صفحه 54 از 207 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

کسی میدونه اگه یه نفر رو بخوان ردش کنن با استادش تماس می گیرن یا نه؟ یعنی میخام بدونم که اونایی که رد شده بودن با استادشون هم تماس گرفته بودند ولی بعدش ریجکت شدن؟

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    کسی میدونه اگه یه نفر رو بخوان ردش کنن با استادش تماس می گیرن یا نه؟ یعنی میخام بدونم که اونایی که رد شده بودن با استادشون هم تماس گرفته بودند ولی بعدش ریجکت شدن؟
    توی دکتری و فرصت های مطالعاتی من ندیدم کسی را رد کرده باشند. مگه اینکه اینقدر پروسه طولانی شده باشه که استاد جواب ایمیل امنیت (یا هر جای دیگه) را نداده و این باعث شده که سفارت رجیکت کنه.

و یک مورد را هم بخاطر نمره کم زبان رد کرده بودند، که فکر می کنم قبل ارسال مدارک به آلمان دوستمان را رد کرده بودند.
    ویرایش توسط mor121 : November 15th, 2013 در ساعت 02:51 PM
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mor121 نمایش پست ها
    توی دکتری و فرصت های مطالعاتی من ندیدم کسی را رد کرده باشند. مگه اینکه اینقدر پروسه طولانی شده باشه که استاد جواب ایمیل امنیت (یا هر جای دیگه) را نداده و این باعث شده که سفارت رجیکت کنه.

و یک مورد را هم بخاطر نمره کم زبان رد کرده بودند، که فکر می کنم قبل ارسال مدارک به آلمان دوستمان را رد کرده بودند.
    دوست عزیز ببخشید من نمره زبانم 5.5 آیلتس بود . خود دانشگاه چون کلاس زبان برامون تو یک سال اول میزاره نمره زبان ازم نخواست . الانم سفارت میگه منتظر جواب آلمانه . به نظر شما اینکه مدارککم رفته آلمان دیگه بخاظر نمره زبان ردم نمی کنند؟ ممنون می شم اگر جواب بدید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jba نمایش پست ها
    دوست عزیز ببخشید من نمره زبانم 5.5 آیلتس بود . خود دانشگاه چون کلاس زبان برامون تو یک سال اول میزاره نمره زبان ازم نخواست . الانم سفارت میگه منتظر جواب آلمانه . به نظر شما اینکه مدارککم رفته آلمان دیگه بخاظر نمره زبان ردم نمی کنند؟ ممنون می شم اگر جواب بدید
    سلام دوست عزیز،

تا اونجا که اطلاع داشتم پاسخ شما را در این پست نوشتم. ولی در این اوضاع نابسامان سفارت و Federal Foreign Office، هیچ چیزی را با قطعیت نمی شه گفت. تا اینجا از صحبت دوستان اینطور بر می یاد که مدارک یکبار قبل ارسال و یکبار بعد از دریافت نتیجه توسط سفارت بررسی می شه و اصل بررسی ظاهرا در آلمان انجام صورت می گیره. اگه مدارک شما به آلمان ارسال شده، شما بررسی اول را رد کردید. حالا اینکه بعدا چه اتفاقاتی قراره یا ممکنه بیافته اصلا قابل پیشبینی نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    بسیار ممنون می شم اگر سوال منو جواب بدید:

می خواستم ببینم برای درخواست research stay اصل دعوتنامه (hosting agreement) هم لازمه ... بعید می دونم به موقع به دستم برسه

با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid2c نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بسیار ممنون می شم اگر سوال منو جواب بدید:

می خواستم ببینم برای درخواست research stay اصل دعوتنامه (hosting agreement) هم لازمه ... بعید می دونم به موقع به دستم برسه

با تشکر
    سلام دوست عزیز،

تا جایی که اطلاع دارم، نه پرینتش کفایت می کنه.

Junior Member

سلام

در متنی که نوشتید
    What threads can a PhD. student که باید threats باشه فکر می کنم

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mor121 نمایش پست ها

مثل اینکه دو روز پیش با استادم از اداره ای به نام Auswärtiges Amt تماس گرفتند و از موضوع پروژه من سوال کردند. یعنی به نظرتون قراره اتفاق مثبتی بیافته یا هنوز نمیشه امیدوار شد؟ من که مشکل زبان و هزینه ندارم چون بورسیه ام. برای من فقط زمان مهمه چون درنهایت 20 روزه دیگه باید آلمان باشم...
    فکر میکنید تا بیست روز دیگه میرسه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    مثل اینکه دو روز پیش با استادم از اداره ای به نام Auswärtiges Amt تماس گرفتند و از موضوع پروژه من سوال کردند. یعنی به نظرتون قراره اتفاق مثبتی بیافته یا هنوز نمیشه امیدوار شد؟ من که مشکل زبان و هزینه ندارم چون بورسیه ام. برای من فقط زمان مهمه چون درنهایت 20 روزه دیگه باید آلمان باشم...
    فکر میکنید تا بیست روز دیگه میرسه؟
    سلام دوست عزیز،

ان شاء الله که می رسه. باید امیدوار بود.

من هم از نظر ددلاین شرایطم مثل شماست. یعنی تا اول دسامبر اگه ویزام نیاد، بورس پریده. بهمین خاطر شروع کردم به اپلای مجدد. حتی امروز دو تا از اساتید می خواستند که اسکایپ کنند. اگه سرما خوردگیم اینقدر شدید نبود، حتما یک مصاحبه را امروز انجام می دادم. بعد از دریافت نامه جدید بورس برای اول دسامبر، موقعیت های بیشتری در مقایسه با ماهها جستجو پیدا کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jba نمایش پست ها
    به نظر من اگه نگرانید محض اطمینان، قبل از اینکه جواب ویزاتون بیاد از استادتون بخوایید که نامه ای بهتون بده که توش سطح زبانتون را تایید کرده باشه و اینو ببرید سفارت به پرونده تون اضافه کنید. من نمره زبان آیلتش یا تافل نداشتم و استادم توی پذیرشم اینو اضافه کرد. البته هنوز جواب درخواست ویزام نیومده ولی توی روز مصاحبه که ازم آیلتس و تافل خواستند گفتم توی پذیرشم اومده که سطح زبانم مورد تاییده و خب چیزی دیگه نگفتند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)