صفحه 57 از 207 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mahmoodi نمایش پست ها
    یه کم امیدوار شدم که اینا بالاخره دارن کار می کنن. شما امروز کی ایمیل زدید؟ چقد طول کشید جواب دادن؟
    من امروز هر جقد رنگ می زنم 39991499 اشغاله
    ایشالا که ویزای همه مون زود بیاد و کار همه مون درست بشه یا بهتر بگم واسه هیشکی مشکلی پیش نیاد. واقعا شرایط همه مون اینقدر شبیه به همه که برای هر کسی مشکلی پیش میاد آدم واقعا مثل اینکه برای خودش اتفاق افتاده باشه، ناراحت می شه و ویزای هر کدوم از دوستان هم تا حالا اومده واقعا با اینکه خودم منتظر بودم، با همه وجودم خوشحال می شدم که حداقل کار این یکی انجام شد.
    من ساعت 11 اینا بود که ایمیل زدم فکر کنم یه حدود یه ساعت بعد جواب دادند. به خانم هاشمی ایمیل زدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrykhojasteh نمایش پست ها
    ایشالا که ویزای همه مون زود بیاد و کار همه مون درست بشه یا بهتر بگم واسه هیشکی مشکلی پیش نیاد. واقعا شرایط همه مون اینقدر شبیه به همه که برای هر کسی مشکلی پیش میاد آدم واقعا مثل اینکه برای خودش اتفاق افتاده باشه، ناراحت می شه و ویزای هر کدوم از دوستان هم تا حالا اومده واقعا با اینکه خودم منتظر بودم، با همه وجودم خوشحال می شدم که حداقل کار این یکی انجام شد.
    من ساعت 11 اینا بود که ایمیل زدم فکر کنم یه حدود یه ساعت بعد جواب دادند. به خانم هاشمی ایمیل زدم.
    من به visa-info@teheran.diplo.de ایمیل زدم جواب نمی دن. می شه لطفا ایمیل خانم هاشمی رو بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mahmoodi نمایش پست ها
    من به visa-info@teheran.diplo.de ایمیل زدم جواب نمی دن. می شه لطفا ایمیل خانم هاشمی رو بدید؟
    rk-s2@tehe.auswaertiges-amt.de وrk-s2@tehe.diplo.de من به هر دوتای اینا زدم.

امروز زنگ زدم سفارت گفتم 20 هفته از مصاحبم گذشته. با تعجب پرسید 20 هفته؟ گفتم بله. گفت چقدر طولانی و شمارم رو گرفت و گفت متاسفانه جواب امنیت نیومده!!!!!!!!!!!!!!
    جالبه که خودشمو هم تعجب می کنن!!!!!!
    و پرسیم برای ما مهاجرت هم می ره که گفت نه.
    خدایا به فریادمون برس باید حتما معجزه شه تا ویزامون بیاد

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

سلام دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    درود بر شما
    ممنونم از پاسختون.
    میشه گواهی موقت رو ترجمه کرد یا نه؟ من حدود 20 روز دیگه وقت سفارت دارم و فکر نمی کنم فرصتی برای گرفتن اصل مدرک داشته باشتم.
    ریز نمرات هم لازمه که به تایید سفارت برسه؟
    می دونم این سوال را قبلا دوستمون zfs در اینجا، پاسخ دقیق را نوشته اند.

اما دوست دیگری پاسخ زیر را نوشته اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_1988 نمایش پست ها
    اگه نمیرسید چاره ای نیست، همون گواهی موقت رو ترجمه کنید. خوششون نمیاد ولی اگه براشون دلیل بیارین قبول میکنن.
    خوب، بگذارید سری به مطالب مندرج در سایت سفارت نگاهی بیاندازیم. در راهنمای درخواست ویزای اقامت، آمده است: "مدارک تحصیلی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و کلیه ریز نمرات با ترجمه رسمی تایید شده توسط سفارت. هم چنین در برگه راهنما جهت تأیید مدارک نوشته شده: "مدارک رسمی ایرانی که توسط یک مترجم رسمی قوه قضائیه انجام شده و از طرف دادگستری و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تایید و تصدیق شده باشند"
    یعنی نمی توان با مدارک موقت و بدون ترجمه رسمی مصاحبه را انجام داد. البته شاید استثنائاتی هم وجود داشته باشد. اما منطقی این است که با ایمیل از آقای مالکی بخواهید این وقت را کنسل و وقت جدیدی به شما اختصاص دهد. در این فرصت مدارک را آزاد و ترجمه نمایید. اینطوری حداقل می توانید مطمئن باشید که دچار نقص پرونده نخواهید شد.
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mor121 نمایش پست ها
    سلام دوستان

می دونم این سوال را قبلا دوستمون zfs در اینجا، پاسخ دقیق را نوشته اند.

اما دوست دیگری پاسخ زیر را نوشته اند:

خوب، بگذارید سری به مطالب مندرج در سایت سفارت نگاهی بیاندازیم. در راهنمای درخواست ویزای اقامت، آمده است: "مدارک تحصیلی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و کلیه ریز نمرات با ترجمه رسمی تایید شده توسط سفارت. هم چنین در برگه راهنما جهت تأیید مدارک نوشته شده: "مدارک رسمی ایرانی که توسط یک مترجم رسمی قوه قضائیه انجام شده و از طرف دادگستری و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تایید و تصدیق شده باشند"
    یعنی نمی توان با مدارک موقت و بدون ترجمه رسمی مصاحبه را انجام داد. البته شاید استثنائاتی هم وجود داشته باشد. اما منطقی این است که با ایمیل از آقای مالکی بخواهید این وقت را کنسل و وقت جدیدی به شما اختصاص دهد. در این فرصت مدارک را آزاد و ترجمه نمایید. اینطوری حداقل می توانید مطمئن باشید که دچار نقص پرونده نخواهید شد.
    سلام
    من خودم با گواهی موقت ارشدم به جای دانشنامه رفتم مصاحبه و فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. کسای دیگه‎ای رو هم میشناسم که با گواهی موقت رفتن. در صورتی که نمیرسین مدرک رو آزاد کنین، با همون ترجمه گواهی موقت با ریزنمرات مهر و موم شده ببرین!
    ضمناً سایت آپدیت شده و فک کنم ویزای بعضی از دکتراها هم توش هست!

دوستان مجدد سلام
    همین الان سایت آپدیت شد. شماره ام اعلام شد. شماره همسرم هم همین طور. هر دو مون توی یه روز مصاحبه داشتیم و مدارکمون هم کامل بود. الان باید به استادم خبر بدم و از ش در مورد پوزیشن جدید بپرسم. امیدوارم به زودی یه پوزیشن جدید داشته باشه.
    الان از من دعوتنامه جدید و معتبر خواستند به علاوه موافقت نامه بورس تحصیلی جدید، دفعه پیش من استادم یه نامه بهم داده بود و توش ذکر کرده بود که من اونجا طبق قوانین و روال دانشجوهای دکترا در آلمان ماهیانه حقوق می گیرم. نه مقدارش را گفته بود و نه هیچ چیز دیگه ای. به نظرتون فقط ازش بخوام مجدد همون پذیرش را بهم بده با تاریخ جدید کفایت می کنه دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrykhojasteh نمایش پست ها
    دوستان مجدد سلام
    همین الان سایت آپدیت شد. شماره ام اعلام شد. شماره همسرم هم همین طور. هر دو مون توی یه روز مصاحبه داشتیم و مدارکمون هم کامل بود. الان باید به استادم خبر بدم و از ش در مورد پوزیشن جدید بپرسم. امیدوارم به زودی یه پوزیشن جدید داشته باشه.
    الان از من دعوتنامه جدید و معتبر خواستند به علاوه موافقت نامه بورس تحصیلی جدید، دفعه پیش من استادم یه نامه بهم داده بود و توش ذکر کرده بود که من اونجا طبق قوانین و روال دانشجوهای دکترا در آلمان ماهیانه حقوق می گیرم. نه مقدارش را گفته بود و نه هیچ چیز دیگه ای. به نظرتون فقط ازش بخوام مجدد همون پذیرش را بهم بده با تاریخ جدید کفایت می کنه دیگه؟
    سلام
    خیلی خوشحال شدم یکی دیگه از بچه‌های اینجا ویزاش اومد بالاخره مبارک باشه! امیدوارم موفق باشید! منم موقع مصاحبه هر دو نامه توی یه پاراگراف بود (یعنی دعوتنامه و بورس یا همون حقوق) ولی توش حداقل حقوق دریافتی ذکر شده بود. فک کنم همون نامه رو با تاریخ جدید ببرین اوکی باشه!
    راستی یه سؤال، میدونین از تاریخ تماس امنیت با استادتون چقدر گذشت تا ویزاتون اومد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yadollahyy نمایش پست ها
    سلام
    خیلی خوشحال شدم یکی دیگه از بچه‌های اینجا ویزاش اومد بالاخره مبارک باشه! امیدوارم موفق باشید! منم موقع مصاحبه هر دو نامه توی یه پاراگراف بود (یعنی دعوتنامه و بورس یا همون حقوق) ولی توش حداقل حقوق دریافتی ذکر شده بود. فک کنم همون نامه رو با تاریخ جدید ببرین اوکی باشه!
    راستی یه سؤال، میدونین از تاریخ تماس امنیت با استادتون چقدر گذشت تا ویزاتون اومد؟
    ممنون. ایشالا ویزای شما هم هر چه زودتر بیاد. البته من هنوز یه خان دیگه هم دارم که باید پشت سر بگذارم و اون گرفتن پوزیشن جدیده! راستش فکر می کنم بین 3 تا 4 هفته باید گذشته باشه. چون فکر کنم استادم 15 اکتبر بود که پوزیشنم را کنسل کرد که خب هنوز اونموقع باهاش تماس نگرفته بودند. بعد 12 نوامبر بهم گفت که some weeks ago باهاش در مورد من تماس گرفتند و 17 نوامبر ویزام اومد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yadollahyy نمایش پست ها
    سلام
    من خودم با گواهی موقت ارشدم به جای دانشنامه رفتم مصاحبه و فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. کسای دیگه‎ای رو هم میشناسم که با گواهی موقت رفتن. در صورتی که نمیرسین مدرک رو آزاد کنین، با همون ترجمه گواهی موقت با ریزنمرات مهر و موم شده ببرین!
    ضمناً سایت آپدیت شده و فک کنم ویزای بعضی از دکتراها هم توش هست!
    سلام تبریک میگم امیدوارم ویزای همه دوستان بیاد خیالمون راحت بشه. تاریخ مصاحبتون کی بود و چقدر بعد از تماس با استاد ویزاتون اومد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)