صفحه 122 از 207 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، فرصت مطالعاتی و متخصصین مهمان

سلام. سفارت نمره ایلتس چند رو قبول می کنه؟ مثلا 5.5 یا 6 رو قبول داره؟ البته من نمره 6.5 رو دارم ولی از دو سال گذشته. و نمی دونم دوباره امتحان بدم می تونم 6.5 رو بیارم یا نه.
    ممنون ازراهنمائی تون

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    سلام. سفارت نمره ایلتس چند رو قبول می کنه؟ مثلا 5.5 یا 6 رو قبول داره؟ البته من نمره 6.5 رو دارم ولی از دو سال گذشته. و نمی دونم دوباره امتحان بدم می تونم 6.5 رو بیارم یا نه.
    ممنون ازراهنمائی تون
    نمره بستگی به چیزی داره که دانشگاه یا استاد خواسته. همون 6 یا 6.5 معمولا قبوله البته میگم بستگی به دانشگاه و استاد داره. و نمره اکسپایر شده هم تو مصاحبه بگیره افیسر و قبول کنه. ممکنه دوباره زنگ بزنن بگن جدید بیار پی ریسک نکن امتحان بده .

سلام
    آقا خدا رو شکر ویزای من اومد
    فکر کنم چیزی تو مایه های معجزه بوده، 1 اکتبر وقت مصاحبه داشتم و 15 اکتبر ویزام اومد

Junior Member

من به سفارت نمره ی ابلتس ارائه دادم (7) و مدرک ایلتس م 20 روز بعد مصاحبه اکسپایر شد. اما ازم مدرک زبان جدید نخواستند. فکر کردم تجربه ی خودم را با بقیه ی به اشتراک بگذارم.

در ضمن چون من سال دوم ارشد بودم و روز مصاحبه هنوز دفاع نکرده بودم، مدارک ارشدم اماده نبود، فقط از من یک گواهی اشتغال به تحصیل در دوره ی ارشد گرفت. کارمند سفارت حتی به من گفت که بدون ارائه ی مدارک ارشدت حتی پروسه ی ویزات شروع هم نمیشه. حالا هم بعد سه ماه و 20 روز ویزای من بدون ارائه ی مدارک ارشدم به سفارت اومد.
    ویرایش توسط sepidehreg : October 18th, 2014 در ساعت 10:10 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط miladgoodarzi نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم چیزی تو مایه های معجزه بوده، 1 اکتبر وقت مصاحبه داشتم و 15 اکتبر ویزام اومد
    سلام دوست عزیز:
    خوش به حالتون، شما می دونید چه تاریخی مدارکتون به آلمان پست شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

سلام دوستان
    کسی میدونه اگر به عنوان VISITING RESEARCH بخوایم با هزینه خودمون بریم و البته دانشجو نباشیم و از طرف یه استاد دعوت نامه داشته باشیم برای 6 ماه بایستی چقدر تو حسابمون باشه تا بهمون ویزا بدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material science and engineering/تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط miladgoodarzi نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    تبريك ميگم. شما براي چه ويزايي اقدام كردين ؟ فرم امنيتي داشتين ؟ ويزاي من 3 ماهه كه نيومده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material science and engineering/تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO نمایش پست ها
    به استادتون بگید یه بار دیگه با امنیت تماس بگیره که مشکلی پیش نیومده باشه (مثلا نامه یا ایمیل گم شده باشه) یه تایید ازشون بگیره. اگه چنین چیزی رخ داده نباشه فکر کنم حدود 4 ماه جوابتون باید بیاد. یه نکته ای هم که من حدس می زنم شماره پرونده حدود 560XXX باید بیاد (برای کسایی که فرم امنیتی پر کردند) تاکید می کنم حدس می زنم حدود 10000 تا با آخرین شماره ها فرق داره مثلا الان حدود 570000 اومده امنیتی ها باید حدود 560000 بیاد
    مال من 5735xx هست يعني اون كي مياد ؟

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

با سلام من هم شرایطی مثل شما دارم
    در مدارک مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی نوشته در صورتیکه که استاد مربوطه در دعوت نامه رضایت خودش رو در مورد سصح زبان شما اعلام بکنه دیگه نیازی به مدرک زبان نیست. آیا استاد شما در آلمان در دعوت نامه خودش گفته زبان شما خوبه و نیازی به مدرک زبان ندارید؟؟

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

با سلام و تشکر از تمامی دوستان گرامی
    من ارشدم رو تازه تموم کردم و گواهی موقت رو هم گرفتم. و دانشجوی دکتری هم نیستم با این حال برای فرصت مطالعاتی به مدت 6 ماه با هزینه خودم میخوام برم آلمان تا چند روز دیگه هم دعوت نامم رو از دانشگاه و پروفسور آلمانی دریافت میکنم. از دوستانی که تجربه کافی دارند چند تا سوال داشتم.
    در سایت سفارت و فایل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی خوندم باید مدارک دال بر داشتن بورس و یا قرداد داشته باشم ولی در چک لیست به حساب بانکی هم اشاره شده، من بورس و قرداد ندارم ولی در مورد حساب بانکی اون مبلغ 7908 یورو برای 1 ساله ولی من درخواست ویزای 6 ماه دارم. آیا کسی میدونه از من نصف این مبلغ برای 6 ماه یعنی حدود 4000 یورو رو در حسابم طلب میکنند و یا نه همون 8000 تا رو؟؟ و آیا تنها گواهی مبنی بر وجود این مبلغ کافیه یا درخواست روئیت تمامی مبل فوق رو به صورت نقد و یورو میکنند؟؟
    در مورد مدرک زبان در همون فایل پی دی اف برای دریافت ویزای فرصت مطالعاتی اشاره شده در صورت اینکه استاد آلمانی در دعوت نامه رضایت خودش رو از سطح زبان شما اعلام کنه شما نیازی به مدرک زبان نخواهید داشت. آیا دوستان اطلاعاتی در این باره دارند؟ آیا کسی بوده استادش گفته باشه زبانش خوبه و مدرک نیاز نداره ولی سفارت اصرار به روئیت مدرک زبان کرده باشه؟؟
    در مورد مدارک تحصیلی من اصل دانشنامه کارشناسی و ترجمه رسمی با مهر دادگستری و خارجه رو دارم و همچنین گواهی موقت ارشد رو که قابل ترجمه نیست. در اون فایل سفارت گفته باید مدارک کارشناسی و ارشد با ترجمه رسمی ارائه کنید فکر میکنید مشکلی برام ایجاد میکنند؟؟ به پروفسور المانی گفتم تو دعوت نامه بنویسه داشتن اصل مدرک کارشناسی با ترجمه و گواهی موقت ارشد کافیه آیا فکر میکنید سفارت قبول کنه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)