صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: انتقال پول | واریز شهریه | پرداخت Application fee دانشگاه های هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : واریز مبلغ شهریه دانشگاه دلف (ABN AMRO Bank)

كسي جديدا پول ريخته ؟ چقدر طول كشيده؟ چقدر كارمزد داده صرافي؟ آيا بانك abn amro هم كارمزد كم ميكنه؟
    PEACE COMES WITHIN, DO NOT SEEK IT WITHOUT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT - دانشگاه تبریز

پیش فرض پرداخت

نقل قول نوشته اصلی توسط samehr نمایش پست ها
    یه سوال فوری
    من اینجا که پرس و جو کردم همشون میگفتن AMRO BANK بانک های ایرانو تحریم کرده و از طریق صرافی هم اونا فقط میتونن بفرستن دوبی و کارگزارشون تو دوبی به نام خودش پولو میفرسته به اون بانک! چون اونا اگه بفهمن این پول از ایران اومده ضبطش میکنن واسه همین به اسم ما نمی تونن بدن! که خوب اونجوری اصن معلوم نیس دلفت از کجا میخواد بفهمه این پولو کی داده!!! من میخواستم ببینم بچه هایی که امسال تا حالا پولو فرستادن چطور اقدام کردن؟ ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید
    من در تاریخ 89/03/19 از طریق صرافی پول رو واریز کردم و بعد از 8 روز (89/03/27) دانشگاه دریافت پول رو تائید کرد. روال کار به این صورته که چون پرداخت شهریه است باید اسم دانشجو موقع پرداخت نوشته شه. بخاطر تحریم، این واریز باید از یه بانکی تو خود هلند صورت بگیره تا بتونین پول رو به همراه اسم خودتون بفرستین. خود صرافی ها در جریان هستن، فقط کافیه که بگین واسه ثبت نام دانشگاهه. اما خاطرتون باشه که این موضوع هزینه بر هست ولی متاسفانه چاره دیگه ای نیست. مثلا اون روز قیمت حواله هر یورو از دوبی 1262 تومان بود ولی از طریق هلند میشد 1268 تومان. کارمزد هم 30 یورو هستش. بانک AMRO از مبلغ دریافتی چیزی کم نمیکنه.

راستی، من که با کارمند های مالی Delft صحبت کردم بهم گفتن که deadline رسیدن پول رو تا 10 ژولای به تاخیر انداختن. روزهای چهارشنبه هم Financial Department دانشگاه تعطیله. این هم شماره تماسشونه: 3555-278-15-31+

I have sent money via exchanger15th June,and in the money order receipt from the bank section of payment detail, they have written my name( first letter and full family), reg number,and reason for payment. they have done it via internet banking in Dubai and they said that money will be deposited in ABN AMRO bank on 21 June latest. I will keep you posted about the result.

good luck

on 22th June I have recd confirmation of my money from TU-DELFT and it was not a problem.

ApplyAbroad Hero

سوال مهم
    چطور ميشه پول به هلند ببريم؟
    من دلفت نيستم البته. اونجا دانشگاهي برام حساب باز كرده ولي هنوز مشخصات حساب رو نداده. پول رو بايد نقدي برد؟ براي خرج زندگي و ... مي خوام نه شهريه.
    inactive account

please clarify your msg, this forum is about abn amro bank. anyway you said they have opened bank account for you over there but you didnt say that if you have money in it?or not? usually you send some deposit amount for them (university)that cover your expenses and they will put it in your bank account. like that you have your money even before you arrive at your city. but for arriving keep 1000 euro with you in your pocket untill you arrange your bank account and university registration,.
    thats all i know for now
    be happy

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | واریز شهریه | پرداخت Application fee دانشگاه های هلند و مسائل مرت

Guys please help me. I'm running out of time for the deadline of Tu Delft University. I have uploaded all the required documents except for the" Application fee". I have no idea how I would be able to pay the 100€ from Iran, pleaseeeeeeeee help meeeee, plzzzzzzzzz

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | واریز شهریه | پرداخت Application fee دانشگاه های هلند و مسائل مرت

دوستان کسی می دونه چه طور می شه به دانشگاهای هلند app fee پرداخت کرد؟ چون مثل دانشگاههای دیگه با کردیت نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tb_beautycare نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه چه طور می شه به دانشگاهای هلند app fee پرداخت کرد؟ چون مثل دانشگاههای دیگه با کردیت نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من نظر خودمو میدم دوست عزیز
    شما درست میگیذ این مشکل رو همه دارن تقریبا

یادمه قبل تر ها یکی از دوستان از طریق یه صرافی این کار رو کرده بود (ولی اینم بگم که یادمه با اون صرافی کلی مشکل پیدا کرد) ولی نهایتا پولش ترنسفر شد
    البته ایشون هزینه دانشگاه رو میخواست پرداخت کنه و نسبتا پول زیادی هم بود

حالا شما صرافی ها رو یه چک بکنید یا اینکه اگه کسی رو اینور میشناسید بگید اونا پرداحت کنند براتون
    اگه هم راه دیگه ای پیدا کردین همینجا لطفا اطلاع رسانیش کنید که دوستان بعد شما هم ازش استفاده کنند...

موفق باشید

Junior Member

ببخشید برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه Eindhoven باید از طریق بانک به شماره حسابی که دادن مبلغ واریز بشه. بعد یه سری اطلاعات هم باید در رسید بانکی نوشته بشه از اسم دانشجو تا شماره اپلیکیشن و آدرس و ... حالا اگر بخوایم کسی خارج از ایران این رو پرداخت کنه بانک این رسید رو بهش میده و خود بانک اطلاعات رو پر میکنه؟ اگر بخوایم از طریق صرافی از داخل اقدام کنیم چطور؟ کلا ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره از نحوه پرداخت این دانشگاه راهنمایی کنه.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین