صفحه 13 از 145 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

دوستان امروز نامه اومده برای
    پدر و مادرم
    ما سال 2007 براشون اقدام کرده بودیم اما نوشته تا 10 روز وقت دارید پاس را بیارید و ویزا بخوره
    این ددلاین چقدر جدی هست؟ با توجه به این که به تعطیلات ژانویه خورده؟
    در ضمن اگر کسی به زودی به آنکارا میره و می تونه پاسپورت پدر و مادر من رو هم ببره برای ویزا به من خبر بده - هزینه لازم هم تقبل می شه
    ممنوم

Junior Member

این هم متن ایمیل به ما - شاید برای دوستان مفید باشد - در ضمن از طریق ایمیل وقت اضافه هم برای پیک آپ دادند:
    Date: Friday, December 21, 2012, 11:59 AM

We can give you 30 days.

Best regards,

Immigration Section | Section de visa (FCU)

Embassy of Canada | Ambassade du Canada

Cinnah Caddesi 58, 06690, Çankaya, Ankara

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

دوستان کسی اطلاع داره هفته آینده ( 12 و 13 دی ) سفارت باز هست ؟
    این هفته جز تعطیلاتی بود که تو سایت نوشته ولی تعطیلات 2013 رو ننوشته . به سفارت هم زنگ زدم تلفن گویا جواب داد . اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم جواب سوال منو بده

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من برای گذراندن یک دوره تخصصی باید عازم کانادا بشم.
    شرکتی که من قراره توی کانادا برای آموزش برم پیشش ، یه دعوت نامه برای من فرستاده که پاشو بیا!
    حالا میخوام ببینم با توجه به اینکه من الان از معافیت موقت تحصیلی استفاده میکنم و در هر ترم بیش از یه بار نمیتونم از کشور خارج بشم ؛ روند گرفتن ویزای من در آنکارا به چه شکل خواهد بود؟
    آیا خودم باید برای گرفتن ویزا برم آنکارا یا کسی رو به عنوان نماینده میتونم بفرستم؟
    آیا با در دست داشتن این دعوت نامه ، قوانین سفرهای نیمه علمی نظام وظیفه شامل من میشود؟
    امکانش هست بیش از 30 روز یعنی حداقل 45 روز خارج از کشور باشم؟
    ممنون از راهنمایی هاتون

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام
    من اخیرا پاس ریکوئست شدم و نمیدونم پرسیدن این سوال به این تاپیک مربوط میشه یا نه. میخواستم بپرسم اگه از طریق یک شرکت مهاجرتی که هر دوهفته یکبار به آنکارا پیک میفرسته با تکمیل فرمی که همراه نامه پاس ریکوئست هست برای دریافت ویزا اقدام کنم کار درستی هست یا نه؟ از اون شرکت پرسیدم گفتن که مشکلی برای پاسپورت توی فرودگاه مبدا و مقصد بوجود نمیاد و یک رسید هم میدن که تضمین این هست که مدارک من رو تحویل گرفتن. یک سول دیگه هم داشتم این فرم وکالت همون فرمی هست که پائین نامه پاس ریکوئست هست؟ چون ایمیل پاس ریکوئست من هیچ فایل ضمیمه ای نداره.
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    سلام
    من اخیرا پاس ریکوئست شدم و نمیدونم پرسیدن این سوال به این تاپیک مربوط میشه یا نه. میخواستم بپرسم اگه از طریق یک شرکت مهاجرتی که هر دوهفته یکبار به آنکارا پیک میفرسته با تکمیل فرمی که همراه نامه پاس ریکوئست هست برای دریافت ویزا اقدام کنم کار درستی هست یا نه؟ از اون شرکت پرسیدم گفتن که مشکلی برای پاسپورت توی فرودگاه مبدا و مقصد بوجود نمیاد و یک رسید هم میدن که تضمین این هست که مدارک من رو تحویل گرفتن. یک سول دیگه هم داشتم این فرم وکالت همون فرمی هست که پائین نامه پاس ریکوئست هست؟ چون ایمیل پاس ریکوئست من هیچ فایل ضمیمه ای نداره.
    اولن که فرم وکالت همون فرم پایین نامه پاس ریکوئست هست.
    دومن. شما با این شرکت ها هم می تونید پاسپورتتون را بفرستید و ویزا را بگیرید. ولی این یک تصمیم شخصیه. من این ریسک را نکردم .
    اگر اگر اگر (فرض محال) پاسپورت شما گم بشه چه اتفاقی می افته؟
    شما تا 6 ماه دیگه پاسپورت نمی تونید بگیرید. در نتیجه ویزا، ادمیشن و برنامه زندگی تان کنسل می شه. آژانس می تونه ادمیشن شما را تمدید کنه؟
    می تونه ویزای شما را تمدید کنه؟
    باید ببینید چقدر اهل ریسک هستید

Junior Member

سلام. تبریک میگم.
    1-منظور شما از اعتبار ویزا تا ماه می چیه؟ یعنی 2 ماه فرصت خروج از کشور را می دهند یا ا رفن به انکاراینکه منظورتن اینه که 2 ماه فرصت برای رفتن به آنکارا و دریافت ویزا دارد؟
    2- چه مدت بعد از ارسال کپی پاسپورت ها از شما خواستتند که تشریف ببرید آنکارا؟
    3- به من 30 روز برای ارسال کپی پاسورت ،رنگ چشم از این قبیل فرصت ذادند و من دادم پاسم تمدید بشه برای بیشتر از 12 ماهو باید نگران باشم یا مراحلم مثل شماست؟
    ممنون میشم جوابم را به باکس من ارسال کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط simaharun نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم.
    1-منظور شما از اعتبار ویزا تا ماه می چیه؟ یعنی 2 ماه فرصت خروج از کشور را می دهند یا ا رفن به انکاراینکه منظورتن اینه که 2 ماه فرصت برای رفتن به آنکارا و دریافت ویزا دارد؟
    2- چه مدت بعد از ارسال کپی پاسپورت ها از شما خواستتند که تشریف ببرید آنکارا؟
    3- به من 30 روز برای ارسال کپی پاسورت ،رنگ چشم از این قبیل فرصت ذادند و من دادم پاسم تمدید بشه برای بیشتر از 12 ماهو باید نگران باشم یا مراحلم مثل شماست؟
    ممنون میشم جوابم را به باکس من ارسال کنید.
    1- برای گرفتن ویزا یک ماه فرصت میدن و این دو ماه مدت اعتبار ویزا هست (یک سال بعد از مدیکال)
    2-در موارد مختلف این خیلی متفاوته .شما اگر بگید جزو کدام گروه هستید شاید راحت تر بشه شما را راهنمایی کرد.
    3-متوجه سوالتون نشدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد تكنولوژي معماري(دانشگاه تهران)

سلام
    مراحل دقیقا مثل همین بود. وقتی کپی پاس خواستند من سه هفته بدش فرستام و۱۰ ‍‍ژانویه ایمیل ویزا آمد. ۶ می فرصت ورود به کانادا هست

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

اگه آدم دوشنبه صبح ساعت 8 و 5 دقیقه برسه آنکارا میتونه برسه بره سفارت پاسپورتشو تحویل بده؟ ویزا رو سه شنبه عصر میدن حتمن که آدم با پرواز سه شنبه آخر شب برگرده بیاد تهران؟
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)