صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 84

موضوع: کمک هزينه برای رشته های هنر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : کمک هزينه برای رشته های هنر

نمره ی زبان و پژوهش مرتبط رو دارم اما منظورتون رو از "حداقل 30 واحد سمینار" نمیفهمم یعنی میگین که باید حتما ارشد فلسفه هنر رو اینجا بخونم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

نقل قول نوشته اصلی توسط extremeenzo نمایش پست ها
    نمره ی زبان و پژوهش مرتبط رو دارم اما منظورتون رو از "حداقل 30 واحد سمینار" نمیفهمم یعنی میگین که باید حتما ارشد فلسفه هنر رو اینجا بخونم؟
    میشه بپرسم نمره ی زبانتون چنده و چند مقاله دارید؟
    خیر. نیازی نیست اینجا فوق لیسانس بخونید اگه تمام شرایط مطلوب رو داشته باشید. فقط باید خیلی خوب براشون توضیح بدید که چرا می خواین تغییر رشته بدید.
    رشته ی من طراحی لباس بود و مقاله ای هم نداشتم. بنابراین از من می پرسیدن چند واحد درسی مربوط به این رشته رو گذروندم.

سمینار، ورک شاپ، استودیو و عناوینی اینچنینی، مربوط واحدهای تئوری و عملی رشته های هنری می شن. سمینار به کلاسهایی گفته میشه که توی اونها استاد و دانشجوها به بحث و تبادل نظر درباره ی یک موضوع خاص، می پردازند.

Junior Member

با سلام به تمام دوستان
    من سال 4 ریاضی هستم میخوام سال دیگه واسه هنر بخونم یعنی رشته انیمیشن رو میخوام (همون illustration and animation ) به نظرتون میتونم بدون معلم کتاب های هنرستان رو بخونم و رتبه خوب بیارم ؟
    این رشته رو دوست دارم و میخوام برای master خارج از کشور بورس بگیرم ، میشه ؟ یعنی به اینجور رشته ها بورس میدن؟

ممنون از همتون!

نقل قول نوشته اصلی توسط moe11 نمایش پست ها
    با سلام به تمام دوستان
    من سال 4 ریاضی هستم میخوام سال دیگه واسه هنر بخونم یعنی رشته انیمیشن رو میخوام (همون illustration and animation ) به نظرتون میتونم بدون معلم کتاب های هنرستان رو بخونم و رتبه خوب بیارم ؟
    این رشته رو دوست دارم و میخوام برای master خارج از کشور بورس بگیرم ، میشه ؟ یعنی به اینجور رشته ها بورس میدن؟

ممنون از همتون!
    دوست عزیز بله بورس دارن این رشته هایی که مدنظرت هست ولی به نظرم هنوز خیلی زوده که از الان برای مستر فکر کنی شما با خیال راحت لیسانس تو از دانشگاه معتبر ایران بگیر و بعد از اون میتونی برای مستر اقدام کنی که تقریبا 5 ساله دیگه میشه. نگران نباش در صورتی که خوب بخونی کتابارو و همچنین توی ازمون های ازمایشی هنر شرکت کنی قطعا رتبه خوبی میگری تجربه ثابت کرده بچه های ریاضی رتبه بهتری میگیرن تو کنکور به شرطی کار عملیت هم خوب باشه.

درود.اینجا کسی اطلاعاتی راجع به موسیقی داره؟تو بخش موسیقی که کسی پیدا نشد جواب منو بده.

Junior Member feligoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نقاشی/ دانشگاه علم و فرهنگ

63colleges with best financial aid

http://www.usnews.com/education/best...financial-need
    اینم لینک خوبیه برای کالج هایی که کمک مالی می کنن. یه سر بزنید.
    ویرایش توسط feligoli : November 15th, 2011 در ساعت 02:29 PM

Junior Member blizzardguy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Academy of Art University ,Animation& Visual Effect

الان در us دانشگاهی که نسبتن خوب بورس میده Scad هست که هم در آتلانتاس و هم در سوانا و بخش animation & visual effect دانشگاه خوبه چون دوستانی رو دارم.مهمترین چیز sop هست و portfolio و resume.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blizzardguy نمایش پست ها
    الان در us دانشگاهی که نسبتن خوب بورس میده Scad هست که هم در آتلانتاس و هم در سوانا و بخش animation & visual effect دانشگاه خوبه چون دوستانی رو دارم.مهمترین چیز sop هست و portfolio و resume.
    سلام
    آیا این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هست؟
    اما با توجه به اینکه من قصد دارم بعد از تحصیل به ایران برگردم، برام مهمه که مدرک کارشناسی ارشدم مورد تایید وزرات علوم باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط blizzardguy نمایش پست ها
    من فوق دیپلم رشته گرافیک هستم و مدت نسبتا زیادی در زمینه Visual effect فعالیت کردم اما از لحاظ مالی ضعیف هستم
    به نظر شما آیا امکان بورس گرفتن رو دارم ؟ زبانم هم خوبه ولی هنوز امتحان آیلس یا تافل رو ندادم و اینکه واسه این دانشگاه چه نمره ای باید داشته باشم ؟

Junior Member

کسی اطلاعاتی راجع به fashion design داره؟؟ رزومم خوبه.. نمره هام خوبه.. دانشگاه و رتبه و زبانمم خوبه... هم انگلیسی هم ایتالیایی بلدم... فقط مشکل مالی دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)