صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: انتقال پول | واریز شهریه | پرداخت Application fee دانشگاه های هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض دریافت پول از هلند

سلام دوستان
    من برای یک پروژه در مقطع دکترا در دانشگاه آیندهوون درخواست داده بودم. از من خواسته ام که یک هفته به آنجا بروم تا با هم آشنا بشویم ولی گفته اند که مخارج سفر را می دهند.
    فرمی را که می بینید داده اند تا مشخصات بانکم را پر کنم و برایشان بفرستم. اما من نمی دانم چه چیزی باید در فرم بنویسم. من در دو سه تا بانک ایرانی حساب دارم که نمی دانم مناسب است یا نه و آیا باید یک حساب ارزی باز کنم؟ مشکل تحریم بانکهای ایرانی هم هست.

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت پول از هلند

Sorry..
    You can not get the money through bank. The only thing you can do is to ask them buy the ticket for you and for other expenses just you can get it in cash from themselves, if possible. They should transfer the money from a bank in The Netherlands to a bank in Iran. You can not find any bank that is in contact with Iran; it is because of UN sanction..

for more information go to this link:
    http://www.nomadic-one.com/travel/in...id=90&Itemid=2

In case they cpuld not beleive it! ask them to call ABN amru, ING Bank, Rabobank or Fortis for more information or sent this link to them..

If you were successful in getting the money throufh money transfer, plz let me know..

Junior Member

سلام
    بانک سامان می گوید که احتمالا می تواند این کار را بکند و گفته که اخیرا هم چند بار پول دریافت کرده. فقط گفت که باید اسم و کد بانک هلندی که می خواهد پول بدهد را به آنها بگویم. آیا کسی تجربه مشابه داشته است؟

Senior Member maryamf آواتار ها

Tose'e Saderat bank has a list of european Banks who work with Iranian Banks.. Call them and ask for the list

By the way, last week I called the Banks mentioned in last post and they said Iran is a risk country to send money to, so they do not transfer any money to Iran. Fortis said they just transfer large amounts of money between companies and since iranian banks steal!! the small amounts of money they do not do the transfer for people.. Maybe there is some way to transfer money from fortis bank, since it was in Tose'e Saderat's List this summer..

پیش فرض انتقال پول | واریز شهریه | پرداخت Application fee دانشگاه های هلند و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان

کسانی که از دلف پذیرش دارن، می بایست تا 1 جولای مبلغ 16320 یورو را به بانک ABN AMRO Bank واریز کنن.
    تا اونجایی که من تحقیق کردم این بانک یکی از بانک های درست حسابی هلند که می گن ریشه تاسیسش امریکایی،
    پس با این وضع نمیشه بوسیله بانک هایی مثل کارآفرین و ... پول برای شون واریز کنیم.می بایست از صرافی ها این کار را بکینم
    در ضمن مدت زمانی که طول می کشه تا پول به دستشون برسه معمولا 4 الی 5 روزه

دوستانی که قبلا این تجربه رو داشتن و یا اطلاعات بیشتری دارن تو این فروم به دیگران کمک کنن.

مرسی
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

پیش فرض پاسخ : واریز مبلغ شهریه دانشگاه دلف (ABN AMRO Bank)

من پول دانشگاه رو واريز كردم، فقط از طرف صرافي مي شه واريز كرد....
    4 روز طول مي كشه، روز 5 يا 6 دانشگاه براتون ميل ميزته و ميگه كه پولتون رو دريافت كردم.
    اگه سوال داشتين مطرح كنيد
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

Junior Member

سلام...
    حالا یه سوال مهم!!! اگه احیانا دانشگاه بخواد پولو پس بده این پروسه چی‌ می‌شه؟یعنی‌ چطوری پول دوباره به دست ما میرسه؟ بازم از طریقه صرافی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r.majdodin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای یک پروژه در مقطع دکترا در دانشگاه آیندهوون درخواست داده بودم. از من خواسته ام که یک هفته به آنجا بروم تا با هم آشنا بشویم ولی گفته اند که مخارج سفر را می دهند.
    فرمی را که می بینید داده اند تا مشخصات بانکم را پر کنم و برایشان بفرستم. اما من نمی دانم چه چیزی باید در فرم بنویسم. من در دو سه تا بانک ایرانی حساب دارم که نمی دانم مناسب است یا نه و آیا باید یک حساب ارزی باز کنم؟ مشکل تحریم بانکهای ایرانی هم هست.
    سلام
    سوال من در مورد بردن پول به هلند است.
    1. به نظر میرسد که برای پرداخت شهریه اولیه راهی بجز استفاده از صرافی ها نباشد. آیا اینطور است؟ آیا صرافی بانک سامان هم انجام میدهد؟
    2. هر دانشجو براساس قانون هلند همراه خودش حداکثر چقدر یورو میتواند وارد هلند کند؟

ممنون

منم admission گرفتم از دلفت و صفر كيلومترم ميخواستم ببينم اين پولو اگه بفرستي چجوري پس ميگيري چون صرافي فقط ميفرسته
    PEACE COMES WITHIN, DO NOT SEEK IT WITHOUT

Junior Member

یه سوال فوری
    من اینجا که پرس و جو کردم همشون میگفتن AMRO BANK بانک های ایرانو تحریم کرده و از طریق صرافی هم اونا فقط میتونن بفرستن دوبی و کارگزارشون تو دوبی به نام خودش پولو میفرسته به اون بانک! چون اونا اگه بفهمن این پول از ایران اومده ضبطش میکنن واسه همین به اسم ما نمی تونن بدن! که خوب اونجوری اصن معلوم نیس دلفت از کجا میخواد بفهمه این پولو کی داده!!! من میخواستم ببینم بچه هایی که امسال تا حالا پولو فرستادن چطور اقدام کردن؟ ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین