم بتونه استعلام بگیره که واقعی هست یا نه ؟

برای ویزا توریستی فردی ادعا کرده میتونه دعوتنامه اصل واقعی بگیره البته از المان نه از ایتالیا

دوستان کسی نبود جواب مارو بده !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها

برای ویزا توریستی فردی ادعا کرده میتونه دعوتنامه اصل واقعی بگیره البته از المان نه از ایتالیا

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها

سلام
    دعتونامه دو نوع هست -یکی رسمی ودومی غیر رسمی --اولی اقوام درجه یک هست دومی همان نمونه ای که اژانسها توسط دفترهایی که در اون کشور دارن هماهنگ میشه با مدارک ویزا ی توریستی براتون میگیرن
    استعلام خاصی نداره-

سلام دوستان
    توی سایت سفارت نوشته برای موارد بشر دوستانه و یا پزشکی می شه تقاضای وقت اضطراری داد.
    به هر حال ، من برای فرصت مطالعاتی برای اول مارس باید آلمان باشم. چجوری تقاضای وقت باید بدم؟ وقت اضطراری رو با ایمیل می گیرن؟ یا اینکه باید طبق راهنمای ویزا متریک 190 تومن واریز کنم ، تا بعد برام ایمیل بیاد، ببینم کی وقت دارن؟ چطور اقدام کنم به این تاریخ می رسم؟
    لطفا راهنماییم کنید. ممنون می شم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی سایت سفارت نوشته برای موارد بشر دوستانه و یا پزشکی می شه تقاضای وقت اضطراری داد.
    به هر حال ، من برای فرصت مطالعاتی برای اول مارس باید آلمان باشم. چجوری تقاضای وقت باید بدم؟ وقت اضطراری رو با ایمیل می گیرن؟ یا اینکه باید طبق راهنمای ویزا متریک 190 تومن واریز کنم ، تا بعد برام ایمیل بیاد، ببینم کی وقت دارن؟ چطور اقدام کنم به این تاریخ می رسم؟
    لطفا راهنماییم کنید. ممنون می شم.
    سلام
    وقت سفارت با ایمیل انجام میشه حالا اضرارری میخواهید باید بهشون توضیح بدید ببینید کی بهتون وقت میدن --اگر شما درخواست ویزای مدت دار یعنی بالای 90روز را دارید باید به سفارت مراجعه کنید ومدارک تحویل بدید البته قبلش باید وقت از سفارت بگیرید

اگر ویزای زیر 90روز میخواهید باید از ویزامتریک وقت بگیرید ومدارک را تحویل اونا بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)