صفحه 14 از 145 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    اگه آدم دوشنبه صبح ساعت 8 و 5 دقیقه برسه آنکارا میتونه برسه بره سفارت پاسپورتشو تحویل بده؟ ویزا رو سه شنبه عصر میدن حتمن که آدم با پرواز سه شنبه آخر شب برگرده بیاد تهران؟
    سلام . بله . ویزا رو 3 شنبه از ساعت 14 به بعد تحویل می دهند .

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

کلا این آژانسی ها هم فهمیدند داره به پرونده ها رسیدگی میشه و اکثریت روانه سفارت کانادادر انکارا هستند قیمت ها را کشیدند بالا فعلا که قیمت فوریه اونا حدود یک میلیونه به عید برسه چی میگن.امروز که سوال کردم از چندتاشون قیمت double حدود 170000تومان کمتر از single در می اد

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط demandeur2006 نمایش پست ها
    کلا این آژانسی ها هم فهمیدند داره به پرونده ها رسیدگی میشه و اکثریت روانه سفارت کانادادر انکارا هستند قیمت ها را کشیدند بالا فعلا که قیمت فوریه اونا حدود یک میلیونه به عید برسه چی میگن.امروز که سوال کردم از چندتاشون قیمت double حدود 170000تومان کمتر از single در می اد
    من یادمه زمانی که قرار بود برم آنکارا یعنی حدود سه ماه قبل بهترین قیمت را الی گشت داشت. با الی گشت یه تماس بگیرید بد نیست. اصلن هم هتلش مهم نیست . خدمات تور برای همه هتل ها ثابته

سلام به همگی
    من اممروز صبح ساعت شش، شش و ربع دم سفارت بودم و جزو نفرای اول. تا ساعت هشت و ربع که در سفارت رو باز کردن حدود 50 نفر اومده بودن.
    ساعت هشت و ربع یکی یکی فرستادن تو و به همون ترتیب شماره دادن. و ساعت هشت و نیم از رو شماره خوندن و مدارک و گرفتن (پاسپورتها و عکسها). خیلی سریع انجام شد. ینی من ساعت هشت و چهل دقیقه بیرون بودم. تنها پیشنهادی هم که دارم اینه که اگه خواستید صبح زود برید گرم بپوشید چون یه مقدار سرد بود.
    مطمئن باشید برای همه به زودی پاس ریکوئست میاد. شک نکنین.
    موفق باشید
    پرونده ژانویه 2006
    ویزا ژانویه 2013

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

چند سوال که برای حل یک مساله ریاضی به جواب اونها نیاز داریم:
    یعنی اگه شما به جای شش صبح هشت و ربع میرفتین هم شماره میگرفتین ؟ چند تا کانتر این کار گرفتن مدارک رو انجام میداد؟ تحویل مدارک چند دقیقه طول میکشید؟
    میخوام بدونم کسی که هشت و ربع رفته دم سفارت چند اومده بیرون... همین
    راستی ساعت شش صبح با پول و مدارک تو خیابونای آنکارا قدم زدن امنیت داره؟ زورگیر ندارن؟

ضمنا قابل توجه مادریتور محترم فروم: ما این سوال رو جای دیگه مطرح کنیم کسی جواب نمیده. لطفا بیخیال اون پاسخ تکراری شو که میذاری "لطفا برای .... به تاپیک ... آنکارا مراجعه ..." بذار این این آخر عمری زندگیمونو بکنیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط candyapp2006 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من اممروز صبح ساعت شش، شش و ربع دم سفارت بودم و جزو نفرای اول. تا ساعت هشت و ربع که در سفارت رو باز کردن حدود 50 نفر اومده بودن.
    ساعت هشت و ربع یکی یکی فرستادن تو و به همون ترتیب شماره دادن. و ساعت هشت و نیم از رو شماره خوندن و مدارک و گرفتن (پاسپورتها و عکسها). خیلی سریع انجام شد. ینی من ساعت هشت و چهل دقیقه بیرون بودم. تنها پیشنهادی هم که دارم اینه که اگه خواستید صبح زود برید گرم بپوشید چون یه مقدار سرد بود.
    مطمئن باشید برای همه به زودی پاس ریکوئست میاد. شک نکنین.
    موفق باشید
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

Junior Member

پیش فرض پیک آپ ویزا از آنکارا

سلام
    من 29 بهمن یکشنبه میرم آنکارا کسی پیکاپ ویزا می خواد می توانه پیام شخصی بده .بهتره از این 38 شغله ها باشه مثل خودم وگرنه اون یکی ها را نمی دونم

بازم از دوستان تشکر می کنم و خواهش می کنم اگر کسی مطمئن که عازم سفر آنکارا هست لطفاً به من یک پیام خصوصی بدید چون ما واقعاً مشکل داریم. ممنون
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    بازم از دوستان تشکر می کنم و خواهش می کنم اگر کسی مطمئن که عازم سفر آنکارا هست لطفاً به من یک پیام خصوصی بدید چون ما واقعاً مشکل داریم. ممنون

فرال جان آژانس هایی هستند که پول می گیرن من پرسیدم حدود 250 دلار برای مین اپلیکنت و 100 دلار برای نفرات همراه اگه خواستی بگو من شماره ش رو بذارم برات
    تاریخ تشکیل پرونده 4 ژانویه 2006
    دریافت ایمیل آپدیت9اگوست2010 از ورشو
    ارسال مدارک25 اکتبر 2010،دریافت مدیکال 25 اکتبر2012،دریافت پاس رکوئست 30 ژانویه 2013 -دریافت ویزا 12 فوریه 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط solmaz76 نمایش پست ها
    فرال جان آژانس هایی هستند که پول می گیرن من پرسیدم حدود 250 دلار برای مین اپلیکنت و 100 دلار برای نفرات همراه اگه خواستی بگو من شماره ش رو بذارم برات
    ممنون سولماز جان مطمئنید دلار هست یا تومان؟ دلار که خیلی گرون میشه. اگر میشد با کسی هماهنگ کرد خیلی بهتر بود. اینجا کسی نیست که بخواد بره با هم هماهنگ کنیم؟
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام
    من خودم از طریق یکی از دفاتر مهاجرتی ویزام رو تحویل گرفتم که هر هفته یکشنبه پیکشون میره آنکارا و هفته بعد دوشنبه پاسپورت رو با برچسب ویزا و برگه های لندینگ تحویل میدن و 200 دلار هزینه میگیرن. یکی دیگه از دفاتر مهاجرتی هم هست که 550000 تومان میگیره که نمیدونم پیکشون کی میره آنکارا که اگه خواستین بگین من شماره تلفنشون رو براتون میزارم.
    البته ناگفته نماند که من این مسئله رو در جواب یکی از کسانی که میخواست ویزای دانشجویی بگیره گفتم ولی کم مونده بود یک نفر اونجا من رو دار بزنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)