نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: انجام پروژه و ارايه مقاله در کدام زمینه ها برای گرایش سیالات بهتر است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

Lightbulb انجام پروژه و ارايه مقاله در کدام زمینه ها برای گرایش سیالات بهتر است؟

با سلام. من دانشجوی ارشد تبدیل انرژی هستم. کسی می تونه منو راهنمایی کنه که در چه زمینه ای پروژه بردارم و مقاله بدم که راحتتر بتونم واسه اپلای استاد پیدا کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انجام پروژه و ارايه مقاله در کدام زمینه ها برای گرایش سیالات بهتر است؟

سلام. موضوعات مربوط به سوخت و احتراق و جریانهای میکرو و نانو مثل میکروپمپ و میکرومیکسر
    البته خودت هم می تونی بری داخل سایت اساتید دانشگاه ها و نگاه کنی که روی چه موضوعاتی کار می کنن.

پیش فرض پاسخ : انجام پروژه و ارايه مقاله در کدام زمینه ها برای گرایش سیالات بهتر است؟

موضوع های مربوط به سیستم های انرژی خیلی داغ هستند و فاند زیادی دارن ولی معمولا مشکل ویزا وجود داره. جریانهای میکرو و نانو داره داره توی امریکا یه کم از بورس میفته ولی هنوز هم خوبه. مخصوصا اگه بحث رو ببرین به سمت بیومکانیک میتونید دکترا برای بیومکانیک هم اپلای کنید. وضعیت فاند بیومکانیک خیلی بهتره و معمولا نگرانی ویزا کمتره. اگر به سمت CFD هم برین به هر حال یه فاندهایی پیدا میشن ولی یه کمی کمتر هستند. از طرفی میشه وارد رشته هایی مثل computational engineering بشین که یه کمی اوضاع رو بهتر میکنه.

ویرایش: فکر میکنم جریانهای میکرو و نانو توی کانادا هنوز نسبتا داغ باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)