صفحه 117 از 207 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mb_ نمایش پست ها
    سلام
    من از مصاحبه ام 12 هفته گذشته هنوز با استادم تماس نگرفتند !
    ولی اداره مهاجرت جواب داده

نگران نباشه دوست عزیز
    بعد 3 ماه و 10 روز استادم به من گفت که اخیرا باهاش تماس گرفته شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو روز پيش سفارت بودم
    ٩ هفته از مصاحبه ويزام گذشته . با بورس دكترى اقدام كردم، هنوز ويزام نيومده. سفارت گفت پرونده ات رفته برا چك امنيتى و از دست ما خارجه همه چى. فقط بايد صبر كنى!
    گفتم دوستانى كه وضع مشابه دارن شايد بخوان بدونن و مقياسى داشته باشن.
    به دانشگاه هم خبر دادم، گفتن بهتره صبر كنيم چون يه كم كارمنداى مهاجرت حساس ان و ممكنه خوششون نياد از پيگيرى ما!
    پيشنهادى داريد كه به جز صبر خالى چه كار ميشه كرد؟!
    شما اگه 3 صفحه از این تاپیک بخونی متوجه میشی زمان 4-5 ماه یک مسئله خیلی عادی است برای ویزای دکتری. 9 هفته که چیزی نیست.
    ویرایش توسط sepidehreg : August 28th, 2014 در ساعت 01:50 PM

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو روز پيش سفارت بودم
    ٩ هفته از مصاحبه ويزام گذشته . با بورس دكترى اقدام كردم، هنوز ويزام نيومده. سفارت گفت پرونده ات رفته برا چك امنيتى و از دست ما خارجه همه چى. فقط بايد صبر كنى!
    گفتم دوستانى كه وضع مشابه دارن شايد بخوان بدونن و مقياسى داشته باشن.
    به دانشگاه هم خبر دادم، گفتن بهتره صبر كنيم چون يه كم كارمنداى مهاجرت حساس ان و ممكنه خوششون نياد از پيگيرى ما!
    پيشنهادى داريد كه به جز صبر خالى چه كار ميشه كرد؟!
    بهتره از طریق استادتون تماس بگیرید فکر نمی کنم حساس باشند به هر حال مجبورا طبق قانون عمل کنند و مثل اینجا سلیقه ای نیست. ولی مثل اینجا گیج بازی در میارن بهتره پیگیری کنید از طریق استادتون که در چه مرحله ایه. برای من استاد جوابشون رو داده بود ولی گم کرده بودند وقتی من گفتم پیگیری کنه گفتند جواب گم شده یه باردیگه فرستاده بود.
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، فرصت مطالعاتی و متخصصین مهمان

سلام دوستان
    کسی میتونه من را راهنمایی کنه لطفا من 1ماه ونیم پیش برای فرصت مطالعاتی مدارکم را دادم اما اداره مهاجرت امروز میگه که هموز مدارکم به اونها نرسیده فرم رشته های خاص راپر کردم ایا برای فرصت مطالعاتی فقط اداره امنیت می فرستن؟ یعنی نیازی به اداره مهاجرت نیست؟ پس از اداره امنیت میدن اداره مهاجرت؟ اداره امنیت اصطلاحش چی میشه؟ و ایا میشه از اونها پیگیری کرد که رسیده درخواستم به دستشون یا نه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از بچه ها هست که برای فرصت مطالعاتی دانشجویی از آلمان مدرک مالی برده باشن؟ یعنی که استادشون نامه حمایت مالی زده باشه. میخواستم بدونم فرمت نامه چی بوده. آیا حرفی از مبلغ زده و مدت زمان پرداخت؟ یا اگر دوستان محققی هستند که باهاشون قرارداد بسته شده یا خواهد شد ممنون میشم در مورد مدرکی که به سفارت بردن راهنمایی کنن. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ESRW نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میتونه من را راهنمایی کنه لطفا من 1ماه ونیم پیش برای فرصت مطالعاتی مدارکم را دادم اما اداره مهاجرت امروز میگه که هموز مدارکم به اونها نرسیده فرم رشته های خاص راپر کردم ایا برای فرصت مطالعاتی فقط اداره امنیت می فرستن؟ یعنی نیازی به اداره مهاجرت نیست؟ پس از اداره امنیت میدن اداره مهاجرت؟ اداره امنیت اصطلاحش چی میشه؟ و ایا میشه از اونها پیگیری کرد که رسیده درخواستم به دستشون یا نه؟
    ممنون
    سلام
    تا جایی که من تو این مدت فهمیدم همیشه هم برای اداره مهاجرت میفرستن و هم برای اداره امنیت. و همزمان است. در مورد اینکه هنوز به اداره مهاجرت نرسیده دلیلشو نمیدونم اما فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه. چون خیلی از دوستان برای دکتری بعد از 3 ماه تازه با استاد تماس میگیرن. در مورد اداره مهاجرت هم من خیلی پیگیری کردم و هیچ راهی نیست که بتونیم ازشون پیگیری کنیم. فقط میدونم فسمتی از وزارت خارجه هستند.

Junior Member

سلام دوستان. من پذیرش دکتری داشتم شمارمم تو سایت سفارت اعلام شده. پاسپورت رو بردم تحویل دادم. حالا سوالم اینه که وقتی ویزا خورد توی پاسپورت باهام تماس میگیرن؟ خواهشا زود جواب بدبد....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kam2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پذیرش دکتری داشتم شمارمم تو سایت سفارت اعلام شده. پاسپورت رو بردم تحویل دادم. حالا سوالم اینه که وقتی ویزا خورد توی پاسپورت باهام تماس میگیرن؟ خواهشا زود جواب بدبد....
    سلام. معمولا فردای همون روز میری پاسپورت رو میگیرین. تازه گاهی ظهر همون روزم ممکنه آماده شه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    سلام. معمولا فردای همون روز میری پاسپورت رو میگیرین. تازه گاهی ظهر همون روزم ممکنه آماده شه!
    من دیروز تحویل دادم امروز ساعت 3 ظاهرا زنگ زدن گوشیم در دسترس نبوده، چرا؟

ممکنه در تاپیک زیر اطلاع بدی؟ برای بقیه خیلی مفید است

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AA)/page10

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

من دیروز تحویل دادم امروز ساعت 3 ظاهرا زنگ زدن گوشیم در دسترس نبوده، چرا؟
    به من هم تماس گرفتند ولی همون روز و بعد از اینکه از سفارت خارج شده بودم. تصور می کردند یکی از مدارک ناقصه (پذیرش جدید) که من قبلا توسط ایمیل برای سفارت فرستاده بودم. ممکنه چون نرفتید ویزا و پاسپورت را تحویل بگیرید باهتون تماس گرفتند. در هر صورت زودتر یا حضوری یا با ایمیل از وضعیت پرونده و اینکه چرا با شما تماس گرفته بودند خبری بگیرید.
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)