نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: چگونگی پذیرش در مقطعِ کارشناسی ارشد برای دانش آموختگانِ رشته ی ادبیات فارسی

Junior Member

پیش فرض چگونگی پذیرش در مقطعِ کارشناسی ارشد برای دانش آموختگانِ رشته ی ادبیات فارسی

سلام به همگی عزیزان .

سئوالی داشتم که ممنون می شم دوستان مطلع راهنمایی کنن . می خواستم بدونم شخصی که مدرک لیسانیس ادبیات فارسی داره در چه رشته هایی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاههای آمریکا می تونه پذیرش بگیره ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پذیرش در مقطعِ کارشناسی ارشد برای دانش آموختگانِ رشته ی ادبیات فارسی

درود بر همه دوستان
    می شود راهنمایی بفرمایید:
    من ارشد ادبیات فارسی خوانده ام رزومه ام هم بد نیست
    آیا امکان پذیرش در دکتری در دانشگاهی امریکایی یا اروپایی با فاند
    برای من فراهم است یا نه!
    صادقانه بشینم همیجا بخونم یا تمام تلاشم را بکنم برای خارج؟
    مرسی از همرایی تان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پذیرش در مقطعِ کارشناسی ارشد برای دانش آموختگانِ رشته ی ادبیات فارسی

سلام البته در بخشی دیگر از این فروم برایتان پیغام گذاشته ام اما با ارشد ادبیات فارسی راه به جایی نمی برید مگر با نمره زبان عالی و جی آر ای بالا و چند مقاله چاپ شده در ژورنال های خارجی اما شاید بتوانید در رشته زبان شناسی موفق تر باشید اما گرفتن دکترای این رشته در ایران واقعا کار بیهوده ای است و راه به جایی نمی برد

Junior Member

سلام من فوق لیسانس ادبیات فارسی دارم. دو تا مقاله علمی پژوهشی دارم و چندین مقاله در مجلات دیگه. به نظر شما می تونم توی رشته ی های دیگه ای مثل زبان شناسی شرق شناسی یا ... ادامه تحصیل بدم. می شه کمکم کنید؟

Junior Member

سلام و احترام خدمت عزیزان

بنده سی سالمه و سال 92 با مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه دولتی کاشان فارغ التحصیل شدم. الان تصمیم دارم برای ادامه ی تحصیل به خارج از کشور برم و بعد از تحصیل قصد کار و اقامت دارم و کشورهای مورد نظرم بیشتر کانادا و آمریکا هست. با موسسه های زیادی مشورت کردم و اکثرا گفتن که باید تغییر رشته بدی و مستر مجدد بخونی که این بخاطر شرایط سنیت امکان پذیر نیست و یا اینکه اگر بخوای دکترا بخونی باید رشته ی شرق شناسی یا زبان شناسی بخونی که اونا هم بازار کاری ندارن و در آخر اینکه به طور کل ناامیدم کردن

الان سوالم از شما اینه که من برای ادامه تحصیل در خارج از کشور باید چه کنم؟؟چه رشته ای و چه مقطعی و کدوم دانشگاهها و کدوم کشورها رو میتونم اقدام کنم و در کل اینکه آیا اصلا شانسی دارم یا خیر؟؟؟؟
    معدل لیسانسم 15/94 و ارشدم 17/30/یک کتاب و چند مقاله همایشی و 1مقاله علمی پژوهشی دارم و یک مقاله isi هم دارم کار میکنم زبان انگلیسی هم هنوز مدرک ندارم...
    ازتون خواهش میکنم کمکم کنید خیییلی نا امید و مستاصل هستم و شدیییدا به مشاوره و راهنماییتون نیاز دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)