صفحه 101 از 145 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

دوستانی, مادر من قبلا یک بار کانادا آمدند اما اون موقع انگشت نگاری لازم نداشتند, دوباره میخواهند برای ویزا اقدام کنند, سوال من اینه که پروسه انگشت نگاری چقدر طول میکشه و همچنین چقدر فاصله زمانی هست بین روزی که انگشت نگاری انجام میشه و وقتی که ویزا صادر میشه ؟ حدوده چند روز هست یا بیشتره ؟ امکانش هست که همونجا بمونند و پاسپورت اشون رو با ویزا بگیرند یا اینکه اصلا معلوم نیست که چقدر طول میکشه تا ویزا صادر بشه ؟

Junior Member

سلام دوستان من 2 هفته پيش پاس ريكوئست شدم و پاسپورت هامون رو دادم به يك آژانس شنبه تحويل رفتم.
    آژانس 120000 تومن ميگره به علاوه 45لير كه سفارت ميخواد.
    الان سفارت سرشون شلوغه ممكنه يك هفته تا ده روز پاسپورت ها داخل سفارت بمونه

سلام
    بعضی آژانس ها پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی (حدود 500 تومن) رو با قیمت پیکاپ از ترکیه (حدود 300 تومن) انجام میدن. با این استدلال که شما هر جا اقدام کرده باشین میتونیم از ترکیه براتون بگیریم و تضمین می کنیم مشکلی پیش نمیاد.
    آیا میشه بهشون اعتماد کرد؟

Junior Member

پيكاپ ويزا قيمت مصوبي نداره من خودم از 300 هزار تومن قيمت گرفتم تا 120 تومن. جالبه يكي از آژانسها مي گفت هزينه سفارت 58 ليره ولي بقيه 40لير مي گيرند

Junior Member

دوستان کسی اخیرا خودش رفته انکارا ویزا شواز دفاتر وک بگیره که اطلاعاتشو در اختیار ما قرار بدهند اینکه ادرس این دفاتر در انکارا کجاست و بهتره چه روزهایی بریم دقیقا چند روز طول میکشه تا ویزا رو بدن و چقدر هزینه داره و ... در ضمن پاس ریکویست نشدم اما در حال جمع اوری اطلاعات هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharfar نمایش پست ها
    دوستان کسی اخیرا خودش رفته انکارا ویزا شواز دفاتر وک بگیره که اطلاعاتشو در اختیار ما قرار بدهند اینکه ادرس این دفاتر در انکارا کجاست و بهتره چه روزهایی بریم دقیقا چند روز طول میکشه تا ویزا رو بدن و چقدر هزینه داره و ... در ضمن پاس ریکویست نشدم اما در حال جمع اوری اطلاعات هستم
    دوست گرامي
    من خودم نرفتم آنكارا اما شنيدم كه حدودا 2 الي 4 روز طول ميكشه تا ويزا صادر بشه اما ويزاي خود من يك هفته طول كشيد تا صادر بشه چون سفارت توي اون تاريخ شلوغ بود بنابراين نميشه زمان مشخصي رو براش تعيين كنيد.اما خيلي از دوستان هم 2، 3 روزه گرفتن.
    براي هر پاسپورت 40 لير دريافت مي شود.
    من پاسپورت هامون رو به يه آژانس دادم برامون پيكاپ كرد. هزينه پيكاپ از رفتن به آنكارا خيلي ارزون تر ميشه

Junior Member

سلام دوستان من١١ روز پيش پاسپورتم را براي پيكاپ دادم به اژانس هواپيمايي و خدماتي كه جايگاه پيكاپش دم درب مجموعه بود به نظرتون امكان گم شدن پاس پورت من هست چون هنوز به دستم نرسيده ، امكان داره گم شده باشه و نخوان به من بگن!!
    لطفا من را راهنمايي كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara00fa نمایش پست ها
    سلام دوستان من١١ روز پيش پاسپورتم را براي پيكاپ دادم به اژانس هواپيمايي و خدماتي كه جايگاه پيكاپش دم درب مجموعه بود به نظرتون امكان گم شدن پاس پورت من هست چون هنوز به دستم نرسيده ، امكان داره گم شده باشه و نخوان به من بگن!!
    لطفا من را راهنمايي كنيد.
    نگران نباش دوستم پيگيري كنيد اما سفارت شلوغه و پاسپورتها را دير ميفرستند

Junior Member

سلام دوستان

فرق vac با سفارت چیه؟ در ضمن وقتی پاسپورت رو تحویل می دی و باید دو سه روز منتظر باشی، توی این دو سه روز مهم نیست که بدون پاسپورت داخل آنکارا باشی؟ یعنی توی یه کشور غریب بدون مدرک شناسایی؟ و در نهایت این که عکسی که می خواند برای صدور ویزا، حجاب و بی حجابش مهمه یا نه؟ باید با پاسپورت تطابق داشته باشه؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

vac یه چیزیه مثل دفاتر دولت الکترونیک که کارهای کنسولی رو انجام می ده تا دیگه افراد مستقیم به سفارت مراجعه نکنن.
    یا خرید تشریف می برید یا گردش، در هر صورت کسی با پاسپورت شما کار نداره.
    بی حجاب و با حجابش فرقی نمی کنه. هر طور دوست داشتید. تطابق با پاس یعنی منظورتون اینه که دقیقا عین عکس پاسپورت باشه؟ نه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)