صفحه 102 از 145 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

من بالای پنجاه درصد پست های این تاپیک رو خوندم. راستش تصمیم گیری برام سخت شد که خودم برم یا بدم آژانس؟ از یه طرف خیلی ها ظاهرا به آژانس ها می سپارند و (به جز چند پستی که توی همین تاپیک بود) کسی دیگه ظاهرا مشکلی نداشته. یعنی یه جور غیرمنطقی به نظر می رسه که وقتی همچین خدماتی هست، خودم کلی هزینه کنم و بکوبم برم انکارا. ولی از طرف دیگه هر مشکلی حالا با هر احتمالی یعنی ریسک کردن نتیجه یک فرایند انرژی بر سه چهار ساله که شاید حالا این یکی دو میلیون پول خیلی ارزش صرفه جویی در برابرش نداشته باشه!

کسی می تونه کمکم کنه که تصمیم بگیرم حالا با اطلاعات خاصی؟ مثلا معمولا چند درصد شخصی می رند آنکارا و چند درصد می دند آژانس ها؟ اگر هفتاد هشتاد درصد افراد می دند آژانس ها خوب منطقیه که بدم آژانس و اینا؟

ApplyAbroad Superstar

ببینید دو جور هست. ویزای توریستی و ویزای اقامت. معمولا کسانی که برای ویزای توریستی اقدام می کنن اجبارا یک نوبت برای اثر انگشت (بایومتریک) رفتن آنکارا یا استانبول و برای نوبت دوم که گرفتن ویزا هست خیلی تمایلی به پرداخت هزینه سفر ندارن و ترجیح می دن به آژانس ها بسپارن. افرادی که ویزاهای اقامتی می گیرند - با چیزی هم که نوشتید فکر می کنم شما جزو این دسته هستید - مرحله بایومتریک رو ندارند و شاید ترجیح بدن هزینه رو متقبل بشن و اون یک نوبت رو هم خودشون برن تا به قول شما نتیجه فرایند چندین و چند ساله شون رو به غیر واگذار نکنن. البته اینها که گفتم خیلی کلیه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان

آیا لازمه برای رفتن به دفتر VAC و تحویل پاسپورت از قبل نوبت بگیریم؟ من داخل سایت VAC جایی ندیدم که گفته باشه نوبت بگیرید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

نقل قول نوشته اصلی توسط maddux نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا لازمه برای رفتن به دفتر VAC و تحویل پاسپورت از قبل نوبت بگیریم؟ من داخل سایت VAC جایی ندیدم که گفته باشه نوبت بگیرید!
    سلام. وقت سفارت به این معنا که برای شما زمانی تعین بشه وجود نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام
    دوستان من یک هفته دیگه میرم ترکیه که ویزامو بگیرم اگه کسی میخاد براش ویزاشو بگیرم پیام شخصی بده تا با هم صحبت کنیم.

من با شرکتی که تو فروم تبلیغ میکنه گرفتم و 5 روز هم بیشتر طول نکشید.ارزانتر از جاهای دیگه و با کیفیت تر
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم پاسپورتهامون رو یکشنبه هفته پیش به یه آژانس دادیم برای گرفتن ویزا
    هنوز خبری نشده
    جایی هست که بتونیم اینترنتی پیگیری کنیم؟
    و یه سوال دیگه اینکه من همه جا خونده بودم که باید پاسپورتهامون امضا بشه، ولی خانومی که توی آژانس کارهای ما رو انجام داد گفت لازم نیست و پاسها رو بدون امضای ما فرستاد
    ممکنه به این دلیل کارمون به مشکل خورده باشه؟

سلام
    ما خودمون براي گرفتن ويزا اومديم آنكارا، ولي ظاهرا فردا تعطيل هست!
    كسي ميدونه معمولا چقدر طول ميكشه كاراي ويزا ؟ چون ما براي جمعه صبح برگشت امون هست، الان نگران شديم كه نرسه
    از كسايي كه خودشون اومدن كسي ميدونه پول رو بايد نقدي داد يا به حسابي ريخت ؟

Junior Member

دوستان سلام
    ما یکشنبه هفته پیش پاسهامون رو دادیم به یه آژانس و امروز تحویل گرفتیم
    اگر کسی سوالی داشت خوشحال میشم کمکی کنم
    موفق باشید

Junior Member

دوستان یه سوال:
    بعد از دریافت نامه پاس ریکوئست، آیا راهی هست که اون فرصت یک ماهه برای فرستادن پاسپورت به آنکارا را تمدید کنیم؟
    اگر در اون مدت نتونیم پاسپورت را برسونیم چه اتفاقی میفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)