صفحه 8 از 207 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

سلام به همه دوستان، چند روز پیش با استاد مربوطه در آلمان در مورد من تحقیق کردن. کسی میدونه که چه مدت پس از این نتیجه ویزا خواهد آمد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabirbarzanje نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، چند روز پیش با استاد مربوطه در آلمان در مورد من تحقیق کردن. کسی میدونه که چه مدت پس از این نتیجه ویزا خواهد آمد؟
    اصلا نمیشه نظر داد، برای هر کسی متفاوته.

سلام
    آیا برای همه از استاد سوال می کنند یا برای بعضی از دانشجوها سوال می پرسند؟ من اصلا در نامه پذیرشم اصلا اسمی از استاد برده نشده. آیا برای بقیه (دانشجویان دکتری) هم به همین شکله؟ پس از کجا می فهمند که استاد کیه؟ نامه پذیرش رو international office صادر کرده و نامی از استاد نیست. بدبختی اینجاست که استادی که قرار بود استاد پروژی من باشه عوض شده و کسی دیگه اومده جاش. تمام تماس های من هم تا بحال با هماهنگ کننده پروژه بوده و حتی تا حالا خودم هم با استاد صحبتی نداشتم.

Junior Member

سلام دوستان. آیا برای کسی که پذیرش با فاند داره هم احتمال ریجکت ویزا وجود داره یا در این مورد کمی منطقی اند و بهانه الکی نمی دند. ممنون می شم اگه پاسخ دهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط imigrant نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا برای کسی که پذیرش با فاند داره هم احتمال ریجکت ویزا وجود داره یا در این مورد کمی منطقی اند و بهانه الکی نمی دند. ممنون می شم اگه پاسخ دهید.
    تجربه نشون میده کسایی که فاند دارن و سنشون هم عجیب غریب زیاد نیست، ریجکت نمیشن.

سلام دوستان
    من 135 روزه که منتظرم و استاد فقط تا آخر ژانویه به من وقت داده که باید اونجا باشم. اما متاسفانه هنوز از ویزا خبری نیست. یکشنبه میخوام برم سفارت و یک نامه هم میخوام تهیه کنم که بدم به آفیسر شاید کمی اثر داشته باشه. اگر کسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه.
    به نظرتون نامه رو خطاب به کی بنویسم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Crop growth modelling, Bonn University

نقل قول نوشته اصلی توسط kavousi نمایش پست ها
    ولی سربرگ فرم میگه تمامی دانشجویان دکتری و محققین (مثلاً کسایی که میرن فرصت مطالعاتی چه به عنوان استاد، چه به عنوان دانشجو) باید این فرم رو پر کنن. من حتی رشته ام (زمین شناسی) تو لیست رشته های فرم نبود که تیکشو بزنم! فکر کنم بر اساس این فرم بعداً نتیجه میگیرن که رشته فرد جز رشته های خاص هست یا نه.
    آیا این درسته؟ یا نه هر کی این فرم رو پر کنه حالا حالاها باید منتظر باشه؟
    نه من برا دکترا اومدم نه کسی از من فرم خواست نه چیزی! 1 ماه هم ویزام اومد.

دوست عزیز
    من الان بسلامتی وارد چهارمین ماه شدم برای دکتری. تازه دیروز استادم گفت که براش نامه فرستادن درباره من از اداره امنیت. اونم بخاطر اینکه به استادم گفتم برام پیگیری کنه. اونم به مرکز بین المللی دانشگاه گفت اونا تماس گرفتند. حالا وقتی با استاد تماس می گیرند حدود 2 ماه طول میکشه.

من که از هر کی پرسیدم بعد تماس با استاد هم حدود یک ماه و نیم تا دو ماه طول کشیده

Junior Member

سلام دوستان

من تا جایی که تونستم فروم رو خوندم

یه سوال دارم

من واسه ویزا اقدام کردم (دکترا) اما نمره زبانم خوب نبود...speaking 18) 63 IBT)
    استاد مصاحبه کرد باهام و راضی بود از سطح زبانم و پذیرش داد و توی دعوتنامه هم حرفی از نمره زبان نزده ( فاند هم دارم) مقاله ISI دو تا دارم و معدل لیسانس و ارشدم هم خوبه حدودای 17؛ امیرکبیر هم درس خوندم؛
    اما نمی دونم چرا امتحان تافلم اینجوری شد

حالا یه مقدار نگرانم واسه ویزا؛ دوستام میگن بهتر بود اصلا نمره زبان رو به سفارت نمیدادی؛ اما من فک کردم مدرک زبان هر چند کم شاید بهتر باشه

نظر شما چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)