صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: شیوه های تقویت مهارت نوشتاری (مباحث کلی)

پیش فرض پاسخ : شیوه های تقویت مهارت نوشتاری (مباحث کلی)

منابع خوبی رو معرفی میکنم برا رایتینگ...
    grammar in use قرمز رنگ برا افراذ مبتدی....آبی برای سطح متوسط و سبز برای پیشرفته.
    کتاب paragraph
    کتاب writing که 1و2و3و...داره بر حسب سطح افراد
    ویرایش توسط adrian : July 25th, 2015 در ساعت 07:00 PM دلیل: ارائه لینک وب سایت حالت تبلیغاتی دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaes نمایش پست ها
    منابع خوبی رو معرفی میکنم برا رایتینگ...
    grammar in use قرمز رنگ برا افراذ مبتدی....آبی برای سطح متوسط و سبز برای پیشرفته.
    کتاب paragraph
    کتاب writing که 1و2و3و...داره بر حسب سطح افراد
    کتاب grammar in use در سطح پیشرفته رو من دارم ولی بنظرم اونجوری که باید کمک کننده باشه ، نیست ، علتشم اینه که گرامر یه حالتی داره که باید با تمرین و تکرار فراوان ملکه ذهن بشه ، اینکه بیای ریز به ریز بررسی کنی که فلان ساختار کجا استفاده میشه بنظرم نیاز نیست ، شاید برای کسی که رشته اش زبانه مفید باشه ، ولی برای کسانی که در حد خودشون میخوان زبان یاد بگیرن بنظرم ضرورتی نداره خوندن این کتاب... بیشتر باید متن خونده بشه تا ساختارهای زبانی ملکه ذهن بشه...

پیش فرض پاسخ : راهنمای دانشجویان برای نگارش متون انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    لینک اصلی خود سایت دیگه دانلود کنید
    اقا هیچکدوم از این لینک ها کار نمیکنه. اسم کتاب چیه؟ دوستان یه کتاب خوب معرفی کنین که واقعا کاربردی عملا به درد بخوره ، من نمیدونم grammar in use رو چرا تاکید میکنن دوستان؟ کتاب زیاد جالبی نیست (البته شاید برای یه فرد مبتدی خوب باشه ولی کسی که یه مقدار زبان بلده ...... چه عرض کنم....)

سلام به همه ی دوستان عزیز،

کتابای grammar in use بیشتر به درد صحبت کردن میخورن چون معمولاً ساختارهای ساده ای رو پوشش میدن که تو گفتار به کار میره ولی به نظر من که چندین کتاب گرامر رو تا حالا مطالعه کردم، کامل ترین کتاب گرامر Longman English Grammar هست که من تهیه کرده بودم و دیدم تمام ساختارهایی رو که برای نوشتن جمله های انگلیسی به کار میره، تک به تک توضیح داده. البته، من نمی دونستم که یه کتاب ورک بوک هم برای تمرین داره که در صورت استفاده از هر دو کتاب واقعاً می تونین نویسنده ی خوبی بشین. البته، همونطور که همه تون احتمالاً قبول دارین، زبان خیلی فراره و باید دائم تمرین بشه. به همین دلیل، علاوه بر خوندن کتاب های گرامر، هر چی بیشتر تو زمینه ی مورد نظر خودتون مطالعه کنین و کلمه ها و اصطلاحاتش رو تو دیکشنری چک کنین و یاد بگیرین، به صورت ناخودآگاه وقتی شروع به نوشتن می کنین، ذهنتون سوییچ می کنه به سبک نوشتن انگلیسی و متنی که می نویسین بیشتر شبیه متن های نیتیوها (بومی های انگلیسی زبان) میشه نه اینکه شبیه جمله های فارسی باشه که ظاهرش به شکل انگلیسی در اومده باشه.

امیدوارم چیزایی که گفتم کمک کننده باشه. سؤال دیگه ایم بود بفرمایین در خدمت هستیم.
    پاینده و سلامت باشین.

Junior Member ali_tk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iman01 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز، من تقریبا 4 ماه میشه دارم انگلیسی میخونم ( کلاس خصوصی رفتم (البته مکامله)، چند کتاب هم به توصیه دوستان تهیه کردم) ولی نتیجه دلخواه رو نگرفتم.
    مهمترین نیاز من رایتینگ است، ساختارهای انگلیسی مهمترین مشکل من است. ( دامنه لغات و ... به مرور میتونم تقویت کنم).
    واقعا موندم چکار کنم، کم کم دارم نامید میشم و انگیزه خودم رو از دست میدم.
    لطفا اگه کتابی هست که ساختارهای انگلیسی رو از پایه میتونه اموزش بده معرفی کنید.
    من تا اخر شهریور وقت دارم که به تسلط نسبی در رایتینگ برسم پس خیلی خیلی به کمکتون نیاز دارم.
    با تشکر

پی نوشت: کتاب Grammar in use در ایران به فارسی ترجمه شده است؟
    در جواب پی نوشتتون بگم که بله نسخه دوزبانه(فارسی و انگلیسی) در بازار موجود است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد معادل لغات ، گرامر زبان انگلیسی و معادل انگلیسی جملات

سلام اگر بخواهم رایتینگم به زبان انگلیسی و همون nativeنزدیک تر بشه چه روشی پیشنهاد می کنید،؟

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد معادل لغات ، گرامر زبان انگلیسی و معادل انگلیسی جملات

نقل قول نوشته اصلی توسط Prestarr نمایش پست ها
    سلام اگر بخواهم رایتینگم به زبان انگلیسی و همون nativeنزدیک تر بشه چه روشی پیشنهاد می کنید،؟
    سلام،

زیاد متن علمی بخون + زیاد لکچر گوش بده تا کاملا با تفکر انگلیسی آشنا بشی یا به عبارت دیگه اون حس فارسی از جملات انگلیسی شما از بین بره. بعد هم نوشتن و تمرین زیاد. فراموش نشه تمرین و نوشتن بدون اصلاح و نظارت مداوم بر روند پیشرفت بی فایده هستش.

Junior Member

اگر ممکن هست اسم کتاب رو بزارید.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد معادل لغات ، گرامر زبان انگلیس

نقل قول نوشته اصلی توسط Prestarr نمایش پست ها
    سلام
    برای رایتینگ باید اول خوب بشنوی ببینی بعد بنویسی
    یعنی اول باید ورودی خوبی داشته تا خروجی خوبی داشته باشید
    http://www.applyabroad.org/forum/for...hp?395-Writing
    این لینکه که من ÷یدا کردم
    مصطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed6244 نمایش پست ها
    اگر ممکن هست اسم کتاب رو بزارید.
    ممنون
    سلام
    رایتینگ های بارونز برای تافل ( Barron's Writing for the TOEFL iBT 3ed+ Audio )

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)