صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: شیوه های تقویت مهارت نوشتاری (مباحث کلی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : شیوه های تقویت مهارت نوشتاری (مباحث کلی)

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaes نمایش پست ها
    منابع خوبی رو معرفی میکنم برا رایتینگ...
    grammar in use قرمز رنگ برا افراذ مبتدی....آبی برای سطح متوسط و سبز برای پیشرفته.
    کتاب paragraph
    کتاب writing که 1و2و3و...داره بر حسب سطح افراد
    کتاب grammar in use در سطح پیشرفته رو من دارم ولی بنظرم اونجوری که باید کمک کننده باشه ، نیست ، علتشم اینه که گرامر یه حالتی داره که باید با تمرین و تکرار فراوان ملکه ذهن بشه ، اینکه بیای ریز به ریز بررسی کنی که فلان ساختار کجا استفاده میشه بنظرم نیاز نیست ، شاید برای کسی که رشته اش زبانه مفید باشه ، ولی برای کسانی که در حد خودشون میخوان زبان یاد بگیرن بنظرم ضرورتی نداره خوندن این کتاب... بیشتر باید متن خونده بشه تا ساختارهای زبانی ملکه ذهن بشه...

پیش فرض پاسخ : شیوه های تقویت مهارت نوشتاری (مباحث کلی)

نکته جالب توجه این است در ابتدای امر نوشتن دشوار است
    ولی با مرور زمان در ذهن کاملا جای گیر میشود
    دانش را با نوشتن فرا بگیرید
    خودم یه سررسید پر نوشتم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد معادل لغات ، گرامر زبان انگلیسی و معادل انگلیسی جملات

سلام اگر بخواهم رایتینگم به زبان انگلیسی و همون nativeنزدیک تر بشه چه روشی پیشنهاد می کنید،؟

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد معادل لغات ، گرامر زبان انگلیسی و معادل انگلیسی جملات

نقل قول نوشته اصلی توسط Prestarr نمایش پست ها
    سلام اگر بخواهم رایتینگم به زبان انگلیسی و همون nativeنزدیک تر بشه چه روشی پیشنهاد می کنید،؟
    سلام،

زیاد متن علمی بخون + زیاد لکچر گوش بده تا کاملا با تفکر انگلیسی آشنا بشی یا به عبارت دیگه اون حس فارسی از جملات انگلیسی شما از بین بره. بعد هم نوشتن و تمرین زیاد. فراموش نشه تمرین و نوشتن بدون اصلاح و نظارت مداوم بر روند پیشرفت بی فایده هستش.

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد معادل لغات ، گرامر زبان انگلیس

سلام
    برای رایتینگ باید اول خوب بشنوی ببینی بعد بنویسی
    یعنی اول باید ورودی خوبی داشته تا خروجی خوبی داشته باشید
    http://www.applyabroad.org/forum/for...hp?395-Writing
    این لینکه که من ÷یدا کردم
    مصطفی

Junior Member

من خودم چند وقت پیش برای امتحان آیلتس آماده میشدم مجبور بودم نمره 7 بگیرم. تو اینترنت چرخیدم یکم و پرسجو کردم یه سایت پیدا کردم به اسم آرمانی که ماله ایمان مافی هستش که خودش اگزمینره.
    کورس های آنلاین دارن که تو ایرسافام هم ارایه میشه. برای تقویت رایتینگ خیلی خوب بود کاملا رایتینگ منو زیرو رو کرد و از اون حالت فارسیو به انگلیسی ترجمه کردن در اومدم.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)