صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 84

موضوع: کمک هزينه برای رشته های هنر

پیش فرض پاسخ : کمک هزينه برای رشته های هنر

درود.اینجا کسی اطلاعاتی راجع به موسیقی داره؟تو بخش موسیقی که کسی پیدا نشد جواب منو بده.

Junior Member feligoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نقاشی/ دانشگاه علم و فرهنگ

63colleges with best financial aid

http://www.usnews.com/education/best...financial-need
    اینم لینک خوبیه برای کالج هایی که کمک مالی می کنن. یه سر بزنید.
    ویرایش توسط feligoli : November 15th, 2011 در ساعت 02:29 PM

Junior Member blizzardguy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Academy of Art University ,Animation& Visual Effect

الان در us دانشگاهی که نسبتن خوب بورس میده Scad هست که هم در آتلانتاس و هم در سوانا و بخش animation & visual effect دانشگاه خوبه چون دوستانی رو دارم.مهمترین چیز sop هست و portfolio و resume.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blizzardguy نمایش پست ها
    الان در us دانشگاهی که نسبتن خوب بورس میده Scad هست که هم در آتلانتاس و هم در سوانا و بخش animation & visual effect دانشگاه خوبه چون دوستانی رو دارم.مهمترین چیز sop هست و portfolio و resume.
    سلام
    آیا این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هست؟
    اما با توجه به اینکه من قصد دارم بعد از تحصیل به ایران برگردم، برام مهمه که مدرک کارشناسی ارشدم مورد تایید وزرات علوم باشه

Junior Member

کسی اطلاعاتی راجع به fashion design داره؟؟ رزومم خوبه.. نمره هام خوبه.. دانشگاه و رتبه و زبانمم خوبه... هم انگلیسی هم ایتالیایی بلدم... فقط مشکل مالی دارم

Junior Member

سلام دوستان. من تازه چند روزه که تصمیم گرفتم که برم خارج از ایران درس بخونم. زبان مورد نظرم انگلیسیه، همین الان هم انگلیسیم زیاد قوی نیست و تصمیم دارم بخونم. رشته ی مورد نظرم تصویرگری یا طراحی گرافیکه. فعلن دارم فوق طراحی شهری می خونم و می خوام برای ژانویه 2014 اقدام کنم. سابقه ی تصویرگری تا حدی دارم ولی مدرک آکادمیک براش ندارم، از طرف دیگه برام از همه چیز مهم تر گرفتن کمک هزینه ست چون تمام هزینه هامو خودم پرداخت می کنم. ترجیحم اینه که برای تحصیل هزینه نداشته باشم (حالا یا دانشگاهی باشه که به کل رایگانه مثل آلمان و...، یا این که فاند بگیرم) و امکان کار هم داشته باشم. در غیر ین صورت اصلن نمی تونم برم.
    به نظر شما بهترین انتخاب برای من چه دانشگاه هایی می تونه باشه؟ (ترجیحم آمریکاست بعد اسپانیا ولی به جز این ها هم اگر باقی شرایطش بهتر باشه کشورش مهم نیست)
    اصلن امیدی می تونم داشته باشم به نظرتون؟من در زمینه ی اقدامات این کار خیلی وارد نیستم. بهم هر اطلاعات مرتبطی بدین مفیده. مرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    3D Design, University of Iowa

سلام دوستان ،

من فارق التحصیل فوق لیسانس رشته interior and spatial design هستم از انگلستان و در ایران هم لیسانس صنایع دستی دارم.
    دنبال چند تا دانشگاه برای بررسی و مکاتبه برای Phd هستم و اولویت های من کانادا ، امریکا و استرالیا هست اما اگر position خوب پیدا کنم جاهای دیگه هم حاضر به رفتن هستم.
    از اونجایی که رشته های هنری بسار محدودن ، خواستم ببینم دوستان میتونن پیشنهاد و راهنمایی بکنن در جهت اینکه کجاها راحت تر فاند میشه گرفت و اینکه روی کدوم دانشگاها بیشتر تمرکز کرد برای مکاتبه؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط blizzardguy نمایش پست ها
    من فوق دیپلم رشته گرافیک هستم و مدت نسبتا زیادی در زمینه Visual effect فعالیت کردم اما از لحاظ مالی ضعیف هستم
    به نظر شما آیا امکان بورس گرفتن رو دارم ؟ زبانم هم خوبه ولی هنوز امتحان آیلس یا تافل رو ندادم و اینکه واسه این دانشگاه چه نمره ای باید داشته باشم ؟

سلام دوستان
    میخواستم بدونم چه رشته های هنری برای پذیرش امریکا بیشتر مورد استقبال واقع میشه ؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    مشکلی نست که آسان نشود     مرد آن است که هراسان نشود

Junior Member

سلام
    من سوالی دارم که تا حدی به همین جا مربوط میشه . من متوجه شدم که fund برای دوره مستر به راحتی تعلق نمی گیره پس ____> اگه من بخوام مدرک رو همینجا بگیرم اونجا مراحل بعد ترش رو ادامه بدم . چه راه هایی دارم ؟ تنها راه کنکور سراسری است ؟ ببخشید باز آخر سوالم مال اون یکی تاپیک شد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)