صفحه 7 از 207 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member mahyr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، شریف

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_2113 نمایش پست ها
    من برای دکتری منتظر هستم نزدیک به 3 ماه میشه. دو ماه پیش که زنگ زدم به اداره مهاجرت گفتن که شخصی با مشخصات شما نیست. رفتم سفارت گفتن اول فرستادیم امنیت جواب اون اومد میدیم به مهاجرت. امروز زنگ زدم مهاجرت گفتن که 20 روزه جواب اوکی رو فرستادیم سفارت. این یعنی چی؟ یعنی از امنیت جواب اومده یا نه؟ هفته پیش خانم هاشمی گفت از آلمان جوابی نیومده. همش تناقضه.
    اگه جواب خانوم هاشمی یه چیزی تو این مایه ها بوده
    there still is no answer from German authories
    منظورش اینه که جواب امنیت نیومده!

Junior Member shadanshadan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    condensed matter physics, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyr نمایش پست ها
    جدی؟ من فک میکردم این جوابو کلا به همه میده که منتظر باشن...نه فقط کسایی که پرونده شون میره امنیت
    When you face a problem, try to find a solution ... not the reasons

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyr نمایش پست ها
    این حرف اشتباهه! این ایمیلیه که به همه کسایی که ویزاشون اماده نیست میزنن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.abroad نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای PhD اقدام کرده ام و استاد راهنما گفته که در ماه ژانویه مصاحبه داریم ویزا بگیر بیا اینجا! من برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم (دانشجویی؟ چون پذیرشم هنوز قطعی نشده، بعد از مصاحبه معلوم میشه). آیا می تونم در عرض یک ماه ویزا بگیرم یا بیشتر از اینها طول میکشه؟
    ممنون
    ویزایی که باید بگیرین دانشجویی نیست، برای ویزای دانشجویی شما نیاز به مدرکی دال بر پذیرفته شدنتون دارین.
    فکر میکنم باید شنگن بگیرین و جوابش رو هم دو هفته ای میدن. ولی بازم از واردترا بپرسین.

Junior Member mahyr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.abroad نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای PhD اقدام کرده ام و استاد راهنما گفته که در ماه ژانویه مصاحبه داریم ویزا بگیر بیا اینجا! من برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم (دانشجویی؟ چون پذیرشم هنوز قطعی نشده، بعد از مصاحبه معلوم میشه). آیا می تونم در عرض یک ماه ویزا بگیرم یا بیشتر از اینها طول میکشه؟
    ممنون
    باید برای ویزای شنگن اقدام کنید. ولی باید از طرف استاد دعوتنامه داشته باشین! (استاد من توی دعوتنامه اش به جای اینکه بنویسه من برای مصاحبه میرم نوشته بود من قراره برای پرزنتیشن برم. نمیدونم این به نفعه یا به ضرر!) یادتون باشه که روز مصاحبه هزارتا مدرک ببرین که بر میگردین!

سلام
    دوستان من الان 4 ماهه که منتظر ویزام الان از دانشگاه به من ایمیل زدن که چرا ویزات نیومده و اگر از این دیر تر بیاد پذیرشتو (برای دکتری) کنسل میکنیم. دارم دیوونه میشم نمی دونم چه کار کنم. هنوز ایمیلشو جواب ندادم اگر نظری دارید لطفا بگید (خودم دیگه فکرم کار نمیکنه)

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من الان 4 ماهه که منتظر ویزام الان از دانشگاه به من ایمیل زدن که چرا ویزات نیومده و اگر از این دیر تر بیاد پذیرشتو (برای دکتری) کنسل میکنیم. دارم دیوونه میشم نمی دونم چه کار کنم. هنوز ایمیلشو جواب ندادم اگر نظری دارید لطفا بگید (خودم دیگه فکرم کار نمیکنه)
    شما چه رشته ای هستید؟ و آیا بین مقاطع فاصله داشتید؟
    ببینید بهترین کار تماس تلفنی با دانشگاه هستش. واسشون توضیح بدید که این مسئله واسه ی همه ی دانشجویان داوطلب دکتری از ایران وجود داره و مربوط به مقامات آلمان بوده و ربطی به ما دانشجوها نداره. بگید که این مسئله به خاطر تحریم هاست که شما به عنوان دانشجو هیچ نقشی ندارید و در مورد زحماتی که واسه بدست اوردن این پوزیشن کشیدید هم بگید. حتما سفارت هم مراجعه کنید و همین حرفهایی که بهتون زدند رو بصورت مستند بشون ارائه کنید.
    ایشالله همین روزا ویزاتون بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    سلام
    اینم اضافه کنم که این چند وقت که دیگه دانشگاه ها تعطیل هستند سعی کنید به بهونه ی این روزها هم که شده ازشون یک ماهی وقت بگیرید. البته میشه در اون تماسی که گفتم بگید که مثلا شما همه ی کاراتون رو کردید که برید آلمان و تمام موقعیت های داخلیتون رو کنسل کردید و حالا به خاطر مسائل سیاسی باید محروم بشید.

دوستان کسی میدونه چه طور میشه با کنسول ملاقات کرد من شرایطم واقعا بحرانی هست برای دکتری با فاند پذیرش دارم اما ویزام نیومده و دانشگاه هم میگه اگه تا آخر ژانویه فقط وقت دارم سفارت هم رفتم جواب درست حسابی نمیدن

سلام دوستان
    به نظرتون هماهنگ کننده پروژه یا استاد از دانشگاه در آلمان میتونه از امنیت وضعیت پروندمونو پیگیری کنه ؟ از سفارت که این سوال رو پرسیدم میگفت نه . اما میخواستم بپرسم واقعابه هیچ عنوان قابل پیگیری نیست؟ کسی تجربه ای داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)