صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 84

موضوع: کمک هزينه برای رشته های هنر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض پاسخ : کمک هزينه برای رشته های هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط jilman نمایش پست ها
    تک رقمی بودن رتبه ی کنکور کارشناسی تاثیری تو فاند گرفتن داره؟

بله توی رزومتون بیاره خوبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي برق قدرت از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

سلام دوستان.وقتتون بخير.من كارشناسي مهندسي برق رو از ايران گرفتم.پنج سال هم از فارغ التحصيليم ميگذره.ميخوام به دليل علاقه شخصي، در امريكا در رشته كارگرداني يا فيلم سازي سينما ادامه تحصيل بدم.نميدونم براي گرفتن فاند و يا بورس تحصيلي چه بايد بكنم.يا براي كدوم دانشگاه ها اقدام كنم.و اينكه با توجه به شرايط من آيا بهتره در ايران فوق ليسانس بخونم يا مستقيم براي امريكا اقدام كنم.كسي در اين زمينه تجربه اي يا دانشي داره كه بتونه به من كمك كنه؟ممنونم ميشم.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط HANJAREH نمایش پست ها
    سلام دوستان.وقتتون بخير.من كارشناسي مهندسي برق رو از ايران گرفتم.پنج سال هم از فارغ التحصيليم ميگذره.ميخوام به دليل علاقه شخصي، در امريكا در رشته كارگرداني يا فيلم سازي سينما ادامه تحصيل بدم.نميدونم براي گرفتن فاند و يا بورس تحصيلي چه بايد بكنم.يا براي كدوم دانشگاه ها اقدام كنم.و اينكه با توجه به شرايط من آيا بهتره در ايران فوق ليسانس بخونم يا مستقيم براي امريكا اقدام كنم.كسي در اين زمينه تجربه اي يا دانشي داره كه بتونه به من كمك كنه؟ممنونم ميشم.
    با سلام

با وضع فعلی که در امریکا وجود دارد به نظر پذیرش گرفتن اصلا کار راحتی نیست.حتی پذیرش هم بگیرید بحث ویزا خواهد بود.

رشته شما از رشته هنر بسیار متفاوت است و پذیرش گرفتن که غالبا نیاز به ارایه نمونه کار هنری دارد بس دشوارتر!

با سابقه رشته خود توصیه می کنم برای دانشگاهای ارزان اروپایی در رشته برق اقدام کنید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي برق قدرت از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    با سلام

با وضع فعلی که در امریکا وجود دارد به نظر پذیرش گرفتن اصلا کار راحتی نیست.حتی پذیرش هم بگیرید بحث ویزا خواهد بود.

رشته شما از رشته هنر بسیار متفاوت است و پذیرش گرفتن که غالبا نیاز به ارایه نمونه کار هنری دارد بس دشوارتر!

با سابقه رشته خود توصیه می کنم برای دانشگاهای ارزان اروپایی در رشته برق اقدام کنید.

موفق باشید
    سلام دوست عزيزم.ممنونم از پاسختون.اما اگر براي هنر بخوام اقدام كنم چيكار بايد بكنم؟ بهتره تو ايران فوق بگيرم بعد اقدام كنم؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط HANJAREH نمایش پست ها
    سلام دوست عزيزم.ممنونم از پاسختون.اما اگر براي هنر بخوام اقدام كنم چيكار بايد بكنم؟ بهتره تو ايران فوق بگيرم بعد اقدام كنم؟
    سلام

پیشنهاد می کنم دوره های اموزشی کوتاه مدت 6 ماهه یا یکساله که دانشگاه ها تحت عنوان "certificate" می گذارند را امتحان کنید. این ها راه مناسبی برای ورود شما به کشور خارجی و سپس اقدام برای دوره های فوق یا حتی کار است. لیست موسسات معتبر هنر را از سایت وزارت علوم کنترل نمایید.

ارادت

Junior Member

سلام من ليسانس روانشناسي هستم و قصد ادامه تحصيل در ايتاليا رشته طراحي مد دارم و شروع به كار طراحي كردم،به نظر شما امكان بورس شدن برأي من وجود داره؟اگه هست شرايطش چيه؟
    لطف ميكنيد اگر راهنماييي كنيد🙏🏻

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من کارشناسی ارشد هنر دارم و علاقمندم برای دکترا در زمینه موضوع زیبایی شناسی اقدام کنم
    متاسفانه در زمینه سرچم اکثر دانشگاه ها رو تو موضوع تاریخ زیبایی شناسی پیدا کردم ولی من موضوع و تزی که دارم برای کشف یه مسیر جدید در زیبایی شناسیه
    ممنون میشم اگر کسی دانشگاهی سراغ داره که در این زمینه فعاله بهم بگه
    و سوال دوم اینکه با این شرایط امکان کسب فاند مناسب وجود داره یا نه؟
    سوابق عملی مقاله و کتاب دارم و دارم روی زبان هم کار میکنم و برنامه زمانیم برای سال دیگه هست

سلام دوستان من لیسانس عکاسی و فوق پژوهش هنر رو از دانشگاه هنر تبریز دارم میخواستم برای دکترا در رشته عکاسی ادامه تحصیل بدم ...

اول اینکه کشور هایی که تو رشته عکاسی بورس میدن رو برام معرفی کنید و دوم میخواستم بدونمکدوم یک ازدو اپشن بیشتر اهمیت داره تو گرفتن بورس (نمرات بالا یا رزومه خوب ) لطفا راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر اسلامی گرایش فلز هنر اسلامی تبریز

با سلام
    من با معدل Aدر مقطع ارشد هنر درس خوندم
    قصدم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا و گرایش های زیبایی شناسی یا هنر مدرن هست
    برای اروپا وآمریکا قصد دارم اقدام کنم
    یک کتاب نوشتم
    دو مقاله هم دارم
    سابقه تدریس دانشگاهی و فنی حرفه ای هم دارم
    و چند نمایشگاه گروهی و انفرادی
    و کارگاه جواهر سازی و آموزشش
    آزمون زبان ندادم هنوز اما امید وارم به نمره 7 ایلس
    چقدر احتمال گرفتن پذیرش با فاند رو دارم
    اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم انتقال بده هم راجب دانشگاه مناسب هم احتمال گرفتن فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

سلام دوستان
    برای دوستانی که مایل هستن رشته هنر اپلای کنند
    من هنرمند حرفه ای هستم
    من امسال 10 دانشگاه در آمریکا اپلای کردم نمره زبان همه بالاتر از نمره زبان من بود و بمن گفتند اگه رزومه ات جزو سه نفر اول باشه بت پذیرش میدیم و با نمره زبان 6 تونستم از 8 دانشگاه پذیرش و فاند بگیرم.
    تجربه من اینه که رزومه قوی در هنر و خلایقیت و ایده منحصر بفرد فقط میتونه به شما کمک کنه تا فاند و پذیرش بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)