صفحه 10 از 145 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

پیش فرض پاسخ : پیک آاپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

درود بر همه دوستان
    من بعد از تحقيقاتي که از آژانس هاي تهران انجام دادم (البته به صورت محدود) متوسط قيمت براي نفر اول 150 دلار بود و بعد به ازاء هر نفر 50 دلار اضافه مي شد و از طرفي تاکيد کردند که حداقل دو هفته طول ميکشه و از آنجاييکه من شهرستان هستم و حدس زدم با توجه به اينکه آژانس هاي شهرستان ها هميشه با يه آژانس توي تهران کار ميکنن و حتما بالا سري بر ميدارن(با توجه به تجربه گرفتن ويزا در يک سفر) ديگه سراغ آژانس هاي شهر خودم نرفتم و من با توجه به داشتن سه پاسپورت و با توجه به قيمت دلار آزاد تصميم گرفتم که خودم براي گرفتن ويزا بروم. براي همين يه تور سه شبه و چهار روزه با پرواز ماهان گرفتم که تقريبا معادل هزينه pick up هست. به چهار دليل 1- عدم تحويل پاسپورت به افرادي که نميشناسم 2- سرعت در دريافت ويزا 3- تحويل يک نامه به همراه پاسپورت ها به سفارت و اطمينان از نحوه انجام صحيح کار 4- يک مسافرت براي تمدد اعصاب

در هر صورت من دوشنبه صبح هفته آينده پرواز دارم اگر کسي نياز به Pick up ويزا داشت درخدمت هستم.
    دريافت مدارک در سيدني: 14-10-2010 *برداشت پول :25-10-2010 * فايل نامبر : 09-02-2011 *(RBOV) دريافت مدارک در دمشق : 04-03-2011 * In process:ء 13-04-2011* دريافت مدارک درخواستي در دمشق: 28-04-2011* ايميل مديکال،لندينگ في و ع.س.پ : 21-12-2011* دريافت مديکال در پاريس:16-01-2012 و لندينگ في 19-01-2012*اضافه شدن لاين مديکال:28-01- 2012* نقد شدن لندينگ في:13-04-2012* پاس ريکوئست:09-11-2012

Member meandcanada آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer/ Tehran Polytechnic

سلام
    دوستان با اطلاعات دوستي كه چند روز پيش آنكارا بود من فهميدم هزينه ي رفتن به آنكارا حدود يك ميليون درمياد .من ميخواستم بدونم چرا شما دوستان چهار پنج نفري جمع نميشيد يكيتون بره و در هزينه ها سهيم بشيد؟ نفري دور و بر 200 300 تومن ميافته و مطمئن تر هم هست.؟!
    CIO receipt: May 2011, WARSAW In process: Sep 2011, Medical : Jan 2012
    Pass copies+ proof of fund+ Landing fee : Oct 2012
    and... finally... pass request July 2013

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meandcanada نمایش پست ها
    سلام
    دوستان با اطلاعات دوستي كه چند روز پيش آنكارا بود من فهميدم هزينه ي رفتن به آنكارا حدود يك ميليون درمياد .من ميخواستم بدونم چرا شما دوستان چهار پنج نفري جمع نميشيد يكيتون بره و در هزينه ها سهيم بشيد؟ نفري دور و بر 200 300 تومن ميافته و مطمئن تر هم هست.؟!
    اگر دو نفر با هم برن، با نفری 650 تومن می شه تور گرفت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

سلام خدمت دوستان.چند تا سئوال داشتم وممنون میشم پاسخ بدین.
    ویزا داخل پاسپورت چسبونده میشه؟
    پاسپورت حداقل باید چقدر اعتبار داشته باشه؟
    بعد از فرستادن کپی پاس و قیل از گرفتن ویزا میشه اقدام به تعویض پاسپورت کرد؟
    كد رشته 3112. ارسال به كانادا آپريل 2009. فايل نامبر اول آپريل2009. ارسال به دمشق آگوست 2009. فايل دوم سپتامبر 2009.مدیکال جون2012.کپی پاس نوامبر 2012

Junior Member SHATERI آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    اگر دو نفر با هم برن، با نفری 650 تومن می شه تور گرفت
    سلام دوستان،من هم موافقم ،چند روز پیش از آژانس الی گشت واقع در خ ترکمنستان سئوال کردم گفتندبا پرواز ماهان و هتل سیاو یکشنبه ها رفت و پنجشنبه ها برگشت) برای سینگل 950 هزار تومان و برای دبل 750 هزار تومان درمی آید. حال بنظر من دوستانی که این روزها برای ویزا به آنکارا می روند بهتر است حداقل گزینه دبل را انتخاب کنند. اگر بیشتر باهم هماهنگ کنیم بهتر است.
    NOC: 2121, File Number: 20 JULY2011, Medical Done: 20JAN2012,Copy of PassportsReceived: 30 OCT2012, Pass Request: 23NOV2012 LANDING IN VANCOUVER : 25DEC2012

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SHATERI نمایش پست ها
    سلام دوستان،من هم موافقم ،چند روز پیش از آژانس الی گشت واقع در خ ترکمنستان سئوال کردم گفتندبا پرواز ماهان و هتل سیاو یکشنبه ها رفت و پنجشنبه ها برگشت) برای سینگل 950 هزار تومان و برای دبل 750 هزار تومان درمی آید. حال بنظر من دوستانی که این روزها برای ویزا به آنکارا می روند بهتر است حداقل گزینه دبل را انتخاب کنند. اگر بیشتر باهم هماهنگ کنیم بهتر است.
    با نصف حرفهای شما موافقم و با نصفش نه یعنی البته با صحبتهای الی گشت مخالفم
    من با الی گشت رفتم. هفته پیش. دو نفر، هتلمون هم از سیاو گرونتر بود. شد نفری 675 تومن. هتل سیاو را به ما می داد 650
    ولی باز هم می گم، دو نفری برید بهتره ارزونتر در میاد

Junior Member SHATERI آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    با نصف حرفهای شما موافقم و با نصفش نه یعنی البته با صحبتهای الی گشت مخالفم
    من با الی گشت رفتم. هفته پیش. دو نفر، هتلمون هم از سیاو گرونتر بود. شد نفری 675 تومن. هتل سیاو را به ما می داد 650
    ولی باز هم می گم، دو نفری برید بهتره ارزونتر در میاد
    سلام ،قیمتها از امروز متاًسفانه بالاتر رفته.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    NOC: 2121, File Number: 20 JULY2011, Medical Done: 20JAN2012,Copy of PassportsReceived: 30 OCT2012, Pass Request: 23NOV2012 LANDING IN VANCOUVER : 25DEC2012

نقل قول نوشته اصلی توسط ali rad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.چند تا سئوال داشتم وممنون میشم پاسخ بدین.
    ویزا داخل پاسپورت چسبونده میشه؟
    پاسپورت حداقل باید چقدر اعتبار داشته باشه؟
    بعد از فرستادن کپی پاس و قیل از گرفتن ویزا میشه اقدام به تعویض پاسپورت کرد؟
    1- بله، به صورت یک برچسب تک صفحه ای
    2- 6 ماه
    3- گرفتن پاسپورت جدید، حداقل 2 ماه وقت می برد. من نمی دانم که می شود بعد از فرستادن کپی پاسپورت آن را عوض کرد یا نه، ولی بعد از گرفتن ویزا، می توانید پاسپورت نو بگیرید و با همان ویزای الصاقی در پاسپورت قدیمی و همراه داشتن پاسپورت جدید، سفر کنید.
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

سلام ما دیشب ایمیل پاس رکوئست رو دریافت کردیم ایا شما در این زمینه نیز می توانید له ما کمک کنید برای بردن پاسپورت

در ضمن یه سوال دیگه داشتم اون 30 دلاری که در نامه پ ر زده چیه وچطور باید اونو واریز کنبم
    ارسال مدارک 22 فوریه 2011/دریافت فایل نامبر 17 ژوئیه 2011/نامه انتظار به مصاحبه 19 نوامبر 2011/نامه دعوت به مصاحبه17 دسامبر 2011/تاریخ مصاحبه 8 فوریه 2012/رشته شیمی 12 امتیازی

نقل قول نوشته اصلی توسط sheri56 نمایش پست ها
    در ضمن یه سوال دیگه داشتم اون 30 دلاری که در نامه پ ر زده چیه وچطور باید اونو واریز کنبم
    اون 30دلار برای پاسپورت هایی هست که
    1-اخیرا تمدید شدند و شماره جدیدشون به سفارت اعلام نشده(یعنی در فاصله آپدیت یا مدیکال تا پاس ریکوئست پاسپورتتون رو تمدید کرده باشین) و یا
    2-پاسپورت هایی که ویزای کانادا در اونها هست ولی اون شخص هنوز وارد کانادا نشده و مهلت پاسپورتش تموم شده و باید تمدید کنه. بنابراین 30 دلار پرداخت میکنه و ویزای کانادا در پاسپورتش زده میشه
    امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)