صفحه 129 از 145 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم 3 روز پیش به همراه همسرم در باکو بایومتریک رو انجام دادیم خیلی هم عالی بود ظرف یک ربع هم انگشت نگاری و چهره نگاری رو انجام دادن. از نظر هزینه هم کمتر از کشورهای دیگه هست که برای بایومتریک از طرف سفارت کانادا معرفی شدن
    نکته قابل توجه اینجا بود که از دفتر وک باکو سوال کردیم که حتما باید پیک آپ ویزا از آنکارا انجام بشه و حتما باید پاسپورت هارو آنکارا بفرستیم با آژانس؟ جواب دادن که از هر دفتری که شما بایومتریک انجام دادین میشه پیک آپ ویزا کرد و پاسپورت هارو هم به همون دفتر وک برای پیک آپ ویزا فرستاد بدون پرداخت هزینه اضافه ای. فقط به یه آژانس معتبر وکالت نامه میدین که پاسپورت ها رو بیاره دفتر وک یا همون جایی که بایومتریک انجام دادین.
    این مطلب رو برای دوستای عزیزی که این سوال مثل خودم تو ذهنشون بود رو اینجا قرار دادم.
    ایشاله که همه موفق باشین
    سلام دوست عزیز. لطف میکنید اطلاعات آژانسی که یاهاش رفتید باکو برای من بفرستید. ممنون

Junior Member

سلام
    کسی هست که بخواد برای هفته آینده بره آنکارا و بتونه ویزای من رو هم پیک آپ کنه ؟

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. لطف میکنید اطلاعات آژانسی که یاهاش رفتید باکو برای من بفرستید. ممنون
    سلام دوست عزیز پیام خصوصی براتون فرستادم چک کنید لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Controller نمایش پست ها
    مواردي كه اعلام كردم منتج از تجربه ي چندين ساله بخاطر فعاليت در خصوص اخذ ويزاي كانادا مي باشد.
    از اونجاييكه مسئول هماهنگي دريافت ويزا براي همكاران و مديران سازمان خودمون هستم، چندين ساله كه تمام اقدامات از اپلاي تا دريافت ويزاي كانادا بعهده بنده هستش. بخاطر همين تا جاييكه بتونم كمكي باشم، خوشحال مي شم در خدمت هموطنان عزيز باشم.
    من تقريبا هر فصل جهت دريافت ويزا به آنكارا مي رم. بعنوان مثال، سه شنبه اين هفته (18 خرداد) عازم آنكارا هستم تا 5 تا ويزاي جديد رو دريافت كنم و چهارشنبه يا پنج شنبه بر مي گردم.
    طي اين چند سال، كل اين مسيرها رو رفتم و تصور مي كنم به خيلي از اطلاعات مورد نياز آگاهي دارم. با اين حال، ممكنه برداشت هاي غلط هم داشته باشم كه اميدوارم دوستان مطلع لطف كنند و راهنمايي بفرمايند.
    سلام من پنجشنبه 28 اردیبهشت باید به مونترال پرواز کنم آیا راهی هست که چهارشنبه 27 اردیبهشت ویزای موقت توریستی کانادا را بگیرم. آیا اگه خودم زودتر برم دو روزه میشه از آنکارا گرفت و آیا باید واک برم یا سفارت. خیلی متشکرم

دوستان گرامی درود برهمه
    من نامه مربوط به پیک آپ ویزا رو در اکانت gc key برای مادرم دریافت کردم. برای پیک آپ چه مدارکی باید بدم به آژانس؟ چون هیچ نامه معرفی نماینده برام ارسال نشده از سفارت فقط نامه ارسال اصل پاسپورت رو دارم. در ضمن کدوم آژانس رو توصیه می کنند دوستان به لحاظ 1-اطمینان 2- زمان 3- قیمت؟
    سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوستان گرامی درود برهمه
    من نامه مربوط به پیک آپ ویزا رو در اکانت gc key برای مادرم دریافت کردم. برای پیک آپ چه مدارکی باید بدم به آژانس؟ چون هیچ نامه معرفی نماینده برام ارسال نشده از سفارت فقط نامه ارسال اصل پاسپورت رو دارم. در ضمن کدوم آژانس رو توصیه می کنند دوستان به لحاظ 1-اطمینان 2- زمان 3- قیمت؟
    سپاسگزارم
    همون نامه پیک آپ ویزا را به همراه پاسپورت بدین آژانس

سلام دوستان
    من پدر و مادرم رو گفتن که پاسپورتشون رو بفرستن. انگشت نگاری رو تو دفتر استانبول انجام دادن. برای پیکاپ ویزا، باید رفت سفارت کانادا تو آنکارا یا همون دفتری که توش انگشت نگاری انجام شده؟ بعد اطلاعی دارین که معمولا چقدر طول میکشه؟ تو یک روز میشه پیکاپ کرد که صبح برن شب برگردن؟
    ممنون میشم اگه آزانس خوب با قیمت ارزون میشناسین برام پیام خصوصی کنید.
    خیلی ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان
    من بایومتریکز رو در ارمنستان انجام دادم. دیروز بعد از حدود سی روز از انجام بیومتریکز، پاس ریکوئست شدم. حالا پاسپورت رو باید به وک ارمنستان بفرستم؟

در رابطه با اینکه اگه بیومترکز رو جایی غیر از وک آنکارا انجام بدیم آیا برای گرفتن ویزا هزینه اضافی باید پرداخت کنیم هم طبق سایت vsf global هزیننه اضافی نیاز نیست:
    http://www.vfsglobal.ca/Canada/Armen...ce_Charge.html

Note: If you need to provide your biometrics, the biometric fee of $85 CAD covers the CVAC service charge for application handling.

Junior Member

سلام دوستان
    من 20 روز پیش تو وک استانبول بایومتریک تست انجام دادم و دو روز پیش ایمیل پاس ریکئست برام اومد
    کسی هست بخواد بره استابول تا واسه پیکپ ویزا (خودم و همسر و پسرم ) با هم توفق کنیم ؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    لطفا اگر امکان داره بهترین آژانس رو برای پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا رو در پیغام خصوصی به بنده معرفی کنید؟
    شرکتی که خودتون باهاش کار کرده باشید و راضی بوده باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)