صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: شیوه های تقویت مهارت خواندن و درک مطلب (مباحث کلی)

Global Moderator

Simon آواتار ها

Question شیوه های تقویت مهارت خواندن و درک مطلب (مباحث کلی)

كاربران گرامي

در اين تاپيك به بحث و بررسي در خصوص تقويت مهارت Reading بدون در نظر گرفتن آزمون خاصي ، خواهيم پرداخت.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bsc .mechanic.NIT Msc.mechatronic.tabriz university

پیش فرض پاسخ : شيوه هاي تقويت مهارت Reading بصورت كلي؟!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدمت همگی دوستان...بنده میخوام در برنامه ای که برای خودم میچینم یک مجموعه تقویت reading قرار بدم از دوستان میخوام بنده رو راهنمائی بفرمایند.نظرتون راجع به کتاب expanding reading skills چیه ؟ یه کتابشو دارم سطح اینترمدیت هست حالا این کتاب چندتا سطح داره؟کسی خبر نداره؟نظرتون راجع به مجموعه ی active وinside reading چیه ؟ ...بنده میخوام یک برنامه ی بلند مدت مثلاً 3ساله بچینم حالا توی این برنامه میخوام چند مجموعه ی تقویت Reading قرار بدم.لطفاً راهنمائیم کنید.
    ممنونم یاعلی

Junior Member

سلام به دوستان و آرزوی موفقيت برا همگی. با توجه به آزمون های آزمايشی تافل که دارم خودم کار می کنم متوجه شدم که تو قسمت reading مشکل دارم. دوستانی که اين قسمتو خوب نتيجه ميگيرن لطفا بگن روششون چيه و خواهشا تا حد امکان دقيق و با جزئيات کامل توضيح بدين. ممنون

Smile پاسخ : شيوه هاي تقويت مهارت Reading بصورت كلي؟!

For long-term preparation

Wikipedia, en.wikipedia.org
    Online newspapers, e.g. guardian.co.uk (BrE), nytimes.com (AmE), or any others
    Novels, your type, to me crime novels

Collocations, collocations and collocations! Always notice the words that generally come together, like the adj. prominent as in a prominent part/role/place/scientist/politician. You see, the word prominent generally means important but is used in those situations in particular
    ::Never say never::

Junior Member

بنظر من ریدینگ های کتاب دلتا را بخون تست هاش را هم حتی نمی خواد بخونی ولی هر ریدینگ را بصورت تکراری در هفته چند دور از روش بخون، من تافل اول 18 شد ریدینگم دفعه دوم با این تکنیک ساده شدم 26 و 3 هفته هم بیشتر وقت نگذاشتم روش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirarsi نمایش پست ها
    بنظر من ریدینگ های کتاب دلتا را بخون تست هاش را هم حتی نمی خواد بخونی ولی هر ریدینگ را بصورت تکراری در هفته چند دور از روش بخون، من تافل اول 18 شد ریدینگم دفعه دوم با این تکنیک ساده شدم 26 و 3 هفته هم بیشتر وقت نگذاشتم روش

اتفاقاً بنظر من اگه وقت کنه تستاشُ بخونه هم خیلی بهتره مخصوصاً اگه با زمان بندی و در شرایط امتحان باشه

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

با سلام
    ممنون میشم اگه در رابطه با نحوه ی درست کار کردن reading برای آزمون tofel راهنماییم کنید
    من در حال حاظر مشغول خواندن کتاب های select reading هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electronics

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

پگاه جان
    من 3 تا کتاب
    Building Skills for TOEFL
    Developing Skills for TOEFL
    Mastering Skills for TOEFL
    رو پیشنهاد می کنم. نمی دونم این کتاب ها توی بازار موجود هستند یا نه ولی من از اینترنت دانلود کردم
    فوق العاده هستند. همه تکنیک ها را کم کم و از Readingهای آسون به سخت شروع کرده، لغاتش رو معرفی کرده و برای خود تافل ه
    اگه پیداشون نکردی بگو من بهت بدمشون

نقل قول نوشته اصلی توسط PEGAH_CIVIL نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم اگه در رابطه با نحوه ی درست کار کردن reading برای آزمون tofel راهنماییم کنید
    من در حال حاظر مشغول خواندن کتاب های select reading هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران ژئوتکنیک

دوستان سلام

به نظر این بنده حقیر خواندن روزنامه و مجله به زبان انگلیسی بسیار میتونه در افزایش مهارت ریدنیگ مفید باشه

به نظر من یکی از بهترین منابع برای تقویت ریدینگ مجموعه ACTIVE Skills for Reading هست که منحصرا روی بحث ریدینگ کار کرده .
    البته مقداری هم به بررسی لغات پرداخته اما اصل کارش درک مطلب هست . این مجموعه شامل کتاب های Intro و ۱ و ۲ و ۳ و۴ هست که
    واقعا با تموم کردن این پنج تا کتاب هیچ مشکلی دیگه در درک مطلب ندارید . فقط میمونه به کار گیری تکنیک ها و روش های این کتاب روی
    متون دیگه ای که خودتون باید به صورت آزاد بخونید .
    بروشور این مجموعه رو که به صورت پی دی اف چهار صفحه ای هست پیوست میکنم :
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)