صفحه 1 از 145 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Junior Member

پیش فرض پیک آپ ویزا از آنکارا

با سلام
    شما شخصی‌ رو میشناسید که پاسپورت‌ها رو برای پیک آپ ویزا ببره آنکارا؟ من تازه ایمیل دریافت کردم که پاسپورت رو ببرم آنکارا، ولی‌ مثل اینکه میشه شخص دیگری هم به جای من ببره،اگر فرم اجازه نامه را امضا کنم
    ویرایش توسط M1KE : March 23rd, 2013 در ساعت 03:13 PM

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : پیک آاپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

دوستان در سایت پارس کانادا نوشته بود ایرانی که در مجلس کانادا نماینده است (رضا مریدی) از وزیر خواسته که تمهیداتی برای آسان تر شدن دریافت ویزا از طریق آنکارا بیندیشه و یه کاری کنه که سفر به آنکارا برای دریافت ویزا حذف بشه ، مثلا از طریق پست دیپلماتیک پاسپورتهای متقاضیان پذیرفته شده ویزا توسط سفارت در تهران به آنکارا ارسال بشه اونم گفته بود بررسی می کنم همچنین گفته بوده که حداکثر تا 2% از متقاضیان برای مصاحبه دعوت میشن. بنابراین به نظر میرسه در حال حاضر سفر به ترکیه برای ویزا اجباریه! در ضمن مگه شما فرم نماینده رو همراه مدارک ارسال نکردید؟!

لینک : http://www.parscanada.com/_2216?utm_source=MailingList&utm_medium=email&utm_ campaign=May+12%2C+2012-+%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D8%B4 %D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87+97
    ویرایش توسط __nikolas__ : May 18th, 2012 در ساعت 12:49 PM
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    دوستان در سایت پارس کانادا نوشته بود ایرانی که در مجلس کانادا نماینده است (رضا مریدی) از وزیر خواسته که تمهیداتی برای آسان تر شدن دریافت ویزا از طریق آنکارا بیندیشه و یه کاری کنه که سفر به آنکارا برای دریافت ویزا حذف بشه ، مثلا از طریق پست دیپلماتیک پاسپورتهای متقاضیان پذیرفته شده ویزا توسط سفارت در تهران به آنکارا ارسال بشه اونم گفته بود بررسی می کنم همچنین گفته بوده که حداکثر تا 2% از متقاضیان برای مصاحبه دعوت میشن. بنابراین به نظر میرسه در حال حاضر سفر به ترکیه برای ویزا اجباریه! در ضمن مگه شما فرم نماینده رو همراه مدارک ارسال نکردید؟!

لینک : http://www.parscanada.com/_2216?utm_source=MailingList&utm_medium=email&utm_ campaign=May+12%2C+2012-+%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D8%B4 %D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87+97
    وقتي هنوز مشخص نيست كه كي ميتونه جاي ادم بره، فرم رو چجوري پر كنيم؟ درضمن لازم نيست فرم representative همراه مدارك ارسال بشه. ميشه همون موقع پاس ريكوست شدن هم فرم رو داد دست نماينده
    Difficult takes a day, impossible takes a week

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    وقتي هنوز مشخص نيست كه كي ميتونه جاي ادم بره، فرم رو چجوري پر كنيم؟ درضمن لازم نيست فرم representative همراه مدارك ارسال بشه. ميشه همون موقع پاس ريكوست شدن هم فرم رو داد دست نماينده

اگه راهنماهای پر کردن فرم ها رو خونده باشین متوجه میشین که علاوه بر اینکه نماینده میتونه برای دریافت یا تحویل مدارک به سفارت رجوع کنه همه مکاتبات هم با ایشان انجام میشه و همچنین وجود گزینه فرم نمایندگی در فرم چک لیست مدارک( IMM5484E) گواهی هستند بر اینکه لازم است فرم نمایندگی همراه مدارک ارسال بشه. اگه ارسال نشده باشه من نمیدونم چطور میشه ثابت کرد که واقعا کسی که فرم امضا شده در دستشه نماینده شما هست و سفارت قبول میکنه یا نه ، چون اون موقع تنها راهی که برای اثبات میمونه مطابقت دادن امضای فرم نمایندگی با امضای بقیه فرمهاست ، به نظر بعید میرسه اینقدر وقت بگذارن.

شما وقتی میخواین مدارک رو بفرستین اگه مشکل پر کردن فرمها رو داشته باشین و همچنین پیگیری مدارک و نامه نگاری و ... حتما یک نفر دیگه رو معرفی می کنید ، البته برای شما که (احتمالا) مدارکتون رو برای سفارت در تهران ارسال کردین پیش بینی سفر به آنکارا ممکن نبوده ، ولی به نظر نمیرسه سفارت استثنائی قائل بشه. البته من توی فروم می خوندم که برخی از دوستان میگفتن سفارت در تهران اصلا به این کارها کار نداشته و هر کس پاسپورت رو میبرده مهر ویزا رو می زده!
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

Junior Member vamosn آواتار ها

اگه راهنماهای پر کردن فرم ها رو خونده باشین متوجه میشین که علاوه بر اینکه نماینده میتونه برای دریافت یا تحویل مدارک به سفارت رجوع کنه همه مکاتبات هم با ایشان انجام میشه و همچنین وجود گزینه فرم نمایندگی در فرم چک لیست مدارک( IMM5484E) گواهی هستند بر اینکه لازم است فرم نمایندگی همراه مدارک ارسال بشه. اگه ارسال نشده باشه من نمیدونم چطور میشه ثابت کرد که واقعا کسی که فرم امضا شده در دستشه نماینده شما هست و سفارت قبول میکنه یا نه ، چون اون موقع تنها راهی که برای اثبات میمونه مطابقت دادن امضای فرم نمایندگی با امضای بقیه فرمهاست ، به نظر بعید میرسه اینقدر وقت بگذارن.

شما وقتی میخواین مدارک رو بفرستین اگه مشکل پر کردن فرمها رو داشته باشین و همچنین پیگیری مدارک و نامه نگاری و ... حتما یک نفر دیگه رو معرفی می کنید ، البته برای شما که (احتمالا) مدارکتون رو برای سفارت در تهران ارسال کردین پیش بینی سفر به آنکارا ممکن نبوده ، ولی به نظر نمیرسه سفارت استثنائی قائل بشه. البته من توی فروم می خوندم که برخی از دوستان میگفتن سفارت در تهران اصلا به این کارها کار نداشته و هر کس پاسپورت رو میبرده مهر ویزا رو می زده!
    یه اسکن امضا شده از فرمrepresentative در جواب پاس ریکوئست به ایمیل سفارت فرستاده بشه و وکیل موقع مراجعه همون رو نشون بده فکر نکنم مشکلی‌ باشه

كاملا درس ميگي. اما مسئله اينه كه تا جايي كه يادمه يه جايي اواخر فرم representiive يه گزينه اي داره كه گفته: if you have not already submitted the form... البته من مدتها قبل فرم رو نيگا كردم. اما خوب وجود همچين جمله اي نشون ميده حتما يه راهكاري هست. البته منطقيش هم همينه، چون ادم از ٤ ماه قبل نميدونه كه ميتونه خودش بره يا نه. شايد يه مشكل غيرمترقبه اي پيش بياد واسه يكي
    Difficult takes a day, impossible takes a week

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

با توجه به این جمله در سایت سفارت:
    Keep in mind that you will be able to authorize any individual to come to Ankara to submit and collect your passport on your behalf.
    شما در هر مرجله ای که باشید، میتونید یک نماینده برای فرستادن یا پیک آپ پاسپورت با پر کردن فرم IMM5476E معرفی کنید. انتخاب وکیل برای انجام پروسه با معرفی نماینده برای دریافت ویزا فرق داره.

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

بچه ها این قسمت مربوط به پیکاپ ویزا که برای من ارسال شده به همراه پاس ریکوئست

You are requested to submit your passport(s) no later than 60 days from the date of the present notification. Failure to do so may result in the refusal of your application.

Only you or someone you authorise may submit/pick up your passport/visa. This authorised person must present the letter of authorisation below and their own passport.

Sincerely,
    Immigration Section

Letter of Authorisation

I, , with file number _________________ hereby authorise ____________________ to collect my Canadian visa(s) and/or submit/collect other documents related to my application from the Embassy of Canada in Ankara on my behalf. This authorised person is a _____________ citizen and will present his/her passport number _______________.

Signature of Applicant: ____________________________ Date: _____/_____/_____
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

آقا تبریک فراوان. شاید ماها به اندازه شما خوشحالیم که جوابتون اومده. نشون میده که کلان علائم حیات تو سفارت دیده می شه.
    توی خیابون ویلا اگه بری چندتا آژانس هستند که کار پیک آپ و انجام میدن، ولی آمارم واسه سفارت امریکاست. چون قضیه کانادا چیزه جدیدیه و هیچ آژانسی تا حالا انجامش نداده، شما حتما بایس بری از تک تک آژانس ها بپرسی. من اگه جای شما بودم، دوباره می رفتم خ ویلا با تک تک آژانس ها می حرفیدم. چوا اولین باره بایس واسشون توضیح بدی.
    اشالاه که این استپ آخر هم به خیر بگذره و ویزا بدستتون برسه. بازم تبریک فراوان

Junior Member

این پیام رو ندیده بودم فکر کنم جدیدا گداشتن توی سایت، خیال همه رو راحت که نه، ناراحت کردن:
    http://www.canadainternational.gc.ca...nu_id=3&view=d
    Please Note: The Visa Section in Tehran is closed and will no longer facilitate passport shipping from Iran to other Canadian Immigration Sections. When your application is approved and ready for visa issuance, the letter requesting your passport will provide all the information on how and where to submit

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)