صفحه 128 از 207 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، فرصت مطالعاتی و متخصصین مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط germanstudy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که در مورد نامه حمایت مالی اطلاعات بده من نامه حمایت مالی ندارم چون باید هزینه اش رو خودم بدم وزارت بهداشت نه نامه میده و نه پول میگه با هزیته خودتون برید
    آیا اگه از بانک نامه بگیرم که چقدر پس انداز دارم کافی هست
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
    ببینید دوست عزیز این سیاست عجیب و غریب سفارت آلمان که از بچه های فرصت حتما نامه حمایت مالی کامل میخواد ما وزارت بهداشتیا رو عملا فلج کرده! چون سفارت آلمان اصلا از مسایل وزارت بهداشت خبر نداره و همه چی رو با وزارت علوم قیاس می کنه.
    من جریانم رو اینجا توضیح دادم. ولی توصیه من به شما اینه که اگر نمیتونین نامه حمایت کامل از آلمان بگیرین به فکر کشور دیگه ای باشین چون سفارت آلمان نزدیک یک سال شما رو معطل خواهد کرد.

سلام دوستان. میخواستم بدونم چه مدارک تحصیلی رو باید به تایید برسونیم.آخه دانشگاه آلمان از من فقط مدرک دیپلم و ارشدو خواست. آیا نیاز به ارائه ریز نمرات تو مصاحبه سفارت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefrahmani نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم چه مدارک تحصیلی رو باید به تایید برسونیم.آخه دانشگاه آلمان از من فقط مدرک دیپلم و ارشدو خواست. آیا نیاز به ارائه ریز نمرات تو مصاحبه سفارت هست؟
    لینک زیر رو دانلود کن از سایت سفارت بسته به مقطعی که میخوای اقدام کنی نوشته مدارک چی میخواد برا ویزا همه اینارو باید به تایید سفارت هم برسونی و روز مصاحبه حتما میخوان ازت.

http://www.teheran.diplo.de/contentb...tt_Studium.pdf

Junior Member

دوستان عزیزی که به تازگی ویزای فرصت مطالعاتی آلمان رو دریافت کردند. آیا سفارت آلمان در پاسپورت شما مهری زده که بر اساس اون باید مبلغ کامل ارز وزارت علوم رو تو فرودگاه به آفیسر نشون بدین؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

دوستان سلام
    ویزای من برای مقطع دکترا رشته های خاص (فرم امنیتی پر کرده بودم) دقیقا بعد از 4 ماه دیروز زنگ زدن که دوشنبه آماده میشه و با همراه داشتن دعوت نامه جدید و نامه از بانک و بقیه مدارک برم بگیرم. من فاند ندارم و دااد اقدام کردم که هنوز جوابش نیومده. امروز استادم ایمیل زد که تو آلمان از سال جدید قانونی وضع شده که یا باید گرنت داشته باشم یا پوزیشن (که فکر میکنم منظورش قرارداد کاری باشه) وگرنه کار کردن اونجا غیر قانونیه! واسه همین بسیار مهمه که بورس دااد رو بگیرم. میخواستم بپرسم کسی از همچین قانونی اطلاع داره؟اگه این قانون وجود داره چرا اصلا ویزا دادن و حتی نامه حساب بانکی جدید ازم خواستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasrinbk نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ویزای من برای مقطع دکترا رشته های خاص (فرم امنیتی پر کرده بودم) دقیقا بعد از 4 ماه دیروز زنگ زدن که دوشنبه آماده میشه و با همراه داشتن دعوت نامه جدید و نامه از بانک و بقیه مدارک برم بگیرم. من فاند ندارم و دااد اقدام کردم که هنوز جوابش نیومده. امروز استادم ایمیل زد که تو آلمان از سال جدید قانونی وضع شده که یا باید گرنت داشته باشم یا پوزیشن (که فکر میکنم منظورش قرارداد کاری باشه) وگرنه کار کردن اونجا غیر قانونیه! واسه همین بسیار مهمه که بورس دااد رو بگیرم. میخواستم بپرسم کسی از همچین قانونی اطلاع داره؟اگه این قانون وجود داره چرا اصلا ویزا دادن و حتی نامه حساب بانکی جدید ازم خواستن؟
    من از این قانون خبری ندارم ولی اینکه چرا ویزا دادن واضحه چون شما برای ویزای دانشجویی اقدام کردی نامه بانک هم ازت میخوان چون فاند نداری و باید اونجا مخارجتو خودت بدی. این که کار کردن غیر قانونیه احتمالا منظورش برا دانشجو های دکترا بوده و منظورش کار دانشجویی بوده. البته بازم میگم من چیزی از این قانون نشنیدم ولی اکه درست فهمیده باشم منظور استاد شما اینه که : دانشجوی دکترا یا باید فاند داشته باشه یا بورسیه باشه و برای تامین مخارج اجازه کار کردن نداره. که منظورش احتمالا همون کار 20 درهفته دانشجویی هست.

Junior Member

نه من از همون اول هم قرار بود با هزينه شخصي برم صحبتي از كار دانشجويي و... نبود، استاد ميگه با هزينه شخصي اگه اينجا كار كني يعني پروژه تو انجام بدي غير قانونيه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_2113 نمایش پست ها
    سلام
    بیشتر بچه ها که برای مقطع دکتری هستند ویزاشون چقدر طول میکشه؟تا جایی که دیدم حدود 3 تا 4 ماهه. یعنی واقعا اینقدر طول میکشه.
    سلام من رشته خاص بودم دقيقا چهارماه طول كشيد، حدود دو ماه بعد از درخواست ويزا با استادم تماس گرفتن دو ماه بعدشم ايميل زدم فرداش زنگ زدن كه ويزات آماده اس

نه من از همون اول هم قرار بود با هزينه شخصي برم صحبتي از كار دانشجويي و... نبود، استاد ميگه با هزينه شخصي اگه اينجا كار كني يعني پروژه تو انجام بدي غير قانونيه
    ببین دانشجوی دکترا تو آلمان باید فاند داشته باشه یا بورسیه باشه ولی در صورت تمایل خود شخص بدون اینا هم میتونه با هزینه شخصی اونجا زندگی کنه و درسشو بخونه. اینکه دانشجوی دکترا که مخارج زندگیشو خودش تامین کنه و فاند نداشته باشه غیر قانونیه رو تا حالا نشنیده بودم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ :

دوستان سلام
    می شه لطفا بگید رشتتون چی بوده؟ منم فرم امنیتی پر کردم ولی الان 5 ماه گذشته و هیچ خبری نیست هنوز. شما چه جوری پیگیری می کردید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)