صفحه 142 از 145 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

دوستان من بایومو توی وک استانبول دادم دادم واسه پیکاپ چون طول کشیده ایمیل زدم به وک میگه میتونی بیای آنکارا بگیریش، میشه مگه؟ نمیفرستن خودشون به استانبول؟

Junior Member

بله. فرقی نمیکنه کجا انگشت نگاری شدید، حتی میتونه کشور دیگه ای باشه ولی برای پیکاپ برید یه جای دیگه.

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

سلام دوستان به تازگی ویزای توریستی اقدام کردیم برای یکی از اقوام ... پاسپورت بچه شون رو بعد از پاس شدن عوض کردن و ارسال کردن برای پیک آپ ولی ویزا رو تا تاریخ انقضا پاس قبلی دادن... کسی اطلاع داره که چرا اینطور شده؟ چون قبلا خودم اینکار رو انجام دادم ولی تا تاریخ انقضا پاس جدید بهم ویزا داده بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط ssobhi نمایش پست ها
    سلام دوستان به تازگی ویزای توریستی اقدام کردیم برای یکی از اقوام ... پاسپورت بچه شون رو بعد از پاس شدن عوض کردن و ارسال کردن برای پیک آپ ولی ویزا رو تا تاریخ انقضا پاس قبلی دادن... کسی اطلاع داره که چرا اینطور شده؟ چون قبلا خودم اینکار رو انجام دادم ولی تا تاریخ انقضا پاس جدید بهم ویزا داده بودن
    قانون خاصی نداره این کارشون، شانسیه برای یکی به اندازه پاس قبلی میدن برای یکی دیگه به اندازه پاس جدید. همین اتفاق برای دوست من هم افتاد که پاسش رو عوض کرد ولی به اعتبار پاس قبلی ویزا دادن

Junior Member

سلام به همه دوستان
    یه سوال داشتم
    من فکر می کردم برای ویزای تورستی کانادا می تونم اول با پاسپورتی که دارم اقدام بکنم و انگشت نگاری رو انجام بدم بعد اگه جواب وییزا مثبت بود می تونم با فرصتی که دارم پاس جدید بگیرم که اعتبارش 5 سال کامل باشه... الان متوجه شدم که ممکنه ویزا رو به اعتبار پاس قبلی بدن.... من هفته گذشته انگشت نگاری کردم

ایا الان می تونم پاس جدید بگیرم و اعلام کنم که بررسی رو با پاس جدیدم انجام بدم؟؟؟؟؟
    یعنی مثلا فرمی وجود داشته باشه که بشه پرش کرد و تغییر ویزا رو به ویزای جدید اعلام بکنیم ؟؟؟؟؟

لطفا اگه تجربه مشابه ای داریم منو راهنمایی بکنین

نقل قول نوشته اصلی توسط nooobari نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه سوال داشتم
    من فکر می کردم برای ویزای تورستی کانادا می تونم اول با پاسپورتی که دارم اقدام بکنم و انگشت نگاری رو انجام بدم بعد اگه جواب وییزا مثبت بود می تونم با فرصتی که دارم پاس جدید بگیرم که اعتبارش 5 سال کامل باشه... الان متوجه شدم که ممکنه ویزا رو به اعتبار پاس قبلی بدن.... من هفته گذشته انگشت نگاری کردم

ایا الان می تونم پاس جدید بگیرم و اعلام کنم که بررسی رو با پاس جدیدم انجام بدم؟؟؟؟؟
    یعنی مثلا فرمی وجود داشته باشه که بشه پرش کرد و تغییر ویزا رو به ویزای جدید اعلام بکنیم ؟؟؟؟؟

لطفا اگه تجربه مشابه ای داریم منو راهنمایی بکنین
    جنین چیزی وجود نداره که شما فرمی پر کنید و چیزی رو اعلام کنید، پاس شما تو سیستمشون ثبت شده و دیگه کاریش نمیشه کرد. الان هم میتونید پاس جدید بگیرید و بفرستید که شاید به اعتبار پاس جدید ویزا بدن، کاملا شانسیه به یکی بر اساس پاس قبلی میدن به یکی دیگه بر اساس پاس جدید ولی حدود یکساله که اکثرا به اندازه همون پاسپورت اولیه میدن

Junior Member

ویزای مهاجرتی باید دوقطعه عکس فرستاد، ولی غیرمهاجرتی عکس نمی خواد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

سلام دوستان یه سوال برای ویزای توریستی جواب مثبت باشه وفتی پاسپورت تحویل میدین چند روز بعد بهتون پاسپورت رو تحویل میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arad_irani90 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال برای ویزای توریستی جواب مثبت باشه وفتی پاسپورت تحویل میدین چند روز بعد بهتون پاسپورت رو تحویل میدن؟
    بستگی به خیلی عوامل از جمله شلوغی و تعداد درخواست ها داره، ممکنه از یک روز تا دوهفته طول بکشه.

اگه کسی موقع پاس ریکویست ایران نباشه و تو خود کانادا باشه با ویزای توریستی، کجا باید بفرسته پاسش رو؟‌ باید بیاد ایران و بفرسته پیکاپ آنکارا؟ تو خود کانادا نمیشه کاری کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)