صفحه 25 از 207 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Shiraz University

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا قبل از اقدام تا اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط meliamir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فکر کردم جز اولین کسانی هستم که برای ویطا اقدام کردم و هنوزم جواب نگرفتم تاریخ مصاحبه 14 آوریل بود و تقریبا 2.5 ماه پیش هم گفتند که جواب اکی شده و باید بره اداره امنیت و تا الان هم هیچ خبری از اداره امنیت نیست . حالا یه سوالی دارم دوستانی که از اداره امنیت پیگیری میکنند میشه بگن چطوری و با چه ایمیل و اصلا ادراه امنیت هر ایالت فرق داره یا کلا یکی است اصلا به انگلیسی کدوم ارگان میشه . اینو هم بگم که ما برای برلین اقدام کردیم و با دانشگاه هم مکاتبه داشتیم و گفت ما نمیتونیم هیچ کمکی بکنیم .
    سلام، من از شما قدیمی ترم!!! 25 مارچ مصاحبه داشتم!
    در مورد امنیت، اسم انگلیسی اش German Foreign Affairs department (اداره امور خارجیها) هست که یک قسمت از وزارت امور خارجه آلمانه! متأسفانه این بخش به شما و سایر دانشجویان جوابگو نیست و تنها راه ارتباطی با این بخش از طرف استادتون یا دانشگاه امکان پذیره! استادهایی که قبلاً دانشجوی ایرانی داشتن با این اداره آشنا هستن

یه دانشجوی دکتری هم نمیاد بگه که ویزام اومد!!! حداقل ما امیدوار بشیم به خودمون.... کلا انگار خبری از ویزا نیست.....!

بچه ها امروز کسی نرفته سفارت واسه پیگیری پروندش؟
    از دوستان دکتری هم صمیمانه تقاضا می شه که اگه ویزاشون اومده اطلاعاتشون رو وارد کنن که باعث دلگرمی بقیه بشه. خیلی وقته کسی اطلاعات وارد نمی کنه!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط germanapplican نمایش پست ها
    یه دانشجوی دکتری هم نمیاد بگه که ویزام اومد!!! حداقل ما امیدوار بشیم به خودمون.... کلا انگار خبری از ویزا نیست.....!
    منم دکترام و سه ماه گذشته و می بینم که چقد شماره های بعد از من اعلام میشه ...

شما مدارکتون فرستاده شده المان؟
    لطف می کنید بگید رشتتون چیه؟
    منم دکترام و تا چند روز دیگه می رم تو سه ماه. و هنوز هم مدارکم ارسال نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط parizad85 نمایش پست ها
    منم دکترام و سه ماه گذشته و می بینم که چقد شماره های بعد از من اعلام میشه ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط germanapplican نمایش پست ها
    بچه ها این اداره امنیت هم خودش پروسه داره؟؟ یعنی می خوام بدونم که از چه مراحلی تشکیل شده؟؟؟ تو سفارت که تو سیستمش نگاه میکنه، میتونه بگه مثلا تو چه مرحله ای از پروسه امنیتیه؟؟؟ کلا چند مرحله داره؟؟
    کلا سوال مزخرفیه!!!! چون می دونم که هیچ کس نمیدونه!!!
    بله امنیت هم خودش پروسه داره... این دقیقاً چیزیه که من توش گرفتار شدم... استاد من یک ماه پیش با امنیت تماس گرفته بود و جوابش داده بودن که تا چند روز آینده جواب ویزا رو میفرستن ولی بعد از 4 هفته دوباره باهاشون تماس گرفته که بهش گفتن یک document هنوز مونده، نتیجه گیریه من اینه که بسته به رشته و پروژه ممکنه یک یا چند مرحله به پروسه امنیت اضافه بشه، البته مسلماً هیچکس حتی استادمن هم!!! از جزئیات پروسه امنیت خبری نداره!!

Junior Member thunder_762001 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering at University of Stuttgart

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mahmoodi نمایش پست ها
    بچه ها امروز کسی نرفته سفارت واسه پیگیری پروندش؟
    از دوستان دکتری هم صمیمانه تقاضا می شه که اگه ویزاشون اومده اطلاعاتشون رو وارد کنن که باعث دلگرمی بقیه بشه. خیلی وقته کسی اطلاعات وارد نمی کنه!!
    سلام
    من هم از 8 می منتظرم. اداره مهاجرت یک ماه پیش مدارکمو گرفته ولی ظاهرا گیر اصلی تو امنیته!

بچه های دکتری... تا اداره امنیت با استاد تماس نگیرن ویزا نمیاد... من به استادم گفتم پیگیری کنه ولی اونم نمیدونه که به کجا باید ایمیل بزنه.... آخه این ایمیل اداره امنیت چیه؟؟؟ اونایی که میگن از امنیت با استادشون تماس گرفتن، نمی دونن ایمیل اداره امنیت چیه که ما هم به دانشگاه بگیم که از طریق همون ایمیل پیگیری کنه؟؟؟

دقیقا استاد منم همین مشکل رو داره. چون تا به حال دانشجوی ایرانی نداشته اصلا نمیدونه باید از کجا پیگیری کنه و اطلاعات اداره امنیت رو نداره. لطفا اونایی که استادسون پیگیری کرده بگن که استادشون از کجا پیگیری کرده و دقیقا اسم المانی یا انگلیسی اون چیه. و اینکه اداره امنیت یکیه تو المان, تو کلن, یا اینکه هر ایالت جزا داره؟
    درک ماهیت این اداره مهاجرت از درک ماهیت بمب اتم هم سخت تره

بچه ها واقعا یک راه حل واسه تسریع وجود داره و اون اینه که ایمیل اداره امنیت رو گیر بیاریم. اگر ایمیل رو داشته باشیم می تونیم به استادمون بدیم یا دانشگاه و اونا برامون پیگیری کنن. الان نه استاد نه دانشگاه نمی دونن که این اداره امنیت ایمیلش چیه!! ایمیل هم که میزنن نمی تونن پیدا کنن... اگر کسی میشناسید از نزدیکاتون که دانشجوی phd آلمان هست در این یکی دو سال اخیر، حتما امنیتی شده!! بگید که از استادش بپرسه ایمیل اداره امنیت چیه. آخه من تا جایی که مطمئنم باید تماس با استاد یا دانشگاه بگیرن تا ویزا بیاد.. آخه الکی و رو هوا که ویزارو نمیدن... و تا با استاد هم تماس برقرار نشه علافیم..... پس باید بریم سراغ آدرس و ایمیل یا شماره اداره امنیت که پیگیر پرونده های امنیته....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)