صفحه 11 از 145 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

سفارت پاسپورت های شما را تنها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بین ساعتهای 8:30 الی 10:00 قبول می کند. پاسپورت / ویزای خود را می توانید یک روز(اداری) پس از ارائه آن به سفارت بین ساعت 14:00 الی 16:00 بگیرید. ( دریافت ویزا برای کسانیکه پاسپورت خود را روز سه شنبه تسلیم کرده اند، روز چهارشنبه و برای کسانیکه روز چهارشنبه ارائه کرده اند روز پنجشنبه خواهد بود.)

دوستان من دارم می رم آنکارا پیک آپ خواستین برای ویزا با قیمت توافقی در خدمتمممممممممم
    لطفا پیام حصوصی بگذارید یا ایمیل بزنید
    ویرایش توسط M1KE : November 27th, 2012 در ساعت 07:21 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

سلام
    امیدوارم خوب باشید
    من برای پدرم 2007 برای immigrationاقدام کردم و از سفارت آنکارا نامه اومده که چون بیش از 6 ماه ایشان در آمریکا بوده . fbi police certificate لازم است
    حالا سر در گم شدیم آیا fbi
    انگشت نگاری که توسط پلیس ایران انجام شده(همان شعبه پاسداران) ولو اینکه روی خود فرم finger print fbi انجام شده باشد رو می پذیره یانه
    اگر اطلاعاتی دارید ممنون می شم به من بدین
    آنکارا فقط 40 روز به ما وقت داده و وقتی هم که فکس و ایمیل زدم برای اضافه کردن وقت اصلا جواب نداده
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alef1 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون
    من و چند نفر از اعضایی که برای استادی پرمیت اقدام کردیم قراره یک نفر رو به نمایندگی هفته آینده به انکارا بفرستیم تا ویزای همه بچه هارو پیکاپ کنه و هزینه هامون کمتر بشه
    قرار هست هزینه های سفر هم در نهایت بین همه تقسیم بشه
    پیام خصوصی هم دادم بهتون
    در مورد سوال دومتون هم اطلاعی ندارم ولی اگر نیاز دارید مبلغی واریز بشه فکر کنم بتونم براتون انجام بدم
    سلام
    من می خوام مدارکمو بفرستم آنکارا. می خواستم بپرسم که کسی که قراره بره چه تاریخی می ره و هزینه ای که من باید بپردازم که ایشون زحمت مدارک منم بکشن چقدره؟ چون TNT گفته تا دوشنبه می رسونه مدارکمو. اگه ایشون زودتر میرن بهشون زحمت بدم. ممنون.

سلام
    يكي از دوستان ما 2 هفته پيش پاسپورتش رو به يكي از اژانسها در تهران داده بود تا براي گرفتن ويزا به انكارا ببرند. فرداي انروز از جايي كه حالت پليس يا چيزي شبيه به اون در فرودگاه بوده بهش زنگ مي زنن كه خانم فلان شما به چه حقي پاسپورتتون رو دست غريبه دادين؟ مگه نميدونين اينكار ممنوعه تشريف بيارين و از فرودگاه تحويل بگيرين. انگار نماينده اون ا‍ژانس گير افتاده بود. خانم هم ميره و پاسپورتش رو مي گيره و چند روز پيش به ناچار خودش رفت انكارا تا ويزاش رو بگيره. دوستان مورد شبيه به اين قبلا هم بوده؟
    ارسال مدارك به سيدني15 اكتبر 2010 ارسال به دمشق فوريه 2011اينپراسس فوريه 2011 اپديت مارچ 2011 اپديت دوم و درخواست لندينگ في نوامبر 2011 مديكال 2013/06/07 پاس ریکویست 2013/07/15

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

سلام من هفته پیش پاس رکوست شدم ولی لندینگ فی رو ازم خاستن. شما کی میرین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif1984 نمایش پست ها
    سلام من هفته پیش پاس رکوست شدم ولی لندینگ فی رو ازم خاستن. شما کی میرین؟
    سلام
    ببخشید شما درخواست لندینگ فی و پاس ریکوئست رو همزمان دریافت کردید؟ اگر ممکنه توضیح بدید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شما درخواست لندینگ فی و پاس ریکوئست رو همزمان دریافت کردید؟ اگر ممکنه توضیح بدید. ممنون
    دوست عزیز ببخشید که میپرم وسط صحبتاتون ولی خواستم راهنماییتون کنم
    درخواست لندینگ فی هم برای من و همسرم در ایمیل پاس ریکوئست اومد. توی اون قسمتی که با چند تا شماره مشخص کرده که مثلا عکس ، قد و وزن ، و.... بند آخر هم لندینگ فی رو خواسته بود.
    همسرم در آنکارا این مبلغ رو به گارانتی بانک ( شعبه نزدیک سفارت کانادا در آنکارا) واریز کرد و فیش رو همراه مدارک به سفارت تحویل داد.
    خود گارانتی بانک شماره حساب سفارت کانادا رو داره و کارها رو براتون انجام میده .شما فقط باید بهشون بگید که چه مقدار مبلغی رو میخواهید واریز کنید .اونها خودشون بقیه کارها رو انجام میدهند.
    موفق باشید
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

نقل قول نوشته اصلی توسط نونا1362 نمایش پست ها
    دوست عزیز ببخشید که میپرم وسط صحبتاتون ولی خواستم راهنماییتون کنم
    درخواست لندینگ فی هم برای من و همسرم در ایمیل پاس ریکوئست اومد. توی اون قسمتی که با چند تا شماره مشخص کرده که مثلا عکس ، قد و وزن ، و.... بند آخر هم لندینگ فی رو خواسته بود.
    همسرم در آنکارا این مبلغ رو به گارانتی بانک ( شعبه نزدیک سفارت کانادا در آنکارا) واریز کرد و فیش رو همراه مدارک به سفارت تحویل داد.
    خود گارانتی بانک شماره حساب سفارت کانادا رو داره و کارها رو براتون انجام میده .شما فقط باید بهشون بگید که چه مقدار مبلغی رو میخواهید واریز کنید .اونها خودشون بقیه کارها رو انجام میدهند.
    موفق باشید
    خیلی ممنون نونا جان
    راستش پرونده ی من اسپانسری هست و امیدوارم برای من هم مثل شما که اسکیلد ورکر هستید باشه و به خاطر این پرسیدم که ما زمان اقدام پرداخت کرده بودیم و الان بعد از 6 ماه دوباره لندینگ فی خواستن. یعنی ممکنه حالا که وکیلمون بهشون نامه میزنه که پرداخت شده زود پاس ریکوئست بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    خیلی ممنون نونا جان
    راستش پرونده ی من اسپانسری هست و امیدوارم برای من هم مثل شما که اسکیلد ورکر هستید باشه و به خاطر این پرسیدم که ما زمان اقدام پرداخت کرده بودیم و الان بعد از 6 ماه دوباره لندینگ فی خواستن. یعنی ممکنه حالا که وکیلمون بهشون نامه میزنه که پرداخت شده زود پاس ریکوئست بشم؟
    یکی از دوستان من (اسکیلد ورکر) اقدام کرده بود مثل ما،لندینگ فی رو در زمان مدیکال خواسته بودند ازش ولی درنامه پاس ریکوئست دوباره ازش لندینگ فی خواسته بودند ، بعد وکیلش اعلام کرده بود که واریز کردیم و به وکیل گفتند که ok و برید آنکارا فقط ویزا رو بگیرین.
    امیدوارم که کارهای شما هم زودتر تموم بشه
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

نقل قول نوشته اصلی توسط eedy نمایش پست ها
    سلام
    يكي از دوستان ما 2 هفته پيش پاسپورتش رو به يكي از اژانسها در تهران داده بود تا براي گرفتن ويزا به انكارا ببرند. فرداي انروز از جايي كه حالت پليس يا چيزي شبيه به اون در فرودگاه بوده بهش زنگ مي زنن كه خانم فلان شما به چه حقي پاسپورتتون رو دست غريبه دادين؟ مگه نميدونين اينكار ممنوعه تشريف بيارين و از فرودگاه تحويل بگيرين. انگار نماينده اون ا‍ژانس گير افتاده بود. خانم هم ميره و پاسپورتش رو مي گيره و چند روز پيش به ناچار خودش رفت انكارا تا ويزاش رو بگيره. دوستان مورد شبيه به اين قبلا هم بوده؟
    درسته دوست عزیز. یک آژانس هم مشهد بود همین کار رو می کرد و نمایندشو تو فرودگاه امام با 10-20 تا پاسپورت گرفتن و به صاحب پاسپورت گفتن شخصا بیاد پاسپورت رو بگیره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)