صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: انتقال پول | واریز شهریه | پرداخت Application fee دانشگاه های هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | واریز شهریه | پرداخت Application fee دانشگاه های هلند و مسائل مرت

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah_b نمایش پست ها
    ببخشید برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه Eindhoven باید از طریق بانک به شماره حسابی که دادن مبلغ واریز بشه. بعد یه سری اطلاعات هم باید در رسید بانکی نوشته بشه از اسم دانشجو تا شماره اپلیکیشن و آدرس و ... حالا اگر بخوایم کسی خارج از ایران این رو پرداخت کنه بانک این رسید رو بهش میده و خود بانک اطلاعات رو پر میکنه؟ اگر بخوایم از طریق صرافی از داخل اقدام کنیم چطور؟ کلا ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره از نحوه پرداخت این دانشگاه راهنمایی کنه.
    خیلی پروسه سختیه. من فکر میکنم صرافیها هم انتقال میدن اگر اطلاعات حساب بهشون بدید. اگر کسی را دارید که حساب بانکی داره اونور میتونید پول بریزید به حسابش (بستگی به نوع حسابم داره) و با اینترنت بانک انتقال بدید. من خودم رفتم بانک و اونا واسم توصیح دادن چیکار باید بکنم ولی 2.5 طول کشید تا انجام شد. screenshot از transaction بگیرید و upload کنید کافیه. زودتر انجام بدید چون deadline بورس 1 Feb است.(البته خودتون میدونید اینو)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | واریز شهریه | پرداخت Application fee دانشگاه های هلند و مسائل مرت

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan8218 نمایش پست ها
    خیلی پروسه سختیه. من فکر میکنم صرافیها هم انتقال میدن اگر اطلاعات حساب بهشون بدید. اگر کسی را دارید که حساب بانکی داره اونور میتونید پول بریزید به حسابش (بستگی به نوع حسابم داره) و با اینترنت بانک انتقال بدید. من خودم رفتم بانک و اونا واسم توصیح دادن چیکار باید بکنم ولی 2.5 طول کشید تا انجام شد. screenshot از transaction بگیرید و upload کنید کافیه. زودتر انجام بدید چون deadline بورس 1 Feb است.(البته خودتون میدونید اینو)
    بله درسته. ببخشید متوجه نشدم درست شما همین جا رفتید بانک؟ و دو روز و نیم طول کشید تا به حساب دانشگاه ریخته شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah_b نمایش پست ها
    بله درسته. ببخشید متوجه نشدم درست شما همین جا رفتید بانک؟ و دو روز و نیم طول کشید تا به حساب دانشگاه ریخته شد؟
    نه من ایران نیستم. بانکهای اینجا پول بدون مشکل میتونن انتقال بدن و مشکلات بانکهای ایران را ندارن ولی با اینحال خیلی زمانبر و یکم پیچیدس. من خودم اینجا حساب نداشتم ولی پول ریختم به حساب یکی از دوستام و با اینترنت از حسابش برای دانشگاه واریز کردم.
    راستی برای دلف از کارت شما پول کم شده ? برای من کم نکردن هنوز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan8218 نمایش پست ها
    نه من ایران نیستم. بانکهای اینجا پول بدون مشکل میتونن انتقال بدن و مشکلات بانکهای ایران را ندارن ولی با اینحال خیلی زمانبر و یکم پیچیدس. من خودم اینجا حساب نداشتم ولی پول ریختم به حساب یکی از دوستام و با اینترنت از حسابش برای دانشگاه واریز کردم.
    راستی برای دلف از کارت شما پول کم شده ? برای من کم نکردن هنوز.
    نه دلف هنوز از برداشتی نداشته. البته ذکر کرده بودن که تا 8 هفته ممکنه طول بکشه این برداشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | واریز شهریه | پرداخت Application fee دانشگاه

سلام دوستان
    من پرداخت کامل شهریه رو از طریق صرافی ملل ،(روبروی پارک ملت ) انجام دادم و خوشبختانه 2 روزه پول به حساب مقصد نشست.
    گفتم شاید ب درد دوستان بخوره.

Junior Member

من با صرافی صحبت کردم، گفت شماره دانشجویی رو می تونم رو حواله بزنم. از دانشگاه هم تاییدیه برای این کار گرفتم. پول رو روز ۵شنبه ریختم. هنوز رسید انتقال وجه نیومده. امکان اینکه تراکنش رو بانک هلندی ریجکت کنه هست؟ کسی تجربه داشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

نقل قول نوشته اصلی توسط Golsa07 نمایش پست ها
    من با صرافی صحبت کردم، گفت شماره دانشجویی رو می تونم رو حواله بزنم. از دانشگاه هم تاییدیه برای این کار گرفتم. پول رو روز ۵شنبه ریختم. هنوز رسید انتقال وجه نیومده. امکان اینکه تراکنش رو بانک هلندی ریجکت کنه هست؟ کسی تجربه داشته؟
    در کل 3، 4 روز طول میکشه پول بشینه به حسب مقصد. اصولا شنبه و یک شنبه هم که تعطیل هست. پس طبیعیه و ایشالا که مشکلی پیش نیومده. نگران نباشید.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Golsa07 نمایش پست ها

سلام

بایستی حداقل یک هفته تا 10 روز صبر نمایید. چون صرافی احتمال زیاد با یک حساب خارجی پرداخت می کند مشکلی نخواهد بود. بعد از 10 روز می توانید با ایمیل به دانشگاه (ترجیحا رسید پرداخت از صرافی بگیرید و ضمیمه ایمیل نمایید) تایید واریز پول را از دانشگاه کنترل نمایید.

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123