صفحه 121 از 207 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، فرصت مطالعاتی و متخصصین مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayed2 نمایش پست ها
    سلامحدود 3.5 ماه هست که امنیت با استاد تماس گرفته و استاد هم جوابشون رو داده ولی هر وقت میرم سفارت میگه هنوز جواب نیومده.مگه چقدر طول میکشه که به سفارت جواب بدند؟ممنون
    به استادتون بگید یه بار دیگه با امنیت تماس بگیره که مشکلی پیش نیومده باشه (مثلا نامه یا ایمیل گم شده باشه) یه تایید ازشون بگیره. اگه چنین چیزی رخ داده نباشه فکر کنم حدود 4 ماه جوابتون باید بیاد. یه نکته ای هم که من حدس می زنم شماره پرونده حدود 560XXX باید بیاد (برای کسایی که فرم امنیتی پر کردند) تاکید می کنم حدس می زنم حدود 10000 تا با آخرین شماره ها فرق داره مثلا الان حدود 570000 اومده امنیتی ها باید حدود 560000 بیاد
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member

سلام دوستان،
    ويزاى من و همسرم هم اومد... دقيقا بعد از سه ماه.
    البته باركدمون رو اعلام نكردن، ولى باهام تماس گرفتن و گفتن كه يك هفته ديگه با پاسپورت بريم سفارت.
    جزئيات رو تو بخش اعلام نتايج دكترى ميزارم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO نمایش پست ها
    به استادتون بگید یه بار دیگه با امنیت تماس بگیره که مشکلی پیش نیومده باشه (مثلا نامه یا ایمیل گم شده باشه) یه تایید ازشون بگیره. اگه چنین چیزی رخ داده نباشه فکر کنم حدود 4 ماه جوابتون باید بیاد. یه نکته ای هم که من حدس می زنم شماره پرونده حدود 560XXX باید بیاد (برای کسایی که فرم امنیتی پر کردند) تاکید می کنم حدس می زنم حدود 10000 تا با آخرین شماره ها فرق داره مثلا الان حدود 570000 اومده امنیتی ها باید حدود 560000 بیاد
    حدستون تقريبا درسته... پرونده من ٥٦٦٠٠٠ اينطورا بود و جواب دو روز پيش اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara88 نمایش پست ها
    حدستون تقريبا درسته... پرونده من ٥٦٦٠٠٠ اينطورا بود و جواب دو روز پيش اومد.
    واقعا این کارهای سفارت آلمان برام جالبه، شما حدود ماه و چند روز بعد از من رفتید سفارت برای مصاحبه اما ویزای شما اومده و من هنوز در لیست انتظارم در حالی که هر دو چک امنیتی خوردیم.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    واقعا این کارهای سفارت آلمان برام جالبه، شما حدود ماه و چند روز بعد از من رفتید سفارت برای مصاحبه اما ویزای شما اومده و من هنوز در لیست انتظارم در حالی که هر دو چک امنیتی خوردیم.
    پس من رو چی می گی
    3 ماه و 20 روزه که مصاحبه داده ام هنوز با استادم تماس نگرفتند !!!

Junior Member

سلام دوستان، برای درخواست ویزای دکترا، احتیاج به ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان هم هست؟ من دوتا از دوستام که آلمان هسن یکیش میگه من نداشتم و مشکلی نبوده و یکی دیگشم میگه داشته و ارایه داده. خواسم بدونم کسی بوده که نداشته و گیری بهش ندادن؟ و دوم اینکه من مدرک زبان ندارم و اینجا خوندم خیلی ها میگن مدرک زبان واجبه. همین دو تا رفیقم هم میگم مدرک زبان نداشتن و فقط استادشون یه نامه نوشته که زبانشون برای انجام پروژه گفایت میکنه و ویزاشونو گرقتن. کسی دیگر هم هست این تجربه رو داشته باشه؟اگر چند نفر نظرشو بگه ممنون میشم. وسوالم بعدیم در مورد نامه انگیزست. این نامه مثل هموناست که واسه استادا میفرسیم؟ یا باید فرق داشته باشه کسی نمونه شو بتونه برای من بفرسه ممنون میشم

Junior Member

با سلام:
    شما بگین من از دست این سفارت چکار کنم گیج شدم.
    من هشت ماه پیش اقدام کردم بعد از 4 ماه گفتند که چون استاد جواب ایمیل امنیت رو نداده ویزات رد شده من مکاتبه کردم با استادم و اعتراض زدم(طبق پیشنهاد باجه اطلاعات) 4 ماه پیش دوباره سفارت ایمیل زده به امنیت که پرونده من رو به جریان انداختند. 3.5 ماه پیش از امنیت با استادم تماس گرفتند ولی هنوز به سفارت خبری ندادند.2 هفته پیش رفتم سفارت ، هفته پیش هم تلفن زدم که در هر دو مورد گفتند که منتظر جوابیم و یاید صب کنی. امروز دوباره زنگ زدم سفارت ی خانمی گوشی رو برداشته میگه چون 4 ماه شده که امنیت جواب نداده و مدت زیادی شده به نظر من دوباره وقت بگرد و مجدد اقدام کن و بعید میدونم که دیگه جواب بده چون باید تا الان جواب میداده و در ضمن پذیرش شما هم تاریخش گذشته و از پارسال هستش . من گفتم خوب پذیرش به روز میارم گفت به هر جهت به نظر من دوباره اقدام کن.حالا به نظرتون چکار کنم دارم دیونه میشم اعصابمو ریخت به هم.(فقط یادم رفت که بهش بگم با استادم از امنیت 3.5 ماه پیش تماس گرفتند)
    ممنون

سلام
    من برای رشته مالی تو مقطع دکتری پذیرش دارم و 1 اکتبر وقت مصاحبه داشتم و خدا رو شکر فرم امنیتی پر نکردم. دانشگاه گفته حداکثر باید تا آخر اکتبر رجیستر شم وگرنه کلا پذیرشم کنسل میشه
    روز مصاحبه یه نامه از دانشگاه با خودم بردم که توش تاکید و درخواست کرده بود که هرچه زودتر جواب پذیرش رو اعلام کنن، الان هم خود دانشگاه خیلی پیگیره
    با این اوصاف چقدر میتونم امیدوار باشم که جواب ویزام یک ماهه (تا آخر اکتبر) بیاد؟
    ممنو میشم اگه راهنماییم کنین.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط miladgoodarzi نمایش پست ها
    سلام
    من برای رشته مالی تو مقطع دکتری پذیرش دارم و 1 اکتبر وقت مصاحبه داشتم و خدا رو شکر فرم امنیتی پر نکردم. دانشگاه گفته حداکثر باید تا آخر اکتبر رجیستر شم وگرنه کلا پذیرشم کنسل میشه
    روز مصاحبه یه نامه از دانشگاه با خودم بردم که توش تاکید و درخواست کرده بود که هرچه زودتر جواب پذیرش رو اعلام کنن، الان هم خود دانشگاه خیلی پیگیره
    با این اوصاف چقدر میتونم امیدوار باشم که جواب ویزام یک ماهه (تا آخر اکتبر) بیاد؟
    ممنو میشم اگه راهنماییم کنین.
    مرسی
    در موارد دکتری، سریع ترین پذیرشی که من دیدم اومده 40 روزه بوده که طرف بورس DAAD داشته. ناامید نباشید اما کمی دشوار به نظر میرسه
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

سلام
    موردی بوده که فرم امنیتی پر کرده باشند، ولی با استاد تماس نگیرند؟
    بعد از 4.5 ماه هنوز با استادم تماس نگرفته اند و سفارت می گه شاید اصلا تماس نگیرند !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)