صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 84

موضوع: کمک هزينه برای رشته های هنر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graphic / miremad university

پیش فرض پاسخ : کمک هزينه برای رشته های هنر

سلا م به همه دوستان ...

یه سوال داشتم .. دوستان عزیز من ترم یک لیسانس گرافیک هستم و میخواستم بپرسم اگر تا چند وقت دیگه من مدرک زبانم رو بگیریم و کارشناسی ارشدم رو بگیرم و مقاله هم داشته باشم آیا اصلا به رشته های هنر fund تعلق میگیره یا نه ؟ حداقل اگر نمیگیره اینقدر زور نزنم درس بخونم ....

نقل قول نوشته اصلی توسط elyasj71 نمایش پست ها
    سلا م به همه دوستان ...

یه سوال داشتم .. دوستان عزیز من ترم یک لیسانس گرافیک هستم و میخواستم بپرسم اگر تا چند وقت دیگه من مدرک زبانم رو بگیریم و کارشناسی ارشدم رو بگیرم و مقاله هم داشته باشم آیا اصلا به رشته های هنر fund تعلق میگیره یا نه ؟ حداقل اگر نمیگیره اینقدر زور نزنم درس بخونم ....

دوست عزیز به همه ی رشته ها fund میتونه تعلق بگیره فرقی نمیکنه فنی مهندسی یا محض یا هنر...حالا این کمک هزینه در قالب های متفاوتی وجود داره.

سلام به همه

دوستان فاند و اسکالر شیپ برا مستر محدود به سن خاصیه ؟ همه جا مثه همه یا نه متفاوت؟ سپاااااس

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram0181 نمایش پست ها
    سلام به همه

دوستان فاند و اسکالر شیپ برا مستر محدود به سن خاصیه ؟ همه جا مثه همه یا نه متفاوت؟ سپاااااس
    نه دوست عزیز ...ارتباطی با سن نداره عمدتا

سلام كسي فاند در رشته fashion design گرفته؟

سلام خدمت دوستان عزیز .، من کارشناسی ارشد طراحی صنعتی دارم تاپیکا روا مطالعه کردم به این نتیجه رسیدم تو‌ رشتهای هنر و دیزاین فاند کمتر و سختر میدن خواستم بپرسم درست فهمیدم یا فرقی‌ نداره با مهندسی ؟ و یه سوال تکنیکی‌ برا اینکه شانسمو تو‌ فاند گرفتن بالا تر ببرم بهتره یه فوق دیگه بخونم یا نه تو‌ دکترا راحتر می‌شه فاند گرفت برا دکترا اقدام کنم؟ مرسی‌ از راهنمایتون

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

برای مقطع دکترا بورس میتونید بگیرید بنابراین بهترین کار برای بچه های هنر اینه که فوق رو ایران بخونن و همزمان سعی کنن مقاله بنویسن چون بودن مقاله توی رزومه به گرفتن بورس خیلی خیلی کمک میکنه

Junior Member

سلام، من لیسانس طراحی صحنه از دانشگاه تهران دارم با معدل 17، رزومه ام هم بعد نیس ولی تو مدتی که پذیرش بگیرم میتونم رزومه ام رو قویتر کنم و یکی دوتا مقاله از طریق دانشگامون بدم.
    میخاستم بدونم واسه ارشد برا رشته طراحی داخلی میتونم امید به کمک هزینه داشته باشم، چون اینجا همه از مخارج زیاد امریکا میترسونن، اگه بدونم امیدی هس، بیشتر تلاش کنم.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که باید تو چه زمینه هایی قوی باشم

سلام دوستان عزیز.کسی در باره بورسیه دانشگاه های هنر آلمان که به زبان انگلیسی -آلمانی باشه اطلاعی داری .برای دوره فوق لیسانس گرافیک ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوستان، من واقعن به كمكتون احتياج دارم
    من تجربي ام ميخوام امسال كنور هنر شركت كنم
    هنر علاقه اول من هست ولي همونطور كه خودتون ميدونيد وضع كاريش تو ايران اصلا خوب نيست به خاطر همين ميخوام حتما از ايران برم
    ميخواستم منو راهنمايي كنيد كه بهترين رشته دانشگاهي هنر تو گرفتن scholarship از دانشگاه هاي امريكا چي هست
    ؟ بيشترم هم منظورم واسه ليسانس و فوق ليسانس هست.من چون برادرم از دانشگاه هاي امريكا scholarship گرفت كامل با مراحل اين كار اشنام و پشتكارش هم دارم
    فقط الان در اين مورد اطلاعات كافي ندارم و اگه زودتر بتونم رشته ام رو انتخاب كنم ميتونم اطلاعات بيشتري درموردش جمع كنم
    موفق باشين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)